kako Putin kaže!

A najbitniji ekonomski događaj u Srbiji će se desiti kad se zaboravi na te progresivističke i razarajuće ekonomske koncepte razvoja (moći i kontrole, a ne koristi za ljude, kako se naivno zamišlja i opravdava), tipične i za kapitalizam i za komunizam.
No, to je već malo šira priča, a mi nismo naučili još ni da stojimo na svojim nogama (samo da klečimo) i da prevaziđemo zastarele stereotipe, a kamoli nešto više, zar ne?

najbitniji ekonomski dogadjaj ce biti kada ekonomiju zameni... ekologija?

Разнео је једну полтронску земљу за само три дана, уневши страх и међу неуке становнике америчке државе Georgiа који су не знајући да је нападнута истоимена кавкаска држава оптеретили мрежу 911.

jadno i tuzno, ali istinito:

long live Jessica B

I kako je bilo kad si ga video in vivo , jel si sve lepo progutao ili si malo zaprljao pionirsko maramce ?:think:kontam vi auslenderi tamo za razliku od domacih morate i da se zadovoljno oblizete posle poklonjenja :D

ај бре Банди па ти попијеш клеку пред неким анонимним Енглезом на ЕХИТУ а не би пред гранде Волођом

I kako je bilo kad si ga video in vivo , jel si sve lepo progutao ili si malo zaprljao pionirsko maramce ?:think:kontam vi auslenderi tamo za razliku od domacih morate i da se zadovoljno oblizete posle poklonjenja :D

fuj. brate, odmah da se razumemo - to sto si se ti konacno otvorio jos nije dovoljan razlog da ti ga uvalim. ali ko zna, ako se potrudis mozda ti ga i pripustim, vidim da si dobar s jezikom...

Регица наша драга још чекам одговор на мој пост испровоциран твојом тирадом на теми

http://forum.krstarica.com/threads/304598
valjda si do sada shvatio da niko iole normalan nece da se upusta u dublje rasprave sa tobom , mislim to je uzaludnije nego razgovor sa ovom lipom ispred ,nego trgni ti jos jednu brlju i onda kreni iz pocetka: mi smo oni , oni su mi , baba je deda... i ostale shizofrenicne konstrukcije
fuj. brate, odmah da se razumemo - to sto si se ti konacno otvorio jos nije dovoljan razlog da ti ga uvalim. ali ko zna, ako se potrudis mozda ti ga i pripustim, vidim da si dobar s jezikom...
cuti i pushi ,voljodja te gleda :cool:

Dobre vesti za sirotinjsku Srbijicu - Juzni Tok napreduje.

Gospodar Putin je bio u poseti Turskoj. Zajedno sa drugarom Berluskonijem, tamo su Rusija i Turska potpisali sporazum o prolasku Juznog Toka kroz turske vode. Turci su se prvo otimali, jer su obecali nasim evroatlantskim partnerima ucestovanje u Nabuku i sabotiranje Juznog Toka - ali na kraju je bilo kako Putin kaze. Pored toga, Rusi ce ucestvovati u gradnji naftovoda kroz Tursku i prodavati naftu Turcima, a izgleda da ce njihove firme dobiti i ugovor za gradnju novih turskih elektrana. Ruska sfera uticaja se siri, sa zaljenjem konstatuje FT, primecujuci da Turci sada vise trguju sa Rusijom nego sa EU.

Ovim su se Turci popishali na evroatlantske nade, na sta FT setno komentarise da "ne postoje prijatelji, samo interesi":

Englezi pisu da je Putin jako popularan u Turskoj i regionu, gde sve vise komentatora prezrivo uporedjuje lokalne politicare sa Putinom. "Zasto nasi lideri nisu kao Putin?" pitaju se oni, na uzas Slobodne Evrope:

Inace, bugarski premijer medvedjeg lika se po izboru nesto nalupao o "preispitivanju potpisanog ugovora o Juznom Toku" ali se ovih dana setio da to ipak ne bi bilo najbolje za njegovo zdravlje i poceo da peva drugu pesmu. Kako javlja Rojters,

Sve u svemu, ne brinite - sve ce uvek biti kako Putin kaze.

