Kako realno proceniti kineske telefone?

A sta mislite o Honor 400 pro, u Kini kosta 15000 din. Kinezi nemaju Aliexpres, vec taobao.
 

Prilozi

  • Screenshot_20260423_132703_com_taobao_taobao_TTDetailActivity.jpg
    Screenshot_20260423_132703_com_taobao_taobao_TTDetailActivity.jpg
    72,7 KB · Pregleda: 2
Meni isto ne rade notifikscije na kinezu evo već 4-5 godina. Promenim sa redmi 9 na 12 i dalje ne rade. Nema dovoljno memorije i aplikacija pukne.

Ne koristiš telefon uopšte a on ne može ni notifikacije da radi 🤣
Cak mi prodavacica rece koja je cenima poluneuka za tehnologiju kaze a za koga vam taj telefon pritom misleci verovatno da ga uzimama caletu kazem ja za mene kaze pa ne nije ti to bas dobar izbor ja samo reko jedva skupio pare i za ovo...a bolje nego ona pljacka na ugovornu obavezi platis fon sto kosta 300 eur na kraju 800
 
Sad skoro mi ai kaže da u svakom modelu kršomi redmi telefona imam isti procesor i memoriju koju kinezi flešuju i klokuju po potrebi.

Nijedan telefon ne radi kako treba i svi bagovi se samo prenose sa telefona na telefon. Kršomi 6,9,12... Ovaj zadnji sam dobio hteli da ga bace. I onda kupim ajfon se 2022 za 5000 din ko nov telefon AVION.

Smatrate li i vi nerazumnim rasuđivanjem kupovinu kineskih telefona? 🤔
Nisi valjda uzeo neki iPhone sa Temua?
 
kupio ajfon se za 5000, koji je nov koštao nekih 600-700e ako se ne varam i onda kaže ajfon bolji od šaomija
realno jeste bolji, ali..
kapirate poentu
Тај ајфон нема да се купи испод 10 000 рсд.

Код тако старих телефона(4-5 година) увек је питање каква је батерија, а и тај ајфон има само 4 гб рам-а.То је недовољно за 2026 годину.
 
Тај ајфон нема да се купи испод 10 000 рсд.

Код тако старих телефона(4-5 година) увек је питање каква је батерија, а и тај ајфон има само 4 гб рам-а.То је недовољно за 2026 годину.
mašiš poentu
ajfon iz 2022. koji je nov koštao oko 700e ne može da se poredi sa šaomijem od 100e koji je možda i najnoviji njihov model
 
Sad skoro mi ai kaže da u svakom modelu kršomi redmi telefona imam isti procesor i memoriju koju kinezi flešuju i klokuju po potrebi.

Nijedan telefon ne radi kako treba i svi bagovi se samo prenose sa telefona na telefon. Kršomi 6,9,12... Ovaj zadnji sam dobio hteli da ga bace. I onda kupim ajfon se 2022 za 5000 din ko nov telefon AVION.

Smatrate li i vi nerazumnim rasuđivanjem kupovinu kineskih telefona? 🤔
Samsung ili Ajfon je jedini izbor. Kineski telefoni teško đubre.
 
mašiš poentu
ajfon iz 2022. koji je nov koštao oko 700e ne može da se poredi sa šaomijem od 100e koji je možda i najnoviji njihov model
Ma ne mogu ni sistemi da se porede, pa da su oba nova sada. Meni bi sa iOS bile ko "vezane ruke", dok bi nekom drugom Android bio "bagovit".😁 A tek ne može hardver ovako... Mada, ovo je u startu neozbiljna tema. 😁
 
Se 2022 kao nov nema tačkicu na kp sajtu
To su neunistivi telefoni, ja moj svuda vucem i radi bez ikakvih problema i padao mi 2 puta i nista doduse moj je 2020...ali jaki su, moze i pod vodom da izdrzi ima sertifikat, bezicno punjenje..koje nikad nisam ni koristio.
Samo na iPhone mora original punjac i kabal..kopije ne prihvata ili puni pa stane.
 
To su neunistivi telefoni, ja moj svuda vucem i radi bez ikakvih problema i padao mi 2 puta i nista doduse moj je 2020...ali jaki su, moze i pod vodom da izdrzi ima sertifikat, bezicno punjenje..koje nikad nisam ni koristio.
Samo na iPhone mora original punjac i kabal..kopije ne prihvata ili puni pa stane.
E, čuli, padao 2x...

Ja sam jednom, pošto nemam naviku, seo na jedan kršomi i ništa mu nije bilo. Naprsla malo gorila ali skoro neprimetno i to je to. Aj probaj ti sa tim iPhoneom isto pa javi kako je to prošlo...?
 

Back
Top