КАКО САДА ДА ОТВАРАМ PDF

Trandaiflko

Aktivan član
Poruka
1.382
Имао сам неколико година Адобе Акробат Про XI. Наједном поче да зеза Отвориш ПДФ фајл, за минут се блокира, и угаси се сам. Чак дозволи рецимо да конвертујеш пдф у Ворд, али се одмах угаси.
Пробам да га инсталирам опет, запне на пола.
Онда јуче скинем Аdobe Acrobat DC, бар за пробни период, али се и он заблокира.
Скинем Adobe Reader, али нова верзија без везе. Немам опцију лево где су стране, па да идем на неку, неко само скролирањем.
Иначе, ова Виндоус десетка ми стално намеће да ПДФ фајлове отварам у Microsoft Edge што је врхунац идиотизма Зашто не бих читао пдф фајл кад сам ван мреже?
На старом рачунару сам имао Nitro мало је непрегледнији, али може да прође.
Има доста онлајн опција за конвертовање PDF у текст, Ворд исл. и то није проблем, мени је ту најважније што сам у Акробату могао да неке стране избришем, да убацим из дургог PDF-а.

Значи, резиме: Шта да уградим, који бесплатан програм да преузмем (а да не морам да крекујем, јер то не знам), да бих могао да едитујем PDF и бришем-додајем странице?
 
Имао сам неколико година Адобе Акробат Про XI. Наједном поче да зеза Отвориш ПДФ фајл, за минут се блокира, и угаси се сам. Чак дозволи рецимо да конвертујеш пдф у Ворд, али се одмах угаси.
Пробам да га инсталирам опет, запне на пола.
Онда јуче скинем Аdobe Acrobat DC, бар за пробни период, али се и он заблокира.
Скинем Adobe Reader, али нова верзија без везе. Немам опцију лево где су стране, па да идем на неку, неко само скролирањем.
Иначе, ова Виндоус десетка ми стално намеће да ПДФ фајлове отварам у Microsoft Edge што је врхунац идиотизма Зашто не бих читао пдф фајл кад сам ван мреже?
На старом рачунару сам имао Nitro мало је непрегледнији, али може да прође.
Има доста онлајн опција за конвертовање PDF у текст, Ворд исл. и то није проблем, мени је ту најважније што сам у Акробату могао да неке стране избришем, да убацим из дургог PDF-а.

Значи, резиме: Шта да уградим, који бесплатан програм да преузмем (а да не морам да крекујем, јер то не знам), да бих могао да едитујем PDF и бришем-додајем странице?
Prvo Windblowse 'zamoli' da ti neke vrste datoteka otvara sa TVOJIM programima, a ne sa svojim 'default' opcijama!
 
Ili je kvaka u 32/64-bit kenjažama? Svako malo naiđem da neka aplikacija nakon apdejta ne radi više na 32-bit mašinama?
Ne, kvaka je da je Adobe update-om osakatio sve piratske verzije novijih izdanja, i da je potrebno uzeti stara izdanja ili na novima blokirati pristup Adobe serverima i update-ima. Kad ih jednom upropaste (ono kad se program ugasi odmah nakon startovanja) - jako je teško naterati istu verziju ponovo da radi. Pokušao sam u par navrata i nisam uspeo, ali sam uspeo da staru verziju instaliram na tim mašinama i radi kao san.
 
Ne, kvaka je da je Adobe update-om osakatio sve piratske verzije novijih izdanja, i da je potrebno uzeti stara izdanja ili na novima blokirati pristup Adobe serverima i update-ima. Kad ih jednom upropaste (ono kad se program ugasi odmah nakon startovanja) - jako je teško naterati istu verziju ponovo da radi. Pokušao sam u par navrata i nisam uspeo, ali sam uspeo da staru verziju instaliram na tim mašinama i radi kao san.
Da, mnogi programi 'registruju' da je ilegalna kopija ili da je istekao 'probni' period i onda više nikakva reinstaliranja novih/starih verzija ne pomaže! Onda samo Reinstalacija Windblowsa, ili GENIJALNI pojam RANIJE napravljene IMAGE datoteke! :super:
 
Имао сам неколико година Адобе Акробат Про XI. Наједном поче да зеза Отвориш ПДФ фајл, за минут се блокира, и угаси се сам. Чак дозволи рецимо да конвертујеш пдф у Ворд, али се одмах угаси.
Пробам да га инсталирам опет, запне на пола.
Онда јуче скинем Аdobe Acrobat DC, бар за пробни период, али се и он заблокира.
Скинем Adobe Reader, али нова верзија без везе. Немам опцију лево где су стране, па да идем на неку, неко само скролирањем.
Иначе, ова Виндоус десетка ми стално намеће да ПДФ фајлове отварам у Microsoft Edge што је врхунац идиотизма Зашто не бих читао пдф фајл кад сам ван мреже?
На старом рачунару сам имао Nitro мало је непрегледнији, али може да прође.
Има доста онлајн опција за конвертовање PDF у текст, Ворд исл. и то није проблем, мени је ту најважније што сам у Акробату могао да неке стране избришем, да убацим из дургог PDF-а.

