kako Putin kaže!

Vidi Mile, nije se s tobom zezati, dobar si s gazdama.Teško da ćeš od mene više ikada dobiti bilo kakav odgovor, ne volim ulizice, volim ljude koji misle svojom glavom i koji se bore snagom argumenata a ne tužakanjem. Inače sam na tebe potrošila previše vremena pišući onaj prvi post, ne zaslužuješ ti to.

:bye:

Каква дијаметрална промена става од задње размене пп са тобом,али нека .
Не брини ништа Рег ми поштујемо мишљење и права мањина,Ми нисмо тоталитарни:cool:

Kako se kaze "skoci pa reci hop" a usput slusaj AZRA-u
Је л' ти то хоћеш да кажеш да Јужни ток неће ићи од Србије ка 'рватској?:lol: И то да вентил неће бити у Србији? И то да Јужни ток од 'рватске не иде даље нигде?:D

Јој, боли истина...знам!:lol:

Је л' ти то хоћеш да кажеш да Јужни ток неће ићи од Србије ка 'рватској?:lol: И то да вентил неће бити у Србији? И то да Јужни ток од 'рватске не иде даље нигде?:D

Јој, боли истина...знам!:lol:

Цењена моја Софија лепо је видети те опет

Читајући коментаре видим да либерални мислиоци и евроатлантиђани нису скапирали супштину глагола клечати у овом случају. Клече само и искључиво они што га не воле, којима је мрзак и којима се свиђа амерички начин поштовања људских права, слобода и сличних шатро модерних девијација. Са осталима Владимир Владимирович је добар другар, попут нпр господина Хуа из Кине, Ахмада и Неџада из Персије ил Берлусконија из Италије.
aha Berluskloni koji je najverniji Buhov saveznik u Irackom ratu je poznat kao veliki pobornik antiglobalizma i protivnik mrskog americkog imperijalizma :hahaha:

aha Berluskloni koji je najverniji Buhov saveznik u Irackom ratu je poznat kao veliki pobornik antiglobalizma i protivnik mrskog americkog imperijalizma :hahaha:

putin_berlusconi_villa_sardinie.JPG

Какав те глобализам и Ирак спопали, колко знам и Амери напуштају ту пустару. Чика Силвијо је трн у оку целе бирократије европске уније, нит толерише цигане, арапе и румуне, нит га интересују органи те исте Уније, нит се залаже за неко превелико уређење и организацију државе. Јер што би човек правио од жабара нешто што нису. Иначе је велики руски лобиста у Европи, а приватно је са Валодјом веома добар ортак. Вова га је први посетио када се дуче Берлускони вратио на власт.

Кад каже слободна европа... http://www.rferl.org/content/Article/1109590.html

putin_berlusconi_villa_sardinie.JPG

Какав те глобализам и Ирак спопали, колко знам и Амери напуштају ту пустару. Чика Силвијо је трн у оку целе бирократије европске уније, нит толерише цигане, арапе и румуне, нит га интересују органи те исте Уније, нит се залаже за неко превелико уређење и организацију државе. Јер што би човек правио од жабара нешто што нису. Иначе је велики руски лобиста у Европи, а приватно је са Валодјом веома добар ортак. Вова га је први посетио када се дуче Берлускони вратио на власт.

Кад каже слободна европа... http://www.rferl.org/content/Article/1109590.html
pa da zato i ima ruske ,a ne americke baze na svojoj teritoriji :cool:

Те базе немају везе са дучеовом политиком. Обмана је тражио извињење за онај коментар да је ''леп и преплануо''' у време свезападног мастурбирања поводом избора афричког принца , док су се талијаски дуче и сверуски цар смејали на пиву.

berlusconi_putin_buddies.jpg

Безазлена или не, време ће показати, док је сваком иоле упућеном у стање у Италији познато да ЕУ од свих већих чланица највише критикује управо Италију. А Силвио се само смешка и продаје играче Абрамовичу :D

Безазлена или не, време ће показати, док је сваком иоле упућеном у стање у Италији познато да ЕУ од свих већих чланица највише критикује управо Италију. А Силвио се само смешка и продаје играче Абрамовичу :D
e ovo je vec kljucni argument da je Italija odyebala SAD i NATO i postala ruska gubernija :cool:

...не знам чиме се тренутно бавиш, ал много си се уозбиљила. Чекајући Валодјину десну руку, Медведева ваистину је весело. :pivce:

samo da ne budu mere bezbednosti ko za Bajdena ili za Putina kad je bio zadnji put , kontam da ce gomile dupeuvlakaca doziveti nervni slom ako ne budu imali priliku da se uzivo bace pod Medjedov auto i mahnu mu zastavicom :(

Ceo Zapad hvali Putina kao reformatora Rusije, a ona ko Srbija : svaki dan sve manja.

Proglasavaju ga u Engleskoj za coveka godine....

Kada nekog neprijatelj tako hvali, treba se zamilsiti ...

Ceo Zapad hvali Putina kao reformatora Rusije, a ona ko Srbija : svaki dan sve manja.

Proglasavaju ga u Engleskoj za coveka godine....

Kada nekog neprijatelj tako hvali, treba se zamilsiti ...

И Обмана је на поласку за Москву рекао да ''Путин стоји једном ногом у прошлости'', но на повратку у Америку, после разговора са Владимиром, изјавио је да је ''диван човек''. Свемогућ је цар.

samo da ne budu mere bezbednosti ko za Bajdena ili za Putina kad je bio zadnji put , kontam da ce gomile dupeuvlakaca doziveti nervni slom ako ne budu imali priliku da se uzivo bace pod Medjedov auto i mahnu mu zastavicom :(

То је од секундарне важности, битно је да БоТа клекне а цевка уђе свим душманима на одређено место.

Back