Kako prici devojci na plazi

:shock: ali ja sam ozbiljna. Ko prilazi na plazi :roll: Najvece primitivne seljacine, koje samo gledaju sise i dupe i tako..bedno :? I onda te salece nekoliko dana, zove na kafu u kasne sate..diskoteku..Uopste mu nije jasno da nisi tu da bi nasla nesto..nekog, vec cisto da se odmoris od svega, a najvise od takvih seljacina kojima su samo polni organi u glavi. Opterecen svojim celog zivota, opterecen onim...ma da..muka mi je od takvih "frajercina", pacovi imaju vise mozga od njih.
 
Devilishgirl:
:shock: ali ja sam ozbiljna. Ko prilazi na plazi :roll: Najvece primitivne seljacine, koje samo gledaju sise i dupe i tako..bedno :? I onda te salece nekoliko dana, zove na kafu u kasne sate..diskoteku..Uopste mu nije jasno da nisi tu da bi nasla nesto..nekog, vec cisto da se odmoris od svega, a najvise od takvih seljacina kojima su samo polni organi u glavi. Opterecen svojim celog zivota, opterecen onim...ma da..muka mi je od takvih "frajercina", pacovi imaju vise mozga od njih.
Daj, breee. Opet vredjanje. Pa kad ne nego na plazi? Pa znas li koliko ljudi (pogotovu mladjuh) po ceo dan provede na plazi tokom par letnjih meseci. Ako odbacis mogucnos prilaska na plazi to znaci da eliminises dobar seo dana. I opet mi muskarci ispadosmo seljacine koje samo na sex misle. Ovde niko nije pominjao sex na plazi nego samo prilazenje.

E bas cu da nabavim desetak pirana !
 
izvini, jel bi mogla da se pomeris 500 metara gore, kod onih kokica? znas strasno bih zeleo da se upoznam sa tobom, ali znam da nije fora da ti pridjem na plazi - zato bih voleo da se upoznamo na nekom neutalnom terenu... ;)
ovo je srecnija varijanta, prvo mi je palo na pamet da je posaljes da ti kupi novine, ali nisam umela da zavrsim pricu... :lol: :lol: :lol:
elem, posto ja ne volim da plivam ni da se suncam, ne znam koja bi spika upalila...
 
pa ne vidim u cemu je razlika od upoznavanja na recimo zurci ili kaficu ili gde god... ukoliko mene zainteresuje neka devojka, dacu joj to na znanje sa par pogleda, ravno u oci, i ponekim osmehom... ako odgovori na slican nacin jedno "zdravo ja sam... " je uglavnom sasvim dovoljno...
 
Devilishgirl:
Stvarno :shock: ..Ako neko ne zna kako da pridje na plazi :? ..kako onda prilazi na ostalim mestima..
Pa zar ti ne rece da si protiv prilaska na plazi jer se osecas povredjeno, bla, bla...

Mislim da se ipak moram sloziti sa nekim ko rece da je najbolje poceti gadjati kamencicima, pa ako ne upali uzeti malo vece kamenje, a ako i to ne pomogne onda gromadom rascopati glavu, a zatim prilikom obilaska u bolnici, uz obavezno cvece, pozvati doticnu da izadjete.
Traje malo duze, ali citavo leto je pred nama.
Samo tu ima dosta znanja.
Kamen bi trebalo da bude dovoljno veliki da se ne seti ko ju je ozledio, ali ne bi trebalo preterivati da ne ostanu trajne posledice.
 
Tema je lepa i poucna, pa da doprinesem, po licnom iskustvu : Ja se, gliserom, u punoj brzini, zabijem u plicak, pa se proderem : " O's jedan krug ? ", tu uvek neka obrati paznju, pa onda viknem : " Da, ti, ti u srvenom ( zelenom, crnom, itd. ) kostimu !!! " pa nekad prodje, nekad proplivam!

P. S. pazite, *Mixal* ordinira!!!
 
krvolok:
Tema je lepa i poucna, pa da doprinesem, po licnom iskustvu : Ja se, gliserom, u punoj brzini, zabijem u plicak, pa se proderem : " O's jedan krug ? ", tu uvek neka obrati paznju, pa onda viknem : " Da, ti, ti u srvenom ( zelenom, crnom, itd. ) kostimu !!! " pa nekad prodje, nekad proplivam!

P. S. pazite, *Mixal* ordinira!!!

Sta si ti bacio oko na moje postove, u svakom tvom postu ubacis i moje ime+. Nisam te nicim uvredio niti bilo sta napisao sta bi moglo da bude povod tvoje netrpeljivosti prema meni. Ako ti smeta moje pisanje, prosto zaobidji, i dajem ti rec da necu ciljati da se bas sudaris.
 

Back
Top