Kako prici momku?

Kažeš mu: auto mi u kvaru, kanalizacija začepljena, treba mi okreciš zid, izbio kuršlus....ako je iz te zanatske sfere...ako je iz gornjih slojeva onda molba za posao upis u vrtić ili faks....stipendiju.

Ako si mu srcu draga uradiće.
Ja sve učinim za damu, ako sam ZAINTERESIRAN.

Ako ne, lepo ISKULIRAM uz smješak i dam preporuku.
 
da se nametne nenametljivo
jesi to hteo da kazes?
to je vec slozeniji nivo komunikacije
kad bi trebalo da joj das praktican savet kako da se nametne a da bude nevidljiva sta bi bio tvoj predlog?
Predlog da On to nesto kao ucini za njenu prijateljicu, uf ali sta ako se prijateljica njemu svidi .
U suštini , ljudska osecanja su komplikovana , niti valja da se osoba nekom nameće , tu se gubi
čarolija zavođenja a niti je dobro da neko odugovlači jer tu , barem kod mene , ima jedna tačka
kad nepovratno prestaje svako interesovanje bez obzira na na dalje međusobno druženje .
 
Kažeš mu: auto mi u kvaru, kanalizacija začepljena, treba mi okreciš zid, izbio kuršlus....ako je iz te zanatske sfere...ako je iz gornjih slojeva onda molba za posao upis u vrtić ili faks....stipendiju.

Ako si mu srcu draga uradiće.
Ja sve učinim za damu, ako sam ZAINTERESIRAN.

Ako ne, lepo ISKULIRAM uz smješak i dam preporuku.
evo ga novi jutka
 
Predlog da On to nesto kao ucini za njenu prijateljicu, uf ali sta ako se prijateljica njemu svidi .
U suštini , ljudska osecanja su komplikovana , niti valja da se osoba nekom nameće , tu se gubi
čarolija zavođenja a niti je dobro da neko odugovlači jer tu , barem kod mene , ima jedna tačka
kad nepovratno prestaje svako interesovanje bez obzira na na dalje međusobno druženje .
slazem se u potpunosti
ako stvari ne krenu spontano nece krenuti uopste
 

Back
Top