Kako se na mala vrata postaje fašista?

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
11.233
Znam licno kretene koji bi da vide ubijenim sve do poslednjeg Ukrajinca.
Znam licno kretene koji bi da vide ubijenim sve do poslednjeg Rusa.
Ne razlikuju se ni milimetar, potpuno su isti, samo idu razlicitim stranama ulice. A istina o svemu je mnogo kompleksnija nego sto mi i mozemo da pretpostavimo, mnogo sta od ovih desavanja nema logicke potpore...
Нацоши... место спортом да се баве, уватили се политике за коју треба мозак

GrdobanS

Elita
Poruka
15.419
Znam licno kretene koji bi da vide ubijenim sve do poslednjeg Ukrajinca.
Znam licno kretene koji bi da vide ubijenim sve do poslednjeg Rusa.
Ne razlikuju se ni milimetar, potpuno su isti, samo idu razlicitim stranama ulice. A istina o svemu je mnogo kompleksnija nego sto mi i mozemo da pretpostavimo, mnogo sta od ovih desavanja nema logicke potpore...
''Neutralnost'' = putinizam.
Zalim slucaj, ipak tako stoje stvari. ;)

Trust no one

U prolazu
Poruka
23.680
Ipak jeste, narocito ako je neka zemlja smestena u Evropi, a ne na rtu Horn ili Rogu Afrike.
To je mantra zaracenih strana, nema veze sa mozgom. Jedni pritiskaju na svoju stranu, drugi na svoju, svi prave neke spiskove ko im je prijatelj ko nije.
Mi imamo tu nesrecu da vlada ovakva klika koja vlada, i umesto da se borimo da ih isteramo go**om motkom, mlati se ko je za Ruse a ko za Ukrajince.

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
11.233
kako šljakeri kad drže bor, nego mnogo zagađuju i ne vode računa
tj. ima šljakera ali ima i šefova
Добри су жути скроз... чак смо их ми Срби мало избезобразили... направили су штрајк, зато што им не дају да се врате у кину на годишњи...

То је скроз чудно, кад чујеш нацошку пропаганду да је у кини апартхејд и да Кинези не сме ни да зуцну

GrdobanS

Elita
Poruka
15.419
To je mantra zaracenih strana, nema veze sa mozgom. Jedni pritiskaju na svoju stranu, drugi na svoju, svi prave neke spiskove ko im je prijatelj ko nije.
Mi imamo tu nesrecu da vlada ovakva klika koja vlada, i umesto da se borimo da ih isteramo go**om motkom, mlati se ko je za Ruse a ko za Ukrajince.
Jel, pa da jedne rusokolonase i mracnjake zamenis drugim takvim rusokolonasima i mracnjacima (SS divizija Avetnici, Z-veri, dSS, smallpox & greatpox)?

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.267
Jel, pa da jedne rusokolonase i mracnjake zamenis drugim takvim rusokolonasima i mracnjacima (SS divizija Avetnici, Z-veri, dSS, smallpox & greatpox)?

al rusija je u srbiji jako malo prisutna, osim NIS-a mislim da oni uglavnom ovde posmatraju šta rade USA i UK
oni se ovde ne trude
jedino možda ako su im navijači povezani ali sumnjam da bi se cimali za nekakve pobune ako srbije više krene ka zapadu, definisanije
zašto svi pričaju da je srbija kolonija kad je mnogo više kineska kolonija recimo
? mi smo svačija kolonija a to nas čak ni ne usrećuje trenutno

ili grešim? gde se vidi taj ruski uticaj osim što su ljudi poludeli ali to nije kriva rusija

GrdobanS

Elita
Poruka
15.419
al rusija je u srbiji jako malo prisutna
Itekako je prisutna, doduse iza Dzung Huo despotije a malo ispred Nemacke.

Da su SAD i UK zaista prisutni, ova teritorija bi usla bez pogovora i u WTO i u NATO i udarila bi sankcije Rusiji ko bilo koja druga zemlja u Evropi (minus bivsi CCCP).

A oni koji zvrljaju murale raznim ubicama, kriminalcima i zlocincima bi jednostavno zavrsili na robiji sa cimerom silovateljem, dok bi oni ''doktori i profesori'' neproduktivnih nauka koji sire lazi i propagandu tipa Cirjakovica bili izbaceni na ulicu da se otimaju sa kerovima oko ucrvljenih kostiju, prezreni i ostrakizovani.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.267

po statistikama EU daje više para i nemačka najviše daje. mada i rusija daje
a gde je to po tebi prisutna?
ovo na hepiju, to je prvo jer gomila ljudi to voli
drugo na drugim TV imaš nato propagandnu, negde manje negde više, ali i na RTS je dosta prozapadno čak i kad su pristojni
pa možda zato kao malo da se izvade
mada ko gleda hepi previše je opširno

prisutna je jer su došli pravi rusi pa čuješ ruski :think: a najbolje što tu ima i neputinovaca

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
11.233
Slušaj mene su kinezi prevarili prodali mi kineski krš od telefona uopšte sve iz kine je krš. Amerika me bombardovala 1999e a opet ne mrzim ruse kao vi degenerici.
Ко бре мрзи Русе несрећо... ти ћеш усташа више да волиш Русе од мене?

То што мрзимо Путтлера а не Русе, ствар је цивилизације и културе ЕУ, а не националне припадности...

GrdobanS

Elita
Poruka
15.419
prvo ja ne mrzim nikoga

A sto si takav mazohista? Jednostavno kupuj americko, ako je ista preostalo.....
90% toga sto se pravi u Kini je strano, jer su u pitanju strane firme i strana tehnologija.
Tvoji miljenici su tu samo sklapaci na traci i prosta radna snaga koja sutra moze da bude zamenjena nekima u Kambodzi, Bangladesu, Vijetnamu... ;)

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.267

Da su SAD i UK zaista prisutni, ova teritorija bi usla bez pogovora i u WTO i u NATO i udarila bi sankcije Rusiji ko bilo koja druga zemlja u Evropi (minus bivsi CCCP).

A oni koji zvrljaju murale raznim ubicama, kriminalcima i zlocincima bi jednostavno zavrsili na robiji sa cimerom silovateljem, dok bi oni ''doktori i profesori'' neproduktivnih nauka koji sire lazi i propagandu tipa Cirjakovica bili izbaceni na ulicu da se otimaju sa kerovima oko ucrvljenih kostiju, prezreni i ostrakizovani.

i ukrajinci vole banderu pa to nije problem?