KAKO SAM UPOZNAO ALEKSANDRA VUCICA

Pra cca nedelju dana, dosao mi prika iz jedne daleke prekomorske zemlje, koji se u medjuvremenu okumio sa svojim dugogodisnjim drugom , Aleksandrom Vucicem....Naravno, zaselo se u kafani , gde je bio i prika, i Aca , i jos nekoliko ljudi , sto iz SNS a , sto iz javnog zivota Srbije , odnosno Beograda.......

U tih nekoliko sati zajednickog opijanja , mezetluka , i veselja uz muziku, provalim da je Aca jedan sasvim cool tip, pa smo se i dogovorili da sledece nedelje svratim u CIka Ljubinu sa mojim prikanom - kumom , da se uclanim u SNS.......

Naravno, kao stari oportunista , prihvatio sam sa zadovoljstvom ponudu, i molim forumashe da me ne prozivaju da sam zuti , ubuduce ( iako nikada nisam bio clan DSa), vec LDPa ......i da znaju da cu od sada , braniti , naravno iz cisto licnih interesa i koristoljublja koje ce proizaci iz moga buduceg clanstva kod Ace , pozice SNSa.

Sa tugom se oprastam od LDPa , gde se , realno nisam ogrebao za neke povlastice .....iako nikada i nisam bio blizak Cedi , vec sam se trudio da se priblizim Bilji Srbljanovic , opet zarad niskih pobuda.....ali, ona ode , a ja se eto, selim tamo , gde cu , kao pravi patriota , imati velike sanse da se ogrebem za silne povlastice koje proizilaze iz clanstva u velikoj partiji , narocito ako znate podpredsednika stranke.

Mojim dojucerasnjim saborcima u promovisanju demokratije se izvinjavam, ali , vreme je da se trazi bolje uhlebljenje , u drugoj stranci.......a ovima , koji sebe zovu patriJotama, obecavam da cu se nayebati keve, cim moj novopeceni drug Aca dodje na vlast...........

Jer, kako i sam kaze, pored ludog Seselja, najveca prepreka osvajanju vlasti su mu bili upravo mentoli koji su se vezivali za SRS...i kojih se, kako se nada , oslobodio za sva vremena

ZIVEO SNS, TOMA NIKOLIC, ACA VUCIC ......i naravno moj prika , koji me ubacio u stranku na velika vrata
Izdajaaaaa! :rotf:
 
JA , baba Radosija , lezbusa Rumenka , Kiza Derpe , jedan kontroverzni seoski bizmismen (koji iz razumljivoh razloga zeli da ostane anoniman ) , Radisa Tezga i Zika Tableta - osnivaci i lideri LDPa - mesni odbor Brlja - doneli smo jednoglasnu odluku ( jedino smo imali malo problema sa baba Radosijom , ali je posle gajbe ,, Jelen , piva i ona je stavila potpis :

Odluka :

Mi dole potpisani lideri i osnivaci mesnog obara LDPa iz Brlje kolektivno prelazimo u G17 + , razocarani stavom centrale da nam ne omoguci besplatan odlazak na koncerte Shabana Saulica i Jelene Karleuse . Ovakav stav naseg bivseg lidera duboko nas je razocarao pa tako sebe vise ne vidimo u stranci za koju smo toliko dali .

Pismo o namerama poslacemo nasem buducem lideru gospodinu Mladjanu M. Regionu uz disketnu naznaku da ocekujemo po 1000 eura.

p.s. Baba Radosija ima minimum 4 clanske i njen deo podelite nama . Posto je koma glasala je za ovaj predlog , tako da je citav transfer izveden transparentno i u skladu sa Statutom .

S POZDRAVOM -SRBIJA BEZ REGIONA KO DEVOJKA BEZ SISA !!
 
Pozdravljam odluku zato što nije inspirisana ideološkim ubedjenjem, već ima za cilj lični prosperitet...:lol:

Ja i dalje nisam toliko open mind da bih poželela da upoznam Vučića (ne mogu ni da ga nazovem Acom,...fuj), ali ti želim brz napredak u stranci i pobedu na izborima, novi ogroman stan, džip, debela konta u bankama i sve što ide uz položaj....:cmok2:
Kao sto si ti dobila od zutih:hahaha:
 
Moram i ja nešto da vam priznam...

abcd0018h.jpg
 
Ja nikad nisam bila član...on jeste...a ti?

Hiljadu puta mi to nabijate na nos, bednici, hiljadu puta sam rekla da je moj glas jos kod RADIKALA, da nisam imala prilike da dam glas za SNS, DA NIISAM CLAN, da ne znam gde se u mom gradu nalaze prostorije stranke, i da nikad necu biti clan nijedne partije, pa da je osnuje i moj rodjeni otac!

Dokle vise?

Hoces li da ti se zakunem u jedino dete da je ovo istina?

Hoces?

KUNEM SE, i nek ti je prosto, ali, prestani vec jednom da me prozivas da sam clan!!!
 
Hiljadu puta mi to nabijate na nos, bednici, hiljadu puta sam rekla da je moj glas jos kod RADIKALA, da nisam imala prilike da dam glas za SNS, DA NIISAM CLAN, da ne znam gde se u mom gradu nalaze prostorije stranke, i da nikad necu biti clan nijedne partije, pa da je osnuje i moj rodjeni otac!

Dokle vise?

Hoces li da ti se zakunem u jedino dete da je ovo istina?

Hoces?

KUNEM SE, i nek ti je prosto, ali, prestani vec jednom da me prozivas da sam clan!!!

Што бре Биљо тако озбиљно ????

Зезај се бре мало ....
 

Back
Top