Kako prekidate....

Money_makes_the_world_go_:
E, valjda sam ja žensko, valjda znam šta riba oće, ako tip dobro yebbe nema omaške!
prvo, vi ne znate ni same sta hocete, drugo nikada ne goorite javno sta zaista mislite da zelite, tako mu nesto dodje......... nije poenta u trazenju toga sta vi ocete, nego u neslusanju vasih gluposti i igranju svoje igre, bez obzira sta vi kazete........
a sad, kako ti mozes da kazes da je neko dobar ***** ili ne ako ga ne probas?
 
Aleksej_BASO:
OK je da riba voli da tip ima kola itd ali kod nas je to preslo svaku granicu...

A i to za strance. Ma ne samo to, dovoljno je za riba iz NS da je tip iz BG i vec je "zanimljiv" :lol:

A opet ni u BG nie drugacije cim dodjes iz NS odma nekako imas prodju.....


MA to sto kazes ribe su postale jako zahtevne, mada nisam siguran da ima vise tipova... Ne kreces se na pravim mestima :lol: bas mislim da je broj ujednacen.

MA obiman tema da bih se ponovo opterecivao....
ja sam govorio o onim malo normalnijim ribama, koje su opet malo zahtevnije i imaju svoje tripove........ tip iz BG je zanimljiv za novosadjanku, ako dodje kolima, imam ortaka koji je imao pun **** riba i doso u ns, ziveo 2 meseca i smuvao samo neku bosanku.......... a u segedinu je nedugo zatim smuvao 5 riba za vikend, pa ti vidi, madjarice RULES........
a sto se tice odnosa izmedju muskaraca i zena, pa demografske statistike pokazuju da u mladjim generacijama ima malo vise ortaka, ali kad ti pridodas pridoslice iz unutrasnjosti, medju njima ima vise tipova, a za strance da ne pricam, strankinje uopste ne dolaze, stranci dolaze samo zato sto su nase ribe lake za njih, a da ne pricam o tome kako su nam stituirani matorci jaka konkurencija za dobre ribe od 17-27 god to je kao da ides goloruk, protiv nekoga sa pistoljima i oruzjem, kao bokserski ustanak u Kini........
nije bas toliko mnogo vise tipova, koliko vise ortaci izlaze, ima dosta stidljivih riba, koje nigde ne izlaze, one su poseban slucaj, nisu tako zahtevne, ali su malo otudjene i asocijalne i patrijarhalno vaspitane, tako da moras da je setas pola godine da bi bilo nesto........
 
Clyde_the_Glide:
kao bokserski ustanak u Kini........

Haha!

E bas si lepo to napisao. Slazem se skroz. Da vidis kada dodas matorce sa keshom onda stvarno izadje da riba ima manje....

Da a ima one sto su OK ali yebi ga sto kazes moras setati 2 meseca....

JA sam nekako razvrstao dobre ribe u 2 kategorije.

1. One koje su lepe devojke komunikativne otvorene pametne nisu fukse.... E one uvek imaju dugu vezu.... :roll:

2. One koje izledaju Xtra doterane budzene itd e one nemaju neku diuzu vezu ali jbg njih ne mozes da smuvas bez para... :roll:


Sve u svemu dobra riba je ili zauzeta ili spozorusa... :lol: (ili da ne kazem udata :roll: )
 
Clyde_the_Glide:
ja sam govorio o onim malo normalnijim ribama, koje su opet malo zahtevnije i imaju svoje tripove........ tip iz BG je zanimljiv za novosadjanku, ako dodje kolima, imam ortaka koji je imao pun **** riba i doso u ns, ziveo 2 meseca i smuvao samo neku bosanku.......... a u segedinu je nedugo zatim smuvao 5 riba za vikend, pa ti vidi, madjarice RULES.........
Sta ti decak ovo treba da znaci za Bosanku???Smao neku Bosanku????Molim te objasni mi , je li to kod vas kao bitno odakle je neko???
 
@Aleksej...
Prava Riba(moja i tvoja definicija prave ribe se ochigledno ne slazu), je riba koja je samostalna, kako finansijski tako i emotivno.Pravoj Ribi ne treba nicije auto ni lova, jer ona placa sama svoje racune. Prava Riba se borila i izborila za svoju buducnost (ili se bar pomirila sa onom koju ima).
Dakle pravoj ribi ne treba sponzor vec muskarac koji moze da je razume, postuje i bude jak za nju kada ona to nije.
Aleksej nemoj nikada da pomesas devojcice i ne-inteligentne ribe sa zenama i zrelim devojkama-VELIKA razlika.
Stvar je u tome da je malo vas, koji sebe zovete muskarcima, koji bi dozvolili da je devojka ta koja ja situirana...na bilo koji nacin. Vecin vas u stvari tezi ka nekoj lovi kako bi mogli da se pokazu pred tzv. ribama.
Nedostatak samopouzdanja se nikada nije mogao nadoknaditi lovom
 
It's a bravery to...:
@Aleksej...
Prava Riba(moja i tvoja definicija prave ribe se ochigledno ne slazu), je riba koja je samostalna, kako finansijski tako i emotivno.Pravoj Ribi ne treba nicije auto ni lova, jer ona placa sama svoje racune. Prava Riba se borila i izborila za svoju buducnost (ili se bar pomirila sa onom koju ima).
Dakle pravoj ribi ne treba sponzor vec muskarac koji moze da je razume, postuje i bude jak za nju kada ona to nije.
Aleksej nemoj nikada da pomesas devojcice i ne-inteligentne ribe sa zenama i zrelim devojkama-VELIKA razlika.
Stvar je u tome da je malo vas, koji sebe zovete muskarcima, koji bi dozvolili da je devojka ta koja ja situirana...na bilo koji nacin. Vecin vas u stvari tezi ka nekoj lovi kako bi mogli da se pokazu pred tzv. ribama.
Nedostatak samopouzdanja se nikada nije mogao nadoknaditi lovom


JAo be lupaj....


