Kako saznati koliko je zena jaka?

Kako koja! Kao da smo sve iste i kao da isto snage imamo. Neke zene su jake, velike, ostave trag i pamte se dugo posle smrti. O nekima pise istorija, o nekima potomci prenose polulegende sa kolena na koleno. Neke su nacionalni heroji, neke sportisti a neke naucnici...
Meni je opet najjaca ona obicna zena i majka, ona nevidljiva snaga svake kuce i svakog coveka, ona koja zna meru i znacaj i koja je zena u pravom smislu reci zena.
Ne znam koliko sam jaka i koliko cu traga ostaviti iza sebe kad me ne bude vise ali znam da sam jako srecna sto nisam muskarac, barem ne ovaj nas, domaci , tipicni. UMrla bih od dosade za dva dana! :)
 
nesto razmisljam..i nikako da razumem svrsishodnost tih testova kojima bi utvrdjivali da li je neko ovakav ili onakav...prvo zato sto ne mogu da zamislim test koji nije sinteticki po svojoj prirodi i takodje krajnje neprecizan..mislim kako cemo znati da je ta osoba takva kakva je ispala na testu kad je i sam test samo to..test..i ne govori nam ama bas nista kako ce se ta osoba ponasati u realnim situacijama..ma koliko pribliznu sliku dobili testiranjem..ona nece biti realna..cak ni priblizno..jer su ljudi kadri za svasta ukoliko su na to primorani..i nikakv test nam ne moze dati podatke kako ce se neka osoba ponasati u nekim situacijama kada iste budu realne..:think:
 
Svidja mi se kako rezonujes, zanimljivi su ti postovi, nema sta.
Malo chudan nick, doduše.

Štoooo..ne ide ti jedno sa drugim....mislim..sta fali nicku..bas nista ..nikog nije uvredio..povredio..kome je mogao i tebalo pomogo je ..nije odmogao..i da mi je nick..bela rada ili nevina devojcica ..isto bih mislila..tebi :bye:..Jolly. i pozdravi Talicnog..:D
p.s. Dovoljno sam jaka da mogu da zivim sa svojim nickom..koji necu da menjam ..ni za sta,..:))
 
Uvek sam se pitala koliko je zena jaka u svemu ,jedna izjava me je bas bacila u razmisljanje:Zena je kao vrecica caja.Nikad ne znas koliko je jaka dok je ne spustis u vrelu vodu.STA VI MISLITE?:???:

Mislim da je zhena najjacha kada brani svoju decu ... zapravo,ne mozhesh znati koliko je jaka dok je ne povredish.....
Ima zhena koje svako malo pokazhu koliko su zaista chvrste,ali su ipak samo zhene,a snaga najvishe dolazi do izrazhaja kad brane sebe ili neshto svoje... kada su povredjene...
 
ja ne znam gde je njoj slaba tacka ocigledno dobro se snalazi za nekog u middle age sa novcem od drugog hrane od opet drugog gde je leglo kriminala gde nema vece obaveze a san pih sta to bese lazi ijuju ajde malo skromnosti istinite mislim ..jedan brak dva stana + ako braco kupi ne znam ni kakvi su joj roditelji ...njoj je potreban greshan jer samo o tome razmislja + roditelj + psih +...gluposti! stvarno :neutral:
..mnogo laze za proste stvari mislio sam da je zena lafchina kad i ona slaba sve neke slabe,serulje glave ljubav a za sebe ne zna da a jaca odma domino vredjanje nijedna po meri! :):)
 

Back
Top