Kako realno proceniti kineske telefone?

Ja sam imao Moto one action 3 godine od 20. do 23. Bio je super dok jednom nije pocela da riknjava baterija. Isprazni se za sat vremena. Izadjem sa 50 posto i za 15 minuta padne na 10 posto i ugasi se. Imao je za to vreme neko brzo punjenje od 10 w. Kamera je bila onako, nekad pravila odlične slike po suncu. Kamera je znala da boje budu tamnije ili svetlije same od sebe. Crveno je nekad ispadalo tamno roze.
 
Kupio ženi gedžete za novi telefon, sve novo po 200 dinara sa besplatnom dostavom :)
1000019419.jpg

Maskica bela, bežični punjač, originalni kabl za ajfon i bt zvučnik evo svira ceo dan 🤩
 
Ja sam imao Moto one action 3 godine od 20. do 23. Bio je super dok jednom nije pocela da riknjava baterija. Isprazni se za sat vremena. Izadjem sa 50 posto i za 15 minuta padne na 10 posto i ugasi se. Imao je za to vreme neko brzo punjenje od 10 w. Kamera je bila onako, nekad pravila odlične slike po suncu. Kamera je znala da boje budu tamnije ili svetlije same od sebe. Crveno je nekad ispadalo tamno roze.
Meni je uglavnom za telefoniranje i surfovanje internetom.
Imam G54 već dve tri godine.
Baterija mi traje do uveče kad legnem.
Menjaću za noviji model kad razbijem ekran
 

Back
Top