Quantcast

Kako prici momku?

Esad Dzudo

Iskusan
Poruka
5.171
Kažeš mu: auto mi u kvaru, kanalizacija začepljena, treba mi okreciš zid, izbio kuršlus....ako je iz te zanatske sfere...ako je iz gornjih slojeva onda molba za posao upis u vrtić ili faks....stipendiju.

Ako si mu srcu draga uradiće.
Ja sve učinim za damu, ako sam ZAINTERESIRAN.

Ako ne, lepo ISKULIRAM uz smješak i dam preporuku.

daklem

Zainteresovan član
Poruka
305
da se nametne nenametljivo
jesi to hteo da kazes?
to je vec slozeniji nivo komunikacije
kad bi trebalo da joj das praktican savet kako da se nametne a da bude nevidljiva sta bi bio tvoj predlog?
Predlog da On to nesto kao ucini za njenu prijateljicu, uf ali sta ako se prijateljica njemu svidi .
U suštini , ljudska osecanja su komplikovana , niti valja da se osoba nekom nameće , tu se gubi
čarolija zavođenja a niti je dobro da neko odugovlači jer tu , barem kod mene , ima jedna tačka
kad nepovratno prestaje svako interesovanje bez obzira na na dalje međusobno druženje .

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
20.299
Kažeš mu: auto mi u kvaru, kanalizacija začepljena, treba mi okreciš zid, izbio kuršlus....ako je iz te zanatske sfere...ako je iz gornjih slojeva onda molba za posao upis u vrtić ili faks....stipendiju.

Ako si mu srcu draga uradiće.
Ja sve učinim za damu, ako sam ZAINTERESIRAN.

Ako ne, lepo ISKULIRAM uz smješak i dam preporuku.
evo ga novi jutka

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
20.299
Predlog da On to nesto kao ucini za njenu prijateljicu, uf ali sta ako se prijateljica njemu svidi .
U suštini , ljudska osecanja su komplikovana , niti valja da se osoba nekom nameće , tu se gubi
čarolija zavođenja a niti je dobro da neko odugovlači jer tu , barem kod mene , ima jedna tačka
kad nepovratno prestaje svako interesovanje bez obzira na na dalje međusobno druženje .
slazem se u potpunosti
ako stvari ne krenu spontano nece krenuti uopste