Kako promjeniti sudbinu, moze li se protiv natalne karte, moze li se protiv zvjezda?

Van razuma

Iskusan
Poruka
6.278
Ja evo vec nekoliko dana analiziram i mucim se sa svojom natalnom kartom i kako god okrenem ic mi se ne svidja.

Najcrnje je sto je sve tacno, nema sta da se doda nit oduzme, pronasla sam i mnoge odgovore... i necu vise zamaram mozak s tim, to je to.

Hvala zvjezdama na svemu ali ja zelim da budem srecna a ovo sto su one meni poslale mene ne usrecuje, hvala lijepo, molim lijepo
Ja da volim ono sto ne volim i da ne volim ono sto volim ja ne mogu

Pa me zanima ako vec ne mogu sama sebe da promjenim, moze li se uticati nekako na sudbinu?
Da li je moguce da se u toku naseg zivota nesto promjeni po pitanju toga, ili nam ostaje ono sto smo dobili po rodjenju do samoga kraja?
 
Ja evo vec nekoliko dana analiziram i mucim se sa svojom natalnom kartom i kako god okrenem ic mi se ne svidja.

Najcrnje je sto je sve tacno, nema sta da se doda nit oduzme, pronasla sam i mnoge odgovore... i necu vise zamaram mozak s tim, to je to.

Hvala zvjezdama na svemu ali ja zelim da budem srecna a ovo sto su one meni poslale mene ne usrecuje, hvala lijepo, molim lijepo
Ja da volim ono sto ne volim i da ne volim ono sto volim ja ne mogu

Pa me zanima ako vec ne mogu sama sebe da promjenim, moze li se uticati nekako na sudbinu?
Da li je moguce da se u toku naseg zivota nesto promjeni po pitanju toga, ili nam ostaje ono sto smo dobili po rodjenju do samoga kraja?
Ne mozes, bices nesrecna dok si ziva.

Ili, pocni da pomazes ljudima i menjas sebe kroz to.
 
Ne mozes, bices nesrecna dok si ziva.

Ili, pocni da pomazes ljudima i menjas sebe kroz to.
Pa ja i pomazem ljudima, od ljudi nemam kad da zivim
blabla.gif


I gdje sam tu ja

I nije ti ovo psihologija, omasio si pdf totalno
blabla.gif
 
Pa ja i pomazem ljudima, od ljudi nemam kad da zivim Pogledajte prilog 776310

I gdje sam tu ja

I nije ti ovo psihologija, omasio si pdf totalno Pogledajte prilog 776311
Ok, samo nastavi tako. :mrgreen:
Neko ti ponudi savet, a ti odmah opletes. :D

Menjas odnos sa ljudima, to ti otkriva lose navike koje imas, promena navika vodi boljim odnosima, a to ti menja i iskazivanje aspekata u horoskopu.

Mozes da probas da nosis kamicak u dzepu ili sliku nekog lepog momka, zavisi koja planeta te muci, ali ono bolje funkcionise. :)
 
Trebalo bi te poslati u jugoarmiju.
Moze i na radnu akciju, ili u zatvor.
Ovo ti iz ciste ljubavi zelim.
ako moze ja bi u jugoarmiju posto sam na radnoj akciji i u zatvoru citav zivot, nemoj vise tamo ko zvjezde te molim :sad2:

ma preklinjem te nemoj vise zatvora i radnih akcija, valjda sam zasluzila makar malo lijepog
 

Back
Top