Kako pronaći ljubav?

đanklodvandam

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
354
Nikad nisam doživeo ljubav,nikad se nisam niti jednoj sviđao iako sam kul dečko. Mogu svakoga nasmijati,obrazovan sam,radim imam kola,kazu da dobro izgledam i opet me niti jedna ne želi. Vole samo neke propalice i bitange. Da li da i ja postanem takav?
 
a ne mogu.nisam 3 godine radio,dobio odličan posao,ne mogu sad da se selim.
pa ženu možeš naći i u susedstvu, ljudi putuju autom da se viđaju sa nekim, to je tako svuda
nego, ovo je već ne znam koja tema sa sličnim sadržajem i ja prosto ne mogu da poverujem da je problem u SVIM tim ženama i u svim tim muškim bitangama... nekako, realno iskustvo nije baš takvo.
 
Pronalaze se izgubljene stvari. Ljubav nije izgubljena, pa da je pronađeš.
National Coffee Day GIF
 
pa ženu možeš naći i u susedstvu, ljudi putuju autom da se viđaju sa nekim, to je tako svuda
nego, ovo je već ne znam koja tema sa sličnim sadržajem i ja prosto ne mogu da poverujem da je problem u SVIM tim ženama i u svim tim muškim bitangama... nekako, realno iskustvo nije baš takvo.
nisu sve s bitangama. ima ih puno samih,a one koje imaju decki svi su bitange i propalice.
 
nisam rekao da sam savrsen i super,ali bre nisam ja ni najgori na svijetu.

Doslovno si rekao da si kul... Još ovo, mogu svakoga nasmijati, vjeruj Boga da ne možeš sigurno baš svakog. Stav "ja sam prekul" u startu bude "idi mami pa joj budi super".

Devojke i žene su regulare normalne u istoj meri kao i mi, imaš uljudnih, imaš bitangi, imaš predivnih devojaka sa kojima ti život može biti lep. Samo nemoj da se debilišeš i tražiš neke "Hallo magazin" savete kako da im priđeš i osvojiš ih. Tretiraj ih kao ljudska bića, ne kao lovinu i nemaš nikakav problem.
 
kakav sad neuspeh. ja dobro zarađujem imam dobra kola samo govorim da žene više vole propalice nego momke kakav sam ja.

Pa, tačno, to je ultimativni razlog da te neka voli, jer time detaljno ističeš tvoju dušu, karakter, širinu, emocionalnu i socijalnu inteligenciju.

Nisam znao da, pošto dobro zarađujem i imam kola, mogu da se ponašam kako hoću i da vičem da je nepravda jer me nogiraju :D
 
Nikad nisam doživeo ljubav,nikad se nisam niti jednoj sviđao iako sam kul dečko. Mogu svakoga nasmijati,obrazovan sam,radim imam kola,kazu da dobro izgledam i opet me niti jedna ne želi. Vole samo neke propalice i bitange. Da li da i ja postanem takav?
Такав си а до још то не знаш. Има лек а зове се Црква и Вера ако си кул као што кажеш. За почетак. После ће падати кад схвате да те боли за њих. Онда ти неће требати Нада коју сад тражиш бауљајући као слепац по свом иду.
 
kakav sad neuspeh. ja dobro zarađujem imam dobra kola samo govorim da žene više vole propalice nego momke kakav sam ja.
Ako nisi našao ljubav, to je neuspeh. Ne govorim o tvom materijalnom uspehu. Na ljubavnom planu govorim. Kriviš je da voli sa barabama. Ok, dakle, to je ono što njoj prija, to je njen tip. Nisi takava čovek? Dakle nisi njen tip i ideš dalje. Ne znači da je ona loša samo zato što nema poklapanja sa tobom.
 

Back
Top