Значи, резиме: Шта да уградим, који бесплатан програм да преузмем (а да не морам да крекујем, јер то не знам), да бих могао да едитујем PDF и бришем-додајем странице?
Те акробације изводим уз помоћ Либреофиса.. А за читање фоксит рејдер...
 
Одох на PDF-XChange Editor Plus
Нуди ми обични и ПЛУС. Вероватно се ПЛУС плаћа?
Да ли овај за 64 бита или портабл? (Портабл нема посебно за 32 а посебно за 64)
Сада сам као онај што је питао: Горњи или Доњи Вакуф...;)
 
Poslednja izmena:
Ево скинух оавј за 64, демо снимак, неупотребљив, јер на сваком фајлу остане водени жиг.
Када сам уграђивао, искочио Ерор.
А видите како г editpdf2020-02-01_084443.jpgа је неко "фино" превео. Опција да ли сачувати или не, нема НЕ него бр.
editpdf222.jpg
editpdf2020-02-01_084443.jpgeditpdf222.jpg
 
После скинух портабле верзију, Изненађење: право инсталирање, корак по корак, а обично на портбал верзијама нема.
И када кликнем на Exe дбоијем ово, прича ми о некаквој другој инстанци
Edit portable.jpg
 
Одох на PDF-XChange Editor Plus
Нуди ми обични и ПЛУС. Вероватно се ПЛУС плаћа?
Да ли овај за 64 бита или портабл? (Портабл нема посебно за 32 а посебно за 64)
Сада сам као онај што је питао: Горњи или Доњи Вакуф...;)
Ја користим ову портабл верзију и сасвим коректно ради на мом рачунару од 64 бита. Пробај па види.
 
Сад сам испробао и најновију портабл верзију, "осмицу". Код мене и она ради добро, не знам шта је проблем код тебе. Мада, држаћу се "шестице", нема потребе да експериментишем кад ми завршава посао.
 
Додуше, ја користим старију верзију. Бр. 6. Сачекај да поставим негде, па ти шаљем линк.
Eво, изволи https://download.ru/files/KOKZgiXJ Јави да ли ради.
Oвај ради, али као да не ради. У Акробату, заменим целу реч другом, у истом фонту, величии итд Овде замена речи иде преко Текст бокса, који остаје упадљив, значи нема начина да нешто мењам а да та измена не штрчи.
Видећу како ради опција Insert Pages
 
Skini revo uninstaller pro, obrisi kroz njega program, skeniraj za sve ostatke programa, obrisi, restart racunara, i instaliraj opet adobe pro.
Zatim ako nece, odradi sfc /scannow u cmd eru, moguce da ti nesto ne valja od sistemskih fajlova. Ako opet nece, onda ili azuriraj windows ili vrati nazad jedan update. AKo opet nece, onda imas negde skrivene kljuceve u registru i jbg. Mozes i da probas da obrises sadrzaj temp foldera. I poslednja opcija je run as admin programa. Ako opet ****, mora novi sistem. Jbg
 
Skini revo uninstaller pro, obrisi kroz njega program, skeniraj za sve ostatke programa, obrisi, restart racunara, i instaliraj opet adobe pro.
Zatim ako nece, odradi sfc /scannow u cmd eru, moguce da ti nesto ne valja od sistemskih fajlova. Ako opet nece, onda ili azuriraj windows ili vrati nazad jedan update. AKo opet nece, onda imas negde skrivene kljuceve u registru i jbg. Mozes i da probas da obrises sadrzaj temp foldera. I poslednja opcija je run as admin programa. Ako opet ****, mora novi sistem. Jbg
Раније сам скирао тај Рево на старом лаптопу Међутим, сада када је Акробат деинсталиран, не могу Ревом очистити могуће остатке. Јер, ако опет уградим Рево, он ме пита шта да деинсталирам а тамо нема Акробата.
Иначе, када поново пробам да уграидм Акробат 11, појави се овај ерор
Eror.jpg
Eror.jpg
 

Back
Top