Kako se čupaju obrve?

86bogomoljka

Legenda
Poruka
50.048
A muskarci? Ima li nesto bolje od dlaka po dlaka pincetom...i treba li necim tretirati kozu koja bude izritirana nakon toga, u najmanju ruku se zacrveni a nije bas bezbolno sto govori da treba povesti racuna.

Cupam samo ono izmedju dvije obrve.
Исто концем. После намаже неким уљем, измасира тај део и буде све ОК.

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
23.256
Одеш на чупање концем. Убедљиво најбоље.
Nemam vremena

Imam termin u 17 dva pacijenta čekaju

DBC2AE62-15E4-4ED1-938A-7990A616804F.jpeg

Zatim trčim na tuširanje i oblačenje

U 18:30 kupim dve bez vozacke a treba mi 25 minuta do restorana

Kao uvijek sam knap sa vremenom

86bogomoljka

Legenda
Poruka
50.048
Nemam vremena

Imam termin u 17 dva pacijenta čekaju

Pogledajte prilog 1257487

Zatim trčim na tuširanje i oblačenje

U 18:30 kupim dve bez vozacke a treba mi 25 minuta do restorana

Kao uvijek sam knap sa vremenom
Имаш онај фазон да ставиш оловку од краја носа до краја ока, па се ту обрва завршава или како већ. Потражи...

J

Jesen je...

Gost
To je sad u trendu

Nisi procitao ? Otimaju se za cupave zene
U trendu su i guste obrve, naturale... :)
Ja sam davno prestala da ih cupam...neke su srednje, ok oblik, misije sivo-smedja boja.
Kad sam ih cupala, nije mi se svidelo kako izgledam, a tek kozmeticarke sto su znale da ih istanje i seckaju, uzas...na meni bolje stoje moje, nego pocupkane po PS-u.
Moja drugarica je plava, ali obrve bas guste, kako ona kaze kao jareca dlaka...sredi u salonu, posle odrzava trakicama-voskom.
Mada zene koje znam uglavnom docrtavaju, farbaju kod kozmeticarke, ne znam kako se to tacno zove...
Zavisi kakav oblik zelis, za pocetak bolje sto jednostavnije, ako ces sama, neki tutorijal i polako...srecno.
Evo za inspiraciju...

https://stock.adobe.com/de/search?k=natural+eyebrows

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.