Kako se branite od ne znam sta je politicki korektan izraz u prevozu?

Zauz

Buduća legenda
Poruka
34.569
Da li imate biber sprej ili ljute papricice sprej,gde vam stoje (na rancu,u kesi,torbici,oko zgloba ruke) koliko ste ih platili,kupili gde,dokle je rok trajanja?
Koliko vi muski imate osecaj ugrozenosti zbog onih koji nisu bas svi svoji u javnom prevozu?

!P.s.Ovakav naslov je zbog onih koji se stalno osecaju ugrozenim,prozvanim "nisu svi.muskarci ni.zene takvi u prevozu".Plus zbog onih sto hoce da se koristi muski rod,zenski,srednji,neutralni,onih sto se ne osecaju kao osobe te skacu kad ih neko tako oslovi.

Mislim da u prevozu narocito uvece ima nasilnika, i oni postuju kad oznacis teritoriju ako si faca a teritorija je zensko...
Ali kad su i da su same u prevozu , bilo bi maltretiranja, e sad, oni izlaze na kraj sa cile mile, ne interesujes me i kraj..
Ali mislim da ima itekako opasno nekontrolisanih tipova koji cile mile mogu da shvate i daj da je zaplasim i vodim gde hocu i mogu..
ne bih zeleo da kad ja pridjem i pricam sa devojkom da mi prska sprej u lice, ako je vec ne doticem...ili ne hvatam za ruke...
Ali ne bih ni da zene, ne ove moderne, nego sve....ebes feministkinje i tu sortu, mene interesuje zastita svih zena a ne samo muskomrzackih zena...da stradaju od sadistickih tipova...

Eto ako moze sredina mada sumnjam jer su se feministkinje razgoropadile po BG i to vodi u sve vece nasilje a one misle da ce ga spreciti , a nece...
Jer njihova paznja je usmerena na one muskarce koji im ne povladjuju , a to sam ja i slicni , a ne ka onima koji ne postuju njihov izbor i volju, prema takvima su mnogo neosetljivije i podantnije ....

A od mene im sigurno ne preti nikakva opasnost , samo sujeti, ali ko ih ebe za to...

Back