Kako proveriti da li je telefon nov ili korišten ili ukraden?

Losferan

Primećen član
Poruka
756
Dok sam listao oglase za mobilne telefone iznenadih se koliko su tražene kutije od telefona, dakle pakovanja od mobilnih telefona.
To mi je bilo dosta čudno ali shvatam da preprodavici pakuju korištene ili kradene telefone u te kutije i posle preprodaju naivnim kupcima.
Ili možda imate neko drugo objašnjenje?

Memnom

Veoma poznat
Poruka
11.038
Dok sam listao oglase za mobilne telefone iznenadih se koliko su tražene kutije od telefona, dakle pakovanja od mobilnih telefona.
To mi je bilo dosta čudno ali shvatam da preprodavici pakuju korištene ili kradene telefone u te kutije i posle preprodaju naivnim kupcima.
Ili možda imate neko drugo objašnjenje?
Kod nas koliko znam ako se prodaje pod novi nekoristeni dobijes racun od prodavaca,

4thman

Iskusan
Poruka
5.742
Ja sam bacio 4(apple 5S(2x), i neki ne secam se koji)(i blackberry keyone). Pa nikako da razbijem peti...note9 (skinuh play store i usluge sa njega iako je kontra efekat ali valjda više radim no što jedem govna)..

Ah...od 300+ apppova spadoh na skije ispod.. :) freeedom na krstu

Sad mi je knox čuvar. Ali i knjiga, i mint kripta, i premium password keeper....
Software je bitniji od hardware. Što se tiče sigurnosti.

Stavi linux i biće super userov. Osim ako ne kenjaš i ne deliš mrvice na sve četri strane Weba....

Prilozi

• Screenshot_20220304-154802_One UI Home.jpg
    Screenshot_20220304-154802_One UI Home.jpg
    102,8 KB · Pregleda: 9
  • Screenshot_20220304-154752_One UI Home.jpg
    Screenshot_20220304-154752_One UI Home.jpg
    81,3 KB · Pregleda: 10
Poslednja izmena:
Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.