Kako sam glupa....

Poruka
16.002
Danas sam otisla kod decka kuci. Sada se osecam bez veze. Upoznala sam njegovu majku. Simpaticna zena, ali pokvarena i brata, koji je setao u gacama. Brat je potpuno hmmmm, nezainteresovan za zivot. Videla sam koliko je moj decko dosadan. Bolje da nisam isla.
 
Danas sam otisla kod decka kuci. Sada se osecam bez veze. Upoznala sam njegovu majku. Simpaticna zena, ali pokvarena i brata, koji je setao u gacama. Brat je potpuno hmmmm, nezainteresovan za zivot. Videla sam koliko je moj decko dosadan. Bolje da nisam isla.

2yvkv9h.png
 
Pa sta su trebali, da ti prirede odbor za docek? I zasto je dosadan, zato sto ti je otvoreno pokazao kako izgleda jedna obicna svakodnevnica, pa svi setaju u gacama u svojoj kuci.

NIje trebalo da mi prave docek, mada sto da ne. Ja sam mozda buduca snajka. Dosadan je jer se vucara po kuci u gacama kao prebijen macor. I to nije higijenski da po kuhinji tumara u donjem vesu.
 

Back
Top