Како се Коштуница цењка са Тадићем

Kako mozes da lazes tako?Kao prvo, i Tadic i Kostunica znaju jos od 2006., kad je slanje misije dogovreno, da ce ona stici na Kosovo.Kao drugo, u pitanju je civilna misija koja ce u prelaznom periodu do nezavisnosti preneti vlast sa KFOR i Misije UN na civilne kosovske organe.Kao trece, vojne trupe su VEC na Kosovu, i ostace i kad misija stigne.Kao cetvrto, Ustav Srbije nije ugrozen, kao ni ustavni poredak, jer ne pise u samom Ustavu koji pocinje od clana 1., kao sto svaki pravnik zna i reci ce ti, vec u Preambuli Ustava, da je Kosovo deo Srbije; Preambula nije pravno vazeci akt, vec ima dejstvo kao, recimo, pismo o namerama.Isto tako su mogli da stave u Preambulu da je Texas srce Srbije.Zna to dobro i mutavi, nego se femka jer zna da na sledecim izborima ako predje cenzus, bice dobro.
eremito, ne zamajavaj narod na forumu poluinformacijama.

Pa mora, to mu je partijski zadatak.:grin:
 
Kako mozes da lazes tako?Kao prvo, i Tadic i Kostunica znaju jos od 2006., kad je slanje misije dogovreno, da ce ona stici na Kosovo.Kao drugo, u pitanju je civilna misija koja ce u prelaznom periodu do nezavisnosti preneti vlast sa KFOR i Misije UN na civilne kosovske organe.Kao trece, vojne trupe su VEC na Kosovu, i ostace i kad misija stigne.Kao cetvrto, Ustav Srbije nije ugrozen, kao ni ustavni poredak, jer ne pise u samom Ustavu koji pocinje od clana 1., kao sto svaki pravnik zna i reci ce ti, vec u Preambuli Ustava, da je Kosovo deo Srbije; Preambula nije pravno vazeci akt, vec ima dejstvo kao, recimo, pismo o namerama.Isto tako su mogli da stave u Preambulu da je Texas srce Srbije.Zna to dobro i mutavi, nego se femka jer zna da na sledecim izborima ako predje cenzus, bice dobro.
eremito, ne zamajavaj narod na forumu poluinformacijama.

Знаш шта уопште немам намеру сада да ти таксативно објашњавам колико појма немаш - али једно је сигурно а то је да су на овом пдф сви "доктори правних наука" и сви све знају, то заиста постаје мало сулудо.

Зато боље да сачекамо РАСПРАВУ У ПАРЛАМЕНТУ о свему овоме па ћеш и ти и остали навијачи имати прилике да се уверите колико су вам бесмислене ове петардице...8-)
 
Како НЕМА материјала за Скупштину. Алоооооооооооооо !!!!!!!!!
Угрожен је ИНТЕГРИТЕТ И СУВЕРЕНИТЕТ И УСТАВ СРБИЈЕ ОДЛУКОМ О СЛАЊУ МИСИЈЕ ЕУ - у питању су ТРУПЕ... да ли је то вама јасно или сте сви постали ЖУТЕ ПАСУЉАРЕ и не видите од жутице више ништа ...

a sad na kosovu nisu strane trupe? :lol:
 
Ne ide u aps jer oni vojno kontrolisu tu teritoriju. Ne znam kako si to zamislio?

Medjutim, EU voli da se pretvara da je visoko principijelna organizacija odana redu i zakonu, i nervira ih ovo balkansko zavlacenje.

nisam ja zamislio.... kad im propadnu svi pravni aspekti slanja misije a ovi vise nece da finansiraju postojecu misliju..... lepo zbog nereda koji ne mozemo da kontrolisemo jer su nam placeni debili razhebali ono malo vojske vlada uputu molbu ruskoj federaciji da nam pomogne.. pa sa jedno 100.000 vojnika i opreme.. i tako dalje..... etc...btw... pa bude wtf na aljbanskom....
 
ja sam za to da se taj sporazum potpise... ne obavezuje nas ni na kakve koncesije oko KiM a njime dobijamo nesto

Naravno da bi trebalo da potpišemo. To bi bio jedini razuman postupak. Ali.... s obzirom na to da imamo nerazumnog premijera, koji se kao ljuti kao dete kad mu uzmu igračku, onda od tog posla najverovatnije neće biti ništa do raspisivanja novih parlamentarnih izbora, kada će, nadam se, otići u istoriju, gde mu je i mesto.
 
nisam ja zamislio.... kad im propadnu svi pravni aspekti slanja misije a ovi vise nece da finansiraju postojecu misliju..... lepo zbog nereda koji ne mozemo da kontrolisemo jer su nam placeni debili razhebali ono malo vojske vlada uputu molbu ruskoj federaciji da nam pomogne.. pa sa jedno 100.000 vojnika i opreme.. i tako dalje..... etc...btw... pa bude wtf na aljbanskom....

A ruski vojnici, i to 100 000, samo cekaju da dodju na Kosovo i ratuju za tudje interese. Jos bi i da donesu opremu, naravno dzabe. 'Ajde ti uzmi pusku, pa napred u Irak. Tebi opasno duva izmedju usiju. :roll:
 
Лично веома волим марионетско позориште... али када представници највише власти постану марионете интереса оних који нас упропастише начисто, е то схватити не могу... све би им конце исецкао у парам-парчад...

 
A ruski vojnici, i to 100 000, samo cekaju da dodju na Kosovo i ratuju za tudje interese. Jos bi i da donesu opremu, naravno dzabe. 'Ajde ti uzmi pusku, pa napred u Irak. Tebi opasno duva izmedju usiju. :roll:

cekaju al nece za dzabe kad ce da budu u svojoj drzavi.... poklone ce da donesu nem da brinesh... tebi babushku da se igrash
 
nisam ja zamislio.... kad im propadnu svi pravni aspekti slanja misije a ovi vise nece da finansiraju postojecu misliju..... lepo zbog nereda koji ne mozemo da kontrolisemo jer su nam placeni debili razhebali ono malo vojske vlada uputu molbu ruskoj federaciji da nam pomogne.. pa sa jedno 100.000 vojnika i opreme.. i tako dalje..... etc...btw... pa bude wtf na aljbanskom....

Мислим... Лепо је маштати...

Али, да ипак, можда, о томе, пре свега, не одлучују - Руси?
 
Crni Marlone, tebi nije dobro.:shock:

meni super, rusima super, srbiji super... aljbanerosima gadno, hrvatima i slovencima kaj bi ti rekel onak zaebato, eu se bum dala preispitat iznutra.... bugari i rumuni se daju oma preshaltati u taj istocni vlak..... sve u svemu cekaju nas zanimljiva vremena....

i da nema latinice nigde...konachno...muka mi vise da kucam na njoj....
 

Back
Top