Quantcast

Kako prici momku?

Poruka
4
Zdravo, imam problem. Svidja mi se jedan momak koji je relativno stariji od mene. Upoznala sam ga dok sam radila. Bio je moj gost na poslu. Medjutim, od kada ne radim prestala sam i da ga gledam. Niti postoji ikakva mogucnost da mu "udjem u trag". Dok smo se susretali, vidjela sam da postoje iskrice i sa njegove strane. Skoro sam pronasla njegov broj telefona. Sve bi mi lakse bilo da lik ima drustvene mreze, ali nema. I vodim bitku sa sobom da li bi bilo okej da mu pisem poruku, ili da pustim da nam se planete spoje i da se susret desi nenadano. Naravno, svjesna sam da bih ispala ultra manijak ako bih mu pisala sms. Voljela bih da mi pomognete.

doppler

Primećen član
Poruka
952
A Ja Ti Ne Priđoh
Gradinar 13.
Ne moljah ni za šta, stajah samo na ivici šume, za drvetom. Još uvek bejaše čežnje u očima praskozorja i rose u vazduhu. Lena para vlažne trave visila je nad zemljom u tananoj magli. Videh te pod smokvom gde muzeš kravu rukama nežnim i svežim kao maslo. I ja zastadoh nem. Ne izustih ni reči. Samo je ptica nevidljiva pevala u ševaru. Mango je rastresao svoj cvet po drumu, i pčela je za pčelom doletala. Na drugoj obali jezera stajale su vratnice hrama Šivinog širom otvorene, i pobožni ljudi započeše svoje pesme. Sa vedrom u krilu videh te gde muzeš kravu. Ja sam još uvek čekao sa svojim praznim krčagom. Ne priđoh ti. Nebo se probudi od jeke goča na hramu.

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.060
uou, kakav blest from d pest. Jel ovo beše u čitankama osnovne ili srednje škole, ne mogu sad tačno da se setim?
Средња, моја тупава проф. књижевности се хвалила да је упознала Тагореа на сајму књига, то никад нећу заборавити. А човек умро типа '45.

doppler

Primećen član
Poruka
952
Ti si imao srece,
Mi smo imali profu koji je davao 100 zadataka preko letenjeg raspusta iz Venea za sledecu godinu,
a drugi je davao tockice na kecu, ako bas nemas pojma, sto je znacilo da se vozis za avgust :)

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
11.365
Zdravo, imam problem. Svidja mi se jedan momak koji je relativno stariji od mene. Upoznala sam ga dok sam radila. Bio je moj gost na poslu. Medjutim, od kada ne radim prestala sam i da ga gledam. Niti postoji ikakva mogucnost da mu "udjem u trag". Dok smo se susretali, vidjela sam da postoje iskrice i sa njegove strane. Skoro sam pronasla njegov broj telefona. Sve bi mi lakse bilo da lik ima drustvene mreze, ali nema. I vodim bitku sa sobom da li bi bilo okej da mu pisem poruku, ili da pustim da nam se planete spoje i da se susret desi nenadano. Naravno, svjesna sam da bih ispala ultra manijak ako bih mu pisala sms. Voljela bih da mi pomognete.
Teška posla. A i što bi, šta, ionako bi se razočarala kad bi ga stvarno upoznala.

stugots

Veoma poznat
Poruka
10.574
Ti si imao srece,
Mi smo imali profu koji je davao 100 zadataka preko letenjeg raspusta iz Venea za sledecu godinu,
a drugi je davao tockice na kecu, ako bas nemas pojma, sto je znacilo da se vozis za avgust :)
Ova moja je imala pravilo da ako imaš jednog keca na nekom pismenom, imaš keca za kraj, nebitno od ostalih ocena. Znači 4 pismena zadatka su u godini, 2 po polugođu. Ako si samo na jednom od njih imao keca, možeš da imaš na ova ostala tri petice i na svim kontrolnima petice, imaš keca za kraj i ideš u avgust. Al si uvek mogao da radiš popravni doduše, bilo koji čas, najaviš joj i odvojiš klupu sa strane, dok ona predaje ti radiš. Inače harizmatična žena, pokoj joj duši (umrla pre par godina), gotivio sam je kao osobu, imala je dobar smisao za humor.

Kao ispitivač doduše... nije davala zadatke preko letnjeg raspusta, al je bila stroga što se tiče rada i ocenjivanja, domaći svaki dan, proveravanje, nema zezanja, nema opuštanja, na pismenim i kontrolnim nema ni grešaka u računanju, svaki zadatak mora savršeno da se uradi da bi ga vrednovala.

Nidles tu sej, mrzeo sam matematiku, traume sam imao zbog nje.

Sebastian4

Aktivan član
Poruka
1.061
Pocni od tacke gde ste se poslednji put videli- na poslu. Nadji razlog da odes u bivsu firmu a verovatno znas kad je on tamo. Hocu reci, uradi sve sto mozes da se vidite opet, samo mu nemoj slati sms ili neki poziv, to je psiho.
A kad se viditte slobodno mu pridji i zapocni bilo kakav razgovor, pa ako je zainteresovan sam ce ti prici.