Kako sakriti kablove?

Zdravo, interesuje me kako najbolje mogu da sredim kablove. Imam Logitech MX keys i MX Master 2s, povezuju se preko usb prijemnika pa mi to olaksava stvar sto se tice periferija. Kako bih mogao da sakrijem kablove od racunara a da ne kupujem kanalice?
kanalice ti trebaju samo ako razvlacis kablove po stanu pa da se ne spotices. Kupi radni sto pa poslazi sve po njemu.
 
Meni kućište stoji na podu pored stola, blizu su mi utičnice pa sam smotao sve kablove na određenu dužinu i vezao vezicama i onda sve snopove ponovo u vezice. Na postolju monitora ima zakačka kroz koju sam provukao kablove i opet vezicama učvrstio u jedan snop do kućišta. Na prvu se vide samo kablovi od tastature i miša. Imam običan radni sto.
 
Komp u jednoj sobi monitor tastatura i mis u drugoj sobi.I sve je reseno jednom rupom u zidu :)
I svi sta je ovo ne cuje se kuciste pa gde ti je kuciste :) Inace to je vise uradjeno zbog tisine nego zbog kablova.
Uz to mozes bezicni mis i tastaturu ako bas zelis bolje da prekrijes kablove.
 
Komp u jednoj sobi monitor tastatura i mis u drugoj sobi.I sve je reseno jednom rupom u zidu :)
I svi sta je ovo ne cuje se kuciste pa gde ti je kuciste :) Inace to je vise uradjeno zbog tisine nego zbog kablova.
Uz to mozes bezicni mis i tastaturu ako bas zelis bolje da prekrijes kablove.
Ja sam navikao na buku kućišta pošto spolja dolazi dosta zvukova.
Ne mogu da zaspim bez zvuka kulera koji je tik pored glave :D
 

Back
Top