Kako sacuvati jetru dok se leci dusa?

isti zaključak možeš izvesti i za glad u svetu i mali milion problema, teme su tematski različite , zaključci su individualni
Ok, svako ima svoje mišljenje, ja sam okačio moje. Bilo bi monotono kada bi svi mislili isto.
Ja sam obratio pažwu na autora pa na tekst i izveo moje mišljenje. Ti si, očigledno, to zanemario?
 
Ok, svako ima svoje mišljenje, ja sam okačio moje. Bilo bi monotono kada bi svi mislili isto.
Ja sam obratio pažwu na autora pa na tekst i izveo moje mišljenje. Ti si, očigledno, to zanemario?
autor ima nekoliko naslova tema, koje svako ima pravo da tumači na njemu prihvatljiv način , očigledno po komentarima članova oni diskuturaju na tih za njih različitih tema , tvoje pravo tvoje mišljenje, interes članova i većine je veći od jednostranog mišljenja , sry , ali tako je za sada, ako se nešto promeni , prvo ću tebi javiti
 
Prvi put čujem da gazirano leči dušu..
Eto (ne leci vec pomaze tesi da se malo lakse prodje bar se nadam da je tako / sta znam kako to ide) / nego https://www.google.com/amp/s/www.b92.net/zdravlje/bolesti.php?yyyy=2021&mm=06&dd=22&nav_id=1879405&version=amp te ne bih da me zakaci nesto od toga ako me uhvati te preteram . . .
Pustiš neki bluz
Ako budem mogla ako osetim potrebu da . . .
cepaš dobru rakiju, ponoviti proces
. . . smrdi to odvratnog je ukusa daleko bilo ...
 
Eto (ne leci vec pomaze tesi da se malo lakse prodje bar se nadam da je tako / sta znam kako to ide) / nego https://www.google.com/amp/s/www.b92.net/zdravlje/bolesti.php?yyyy=2021&mm=06&dd=22&nav_id=1879405&version=amp te ne bih da me zakaci nesto od toga ako me uhvati te preteram . . .
Ma znam da šteti jetri no ne znam kako 'leči dušu'
Ne leči je ni rakija ako ćemo iskreno bude ti teže al tripuješ da je duši lakše :tajna:

. . smrdi to odvratnog je ukusa daleko bilo ..
Neverovatno je da sam i ja nekada isto vako pričala
Al onda...od jednog momenta...i ukus i miris, maaa pesma


Nego, jasno ti je ovde da smo neozbiljni mi sa odgovorima ovog tipa.. Duša se leči na sasvim druge načine, ovo je samo slatka zabluda koja trenutno prija.. Ok nije samo trenutno ako to ponavljaš haha al mislim...kapiraš.. Nije rešenje
 
Poslednja izmena:
Ma znam da šteti jetri no ne znam kako 'leči dušu'
Ne leči je ni rakija ako ćemo iskreno bude ti teže al tripuješ da je duši lakše :tajna:
Hladna voda isto tako / vruce je te zato . . .
Neverovatno je da sam i ja nekada isto vako pričala
Al onda...od jednog momenta...i ukus i miris, maaa pesma
🍷 je fino casa posle jela . . .
Nego, jasno ti je ovde da smo neozbiljni mi sa odgovorima ovog tipa..
naravno . .
Duša se leči na sasvim druge načine,
Koje po Vasem misljenju?
ovo je samo slatka zabluda koja trenutno prija.. Ok nije samo trenutno ako to ponavljaš haha al mislim...kapiraš..
Komunikacija je lekovita . . .hladne vode previse vodi u skriputav glas ...previse gauiranog u cirozu jetre kako pise gore . . .
Sta Vi vidite kao rešenje?
 
Koje po Vasem misljenju?
To je sad već opširnija tema za psihologiju..

Meni lično dušu leči muzika
Onda druženje sa prijateljima mi jako bitna stavka
Sa 'intimnim prijateljem' takođe
Al isto tako volim da odvojim vreme samo za sebe, sama sa svojim mislima (i muzikom naravno :)) pa na koju god stranu išlo bitno da čovek sam sa sobom to iznese..

Mislim ovo sam ti ja nekako uprostila, lečenje duše je zapravo dugotrajan proces i prvo treba to da želiš.. a ne da se prepustiš stanju koje te vuče da toneš

Za početak evo npr ovo
Oteraj sve dođavola i uradi nešto pametno za sebe. Nešto konkretno.
:ok:



P. S. Nemoj mi persiraš nema potrebe :)
 

Back
Top