Hajde da shvatimo
Ono shto vidimo
I da saznamo
Gde to idemo
Noge moraju
Da te slusaju
I da igraju
Kako Putin kaze

Kako Putin kaze
Kako Putin kaze
Kako Putin kaze
Kako Putin kaze
Мало по мало купују Турску. Вратила сам се пре два дана баш одтале, била сам и у Анкари....на аеродромима се регуларно обавештава на руском језику...покуповали су приморје, рекламе и билборди су на руском, Турци парлају руски боље од енглеског....и баш тако, Анкара све више и веше гледа ка Москви...џабе им то што су друга сила по реду у нато-у.

Dobre vesti za sirotinjsku Srbijicu - Juzni Tok napreduje.
...

Kako Putin kaze

sve mi je jasno, nego nije šta srbija ima sa južnim tokom, osim što će plin malo bliže prolazit
_44365946_nabucco_pipe416x220.gif

Jeste, kad ti kazes...

Izgubio je Ukrajinu, zitnicu Rusije.....

Oko Rusije je NATO napravio celicni prsten.

Ocekujem uskoro da mu postave rakete na Crvenom trgu.

Anesteziran je sa gomilom dolara pa ne vidi sta mu se iza ledja desava.

A Srbiju, najiskrenijeg saveznika Rusije na svetu - gura od sebe - ka Evropi!

Svaka cast!
Пре свега, Украјину није нико изгубио. То је држава која ће у блисој будућности претрпети цепање. Један део ће засигурно пасти Русима у руке.

Дргуо, сама чињеница да су владари Украјине издељени на проруског и проамеричког довољно говори да Руси још увек нису ништа изгубили.

НАТО још увек није направио прстен око Русије, јер да јесте, Путин не би имао ни милиметар простора за све маневре које изводи уз чињеницу да сваког дана постаје све питанији светски политичар, хтео ти себи да признаш ту чињеницу или не.

Србију не гура Путин ка западу, већ западни полтрони који су на власти у Србији- не мењај тезе.:cool:

sve mi je jasno, nego nije šta srbija ima sa južnim tokom, osim što će plin malo bliže prolazit
_44365946_nabucco_pipe416x220.gif

Сасвим случајно немаш исправну карту.:D

'рват, полако долази време кад ћете опет зависити од Србије, па макар и на бази плина који ће од НАС ићи ка вама.
Ебига, баш вам се неда да се ратосиљате великосрпске тираније.:zper:

Регица наша драга још чекам одговор на мој пост испровоциран твојом тирадом на теми

http://forum.krstarica.com/threads/304598

Vidi Mile, nije se s tobom zezati, dobar si s gazdama.Teško da ćeš od mene više ikada dobiti bilo kakav odgovor, ne volim ulizice, volim ljude koji misle svojom glavom i koji se bore snagom argumenata a ne tužakanjem. Inače sam na tebe potrošila previše vremena pišući onaj prvi post, ne zaslužuješ ti to.

:bye:

Сасвим случајно немаш исправну карту.:D

'рват, полако долази време кад ћете опет зависити од Србије, па макар и на бази плина који ће од НАС ићи ка вама.
Ебига, баш вам се неда да се ратосиљате великосрпске тираније.:zper:

Kako se kaze "skoci pa reci hop" a usput slusaj AZRA-u

Читајући коментаре видим да либерални мислиоци и евроатлантиђани нису скапирали супштину глагола клечати у овом случају. Клече само и искључиво они што га не воле, којима је мрзак и којима се свиђа амерички начин поштовања људских права, слобода и сличних шатро модерних девијација. Са осталима Владимир Владимирович је добар другар, попут нпр господина Хуа из Кине, Ахмада и Неџада из Персије ил Берлусконија из Италије.

Ja mislim da Rusija jednostavno ne bi prezivela jos jednog Gorbacova ili Jeljcina a ovi Putini i Medvedovi mirno mogu da se smenjuju sledecih par stotina godinica. Ne znam sta je zameriti coveku u globalu, koje rasulo je zatekao i sta je od toga napravio. Mora se uzeti u obzir da je Rusija toliko velika da verovatno postoje ljudi koji i ne znaju u kojoj drzavi zive, to drzati na okupu verujem da nije ni malo lako :worth:

Back