Kako se boriti sa bivsim histericnim zenama ili muzevima?

sambadi

Zainteresovan član
Poruka
258
Kako se boriti sa histericnim bivsim zenama ili muzevima?


:oops: Malo mi je neprijatno, ali ja stvarno imam neprijatno iskustvo sa histericnim napadima muzevljeve bivse zene na moju licnost. Em sto me spopadala na ulici i pravila scene, am sto se plasim, posto policija nece nista da uradi po pitanju zastite, a ogovaranje i price koje ona prica po celom gradu, kome god stigne i da ne spominjem? Kako trebam da se ponasam? :roll:
 
biki024:
Kako se boriti sa histericnim bivsim zenama ili muzevima?


:oops: Malo mi je neprijatno, ali ja stvarno imam neprijatno iskustvo sa histericnim napadima muzevljeve bivse zene na moju licnost. Em sto me spopadala na ulici i pravila scene, am sto se plasim, posto policija nece nista da uradi po pitanju zastite, a ogovaranje i price koje ona prica po celom gradu, kome god stigne i da ne spominjem? Kako trebam da se ponasam? :roll:

Cini mi se da to nije samo tvoj problem, vec da bi tvoj muz koji je, sigurno, bolje poznaje, trebao da zna kako se izboriti sa takvom osobom.Sve zavisi od toga koji je stepen ludila u pitanju i u skladu sa tim: da li je treba ignorisati ili treba biti grub i zapretiti joj?
 
biki024:
Kako se boriti sa histericnim bivsim zenama ili muzevima?


:oops: Malo mi je neprijatno, ali ja stvarno imam neprijatno iskustvo sa histericnim napadima muzevljeve bivse zene na moju licnost. Em sto me spopadala na ulici i pravila scene, am sto se plasim, posto policija nece nista da uradi po pitanju zastite, a ogovaranje i price koje ona prica po celom gradu, kome god stigne i da ne spominjem? Kako trebam da se ponasam? :roll:

ja sam za to da joj razbiješ glavu onim čekićem za šnicle, da je nalupaš oanko kako nikad nikog nisi... a njega - ma posle i njega :D
 
biki024:
Kako se boriti sa histericnim bivsim zenama ili muzevima?


:oops: Malo mi je neprijatno, ali ja stvarno imam neprijatno iskustvo sa histericnim napadima muzevljeve bivse zene na moju licnost. Em sto me spopadala na ulici i pravila scene, am sto se plasim, posto policija nece nista da uradi po pitanju zastite, a ogovaranje i price koje ona prica po celom gradu, kome god stigne i da ne spominjem? Kako trebam da se ponasam? :roll:
Ignorisi budalu verovatno ce ljudi bar onaj pametni deo znati da prica lazi,na policiju se ne oslanjaj posto kao i u filmovima da ti se sta desi oni bi stigli poslednji,a sta mislis da joj njen bivsi muz objasni malo situaciju?
 
biki024:
Kako se boriti sa histericnim bivsim zenama ili muzevima?


:oops: Malo mi je neprijatno, ali ja stvarno imam neprijatno iskustvo sa histericnim napadima muzevljeve bivse zene na moju licnost. Em sto me spopadala na ulici i pravila scene, am sto se plasim, posto policija nece nista da uradi po pitanju zastite, a ogovaranje i price koje ona prica po celom gradu, kome god stigne i da ne spominjem? Kako trebam da se ponasam? :roll:

Ignorisi je,ali obavezno popricaj sa muzem o cemu se tu radi,mozda je on jos uvek u vezi sa njom :shock: :lol: ne stvarno,cim te ona napada ima nesto
 
@Vanesa:
Ignorisi je,ali obavezno popricaj sa muzem o cemu se tu radi,mozda je on jos uvek u vezi sa njom :shock: :lol: ne stvarno,cim te ona napada ima nesto
Не мора да значи да је у вези са дотичном! Има их које су поремећене, посесивне, љубоморне! Познајем једног човека (много је готиван), био је ожењен са 3 њих и све три га гањају (читај: богат је) и праве му такве заврзламе да су успеле да "истерају" његову прву љубав (са којом је поново био). Та његова прва љубав је блиска нашој породици тако да знам о чему је прича. И овде није помагала игноранција. Можда да се супруг укључи у решавање проблема, треба попричати са њим, јер ипак је његова бивша.
 
Kad te tako sledeci put napadne a ti je lepo pozovi na kafu :D Pa da popricate uz istu. Salu na stranu, pokusaj da je smiris i da budes smirena na izgled pri tom napadu, jer sto ti vise budes agresivnija zauzvrat ona ce praviti vece probleme. Postavi se tako kao da te njene reci ne uznemiravaju, kad izostane rezultat koji ona zeli postace joj dosadno da te spopada.
 
Hvala na podrsci ljudi. Stvarno. Sreca, nemam nikakve (citaj: IZBEGAVAM) kontakte sa doticnom, a moj muz cak ne dobija decu na vidjanje, jar je nasao NOVU ZENU . Bolju od nje. Tuzno je to sve. I ja sam prosla tezak razvod, ali nisam imala potrebe napadati novu devojku bivseg muza....Mislim da ona ima posttraumatski sindrom koji traje vec skoro dve godine od njihovog razvoda.....
 
Komplikovani su ti ljudi koji svoje niske i bezobrazne misli stavljaju ispred dobrobiti svoje dece.Ako tebe ne voli nema prava da deci brani da vidjaju oca,ti njega nisi otela od njih,niti verujem da jedna zena muza moze da otme nekoj normalnoj zeni.Sve je to siznuto!
Zamisli koliko bi svadja i ubistava bilo da su sve zene takve,mozda da procita knjigu Slomljena zena bilo bi joj malo jasnije kako se civilizovano resavaju problemi kad brak NE MOZE da funkcionise.A da joj nadjete nekog pa da malo misli o necemu drugom a ne samo o vama?:lol:
 
baki 75:
I ja mislim da muz treba da zna o cemu se radi, a te histericne zene su lujke spremne svasta da urade kad im dodje napad. Popricaj s muzem da provalis kako lujka reaguje u odredjenim situacijama tj. da li je opasna po okolinu ili ce da umukne ako joj se pripreti.

Ona jos vise popizdi kad joj se suprotstavljas.
A mene muz jaakooo izdvaja iz sveukupne situacije, izbegava da je pominje, cak je blokirao i svoj mobilni na njena smaranja, al, lujka uze nov broj, i sad sve ispocetka.... :lol:
 
biki024:
Ona jos vise popizdi kad joj se suprotstavljas.
A mene muz jaakooo izdvaja iz sveukupne situacije, izbegava da je pominje, cak je blokirao i svoj mobilni na njena smaranja, al, lujka uze nov broj, i sad sve ispocetka.... :lol:

Opsednutost stvarno nema granica. Tako sam ja bila opsednuta mojim bivsim deckom, ali ga ni najmanje nisam smarala, ni njega ni njegovu novu devojku, nego sam se sunjala :lol: oko njegove kuce samo da ga vidim iz daljine. :lol: kakva sam budala bila, ali ovo je ipak nesto mnogo ozbiljnije, posebno sto su i deca tu.
 

Back
Top