Kako provaliti homoseksualca na dosad najlakši način

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RomaniaFan

Ističe se
Banovan
Poruka
2.036
Naučnici i doktori koji su izučavali homoseksualnost kao bolest i radili doktorate o toj temi provalili su najlakši način kako prepoznati homoseksualca.

Njihov odgovor je - po fudbalu.

Nijedan ***** ne voli fudbal kao sport, to su dokazali.

Svaki ***** mrzi fudbal kao sport.

Ako sumnjate na nekog da je ***** proverite ga po fudbalu i sve će vam biti jasno!

Može on i da laže da nije ***** jer su pravi ****** skloni tome da lažu, al za fudbal ne može da laže.
 
Naučnici i doktori koji su izučavali homoseksualnost kao bolest i radili doktorate o toj temi provalili su najlakši način kako prepoznati homoseksualca.

Njihov odgovor je - po fudbalu.

Nijedan ***** ne voli fudbal kao sport, to su dokazali.

Svaki ***** mrzi fudbal kao sport.

Ako sumnjate na nekog da je ***** proverite ga po fudbalu i sve će vam biti jasno!

Može on i da laže da nije ***** jer su pravi ****** skloni tome da lažu, al za fudbal ne može da laže.



i ispade ja ***** sada lele lele lele

a ja sam skoro siguran da po tribinama ima najvise pedera
 
Dobro, to može biti jedan od zajedničkih pokazatelja, ali nedovoljan. Ljudi sumnjaju u nekoga iz više razloga. Neko izgleda feminizirano, neko sluša muziku koja je više ženska nego muška, a ponekad se sumnja da je neko ***** samo zato što nije zainteresovan za neku ili neke žene. OK, ti si izneo jednu stvar, a šta su ti naučnici još naveli? Sumnjam da su stali kod fudbala.
Meni je, npr. uvek pokretačka misao: kada je neko ženskaroš, kada insistira na nekim muškim sportovima, muzici, načinu ponašanja. Ne mora sve zajedno, ali čim neko u nečemu preteruje, a da je to okarakterisano kao izrazito muško, pomišljam da nisu čista posla. Isto kao i sa drugim primerima: nesigurni sebe hvale na sva zvona i "cepaju nosem oblake", lažovi se kunu u svoju vernost i istinoljubivost, čak i kada ih niko ništa ne pita itd.
 
Nije ti to dovoljno pouzdano, medjutim ako pored toga sto mrze fudbal vole Ledi Gagu, Jelenu Karleusu i Rikija Martina onda bez sumnje jesu ******! :rtfm: Provereno.
A ako ne volim Karleusu a sa par promilcica alkohola u krvi se ubijem u diskoteci kad cujem "Insomniju" jel sam pederko ? :think:
zar nemački selektor nije derpe?
ili neki od igrača, nisam siguran

Logicka greska . Ne mozes iz

ne-A => ne-B da dokazes A=>B

Matematicka logika . :)

Sto znaci, ako ****** ne volU fudbal ne znaci nuzno i da svi koji voli fudbal nisu ****** .
 
Može ***** da bude i bilder a da ne voli fudbal...al su ljudi sa fakultetima dokazali da je fudbal pederima najomraženiji sport i da se po tome poznaju. A ja iz ličnog iskustva kad sam trenirao i igrao fudbal znam da u fudbalu uopšte nema pedera i da ni jedan pravi ***** pederčina ne bi pristao da igra fudbal a kamoli da ga trenira i igra za klub. Posle prvog treninga bi leteo napolje iz fudbalskog kluba(verovatno sa batinama)!
 
Poslednja izmena:
A ako ne volim Karleusu a sa par promilcica alkohola u krvi se ubijem u diskoteci kad cujem "Insomniju" jel sam pederko ? :think:


Logicka greska . Ne mozes iz

ne-A => ne-B da dokazes A=>B

Matematicka logika . :)

Sto znaci, ako ****** ne volU fudbal ne znaci nuzno i da svi koji voli fudbal nisu ****** .

Cek, cek, da li stalno volis Karleusu ili samo kad se napijes? :D
 
Pa ja do sad nisam znao kojoj grupi pripadam:zper:Al sad kad znam za ovaj test a pri tome nisam baš lud za fudbalim sve mi je jasno.Ajde ljudi ne lupajte gluposti.Fudbal-test?????:dash:

Баш то хтедох да кажем, под старе дане сам схватио да ја мора да сам педер, јер ето никад нисам тренирао фудбал, а и чим видим утакмицу на ТВ, мењам канал..
Још сам толико заблудео и радим против себе цео живот да сам учествовао и на протестима против геј параде..
 
Može ***** da bude i bilder a da ne voli fudbal...al su ljudi sa fakultetima dokazali da je fudbal pederima najomraženiji sport i da se po tome poznaju. A ja iz ličnog iskustva kad sam trenirao i igrao fudbal znam da u fudbalu uopšte nema pedera i da ni jedan pravi ***** pederčina ne bi pristao da igra fudbal a kamoli da ga trenira i igra za klub. Posle prvog treninga bi leteo napolje iz fudbalskog kluba(verovatno sa batinama)!
Ne lupaj gluposti .
Secam se da sam bas gledao neku emisiju o tome . Da postoje fudbaleri ****** ali da se bas zbog toga kriju iza zene i dece i glumataju strejt muskaricine ....
Pa ja do sad nisam znao kojoj grupi pripadam:zper:Al sad kad znam za ovaj test a pri tome nisam baš lud za fudbalim sve mi je jasno.Ajde ljudi ne lupajte gluposti.Fudbal-test?????:dash:
Sta bismo mi da nije bilo ovog istrazivanja :aha:
Cek, cek, da li stalno volis Karleusu ili samo kad se napijes? :D
Nije da je volim, stavise iritantna mi je . Ali eto kad popijem zna se ko zna sve njene pesme :rumenko:

(Inace za to je kriva moja sestra koja je ceo zivot slusa, a ja mawwiiii :flert: pored nje naucio tekstice koji su potisnuti u mom secanju i tako isplove kad popijem koju )
 
Баш то хтедох да кажем, под старе дане сам схватио да ја мора да сам педер, јер ето никад нисам тренирао фудбал, а и чим видим утакмицу на ТВ, мењам канал..
Још сам толико заблудео и радим против себе цео живот да сам учествовао и на протестима против геј параде..

Ako "naucnici" kazu da si ***** onda si ***** Bog te .... :lol:
 
Može ***** da bude i bilder a da ne voli fudbal...al su ljudi sa fakultetima dokazali da je fudbal pederima najomraženiji sport i da se po tome poznaju. A ja iz ličnog iskustva kad sam trenirao i igrao fudbal znam da u fudbalu uopšte nema pedera i da ni jedan pravi ***** pederčina ne bi pristao da igra fudbal a kamoli da ga trenira i igra za klub. Posle prvog treninga bi leteo napolje iz fudbalskog kluba(verovatno sa batinama)!

Златан Ибрахимовић је ухваћен како се мази са још једним фудбалером 7 не сећам се имена/ била слика у новинама, тако да ов твоја "научно доказана "теорија не пије воду..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top