- Poruka
- 53.622
To nije ista klasa. Kao što se ne porede S klasa i Dačia. I Xiaomi ima telefone od 600-700 evra. Kao što Samsung ima one od 100 evra. Kad kupiš najnižu i najjeftiniju klasu ma čega ne možeš imati velika očekivanja. Nek Mario iskešira bar 300 evra za mobilni i neće imati problema.mašiš poentu
ajfon iz 2022. koji je nov koštao oko 700e ne može da se poredi sa šaomijem od 100e koji je možda i najnoviji njihov model
Maxi Dm i Lidl.