Po tvojoj definicije prave ribe bilo bi otprilike 2% zenske populacije.



Muska definicija dobre zenske (a slozices se to je ipak merodavnije od neke feministicke definicije) je da dobro izgleda pa da bude dobro "parce" a eventualno i da bude privlacna na neki drugi nacin.

A o ekonopmskij situiranosti nema ni govora. Zamisli neku od 150kg skrndelja koja ima kesha? I to je dobra riba???
 
Aleksej_BASO:
JAo be lupaj....


Po tvojoj definicije prave ribe bilo bi otprilike 2% zenske populacije.


Muska definicija dobre zenske (a slozices se to je ipak merodavnije od neke feministicke definicije) je da dobro izgleda pa da bude dobro "parce" a eventualno i da bude privlacna na neki drugi nacin.

A o ekonopmskij situiranosti nema ni govora. Zamisli neku od 150kg skrndelja koja ima kesha? I to je dobra riba???
Zasto kad pomenen ribu s lovom-ti pominjes feminizam?
A vidim ovo o bosankama sto si napisao, ha ha ha koliko ti imas godina?
Eto ja sam Bosanka (koja je odrasla u Srbiji). ---opet i opet ljudi (naravno ne svi) iz BGD i NS smatraju sebe nekom....ma nije bitno
Pozdrav od Bosanke ;)
 
Aleksej_BASO:
Ja sam rodjen u NS i nikada nisam uspeo da imam devojku iz NS, a znam ih dosta koji dele moje iskustvo....
No comment!!!!!!!
Antonio_Break:
Ja kad cujem bosanku da zavija sa onim njenim naglaskom bosanskim-bacim peglu-ISKRENO.Ali nije da su lose
tu su negde bosanke i novosadjanke, samo je bosanku malo lakse smuvati........
ali naglasci su im ko da su musko, katastrofa, isto ove iz zapadne srbije, zavijaju, ma uzas, odma se oladim kad cujem njihove naglaske..........
 
It's a bravery to...:
Zasto kad pomenen ribu s lovom-ti pominjes feminizam?
A vidim ovo o bosankama sto si napisao, ha ha ha koliko ti imas godina?
Eto ja sam Bosanka (koja je odrasla u Srbiji). ---opet i opet ljudi (naravno ne svi) iz BGD i NS smatraju sebe nekom....ma nije bitno
Pozdrav od Bosanke ;)


JAo bre..... :roll:

Pa jednostavno onaj bosanski naglasak "pozov'me ba..." nije svakome sexy... Kapiras...

A fezminizam...... Pa ti si spomenula da je "dobra zenska" samostalna finansijski, to za mene znaci da ima lovu (ili sam negde pogresio?) a to ne garantuje da je dobra riba, znaci moze da bude neki skrndelj...

A skrndzus riba u kombinaciji sa vikom o "zenskoj samostalnosti" neminovno ukazuje na - FEMINIZAM! :)

(ni Frojd ne bi ovako povezao...)

Vidis.....


Clyde_the_Glide:
No comment!!!!!!!

Nazalost... Uvek kada upoznam kominikativnu ribu i da izgleda ko bombonica ispostavi se da u najmanju ruku nije rodjena u NS. :smile:
 
Clyde_the_Glide:
E, dobar si Baso, ja novosadjanke ne mogu da smislim, jako su arogantne


Hehe kontaj pricu...

Odem ja u Verige (ako znas najsponzorskije mesto...) i slucajno krenem neku pricu sa ribom. A ona san snova... Stikle minic telo..... Grudi savrsene, lepa ko bombona! I ni u ludilu ne bih takvu ribu startovao na takvom mestu ... I slucajno krene neka spika i mi se raspricamo... Ispastavi se da je devojka jako pametna (a ja tesko kazem za devojku da je pmaetna) i super za razgopvor, znaci pricali smo bas dosta dugo, ono strava lik! I sta mislis? Riba se doselila sa Kosova.

A bila je sa nekom drugaricom isto dobro parce ali ne kao ona, i moj drugar krene da prica nesto sa tom drugaricom cisto da se ne smara sama jer sam ja sa ovom drugom pricao i razgovor je teko otprilike "odakle si?" "sa limana :roll:" "da :roll: " "ne :roll: " i tako riba digla nos zesce......

A ova imala decka, i jos mi dala i br telefona da se cujemo itd i ja supak nisam je zvao :-( ,kontam bilo mi bzvz bre riba ko avion jos izlazi na sponzorko mesto sta ja tu da radim....

Ali poenta price je OGROMNA razlika u mentalitetu izmedju NS devojaka i drugih...
 
Dragi moj Aleksej... Ja bih rekla da ti imas bas bas bas (a kad to kazem mislim bas) veliku frku (da ne kazem strah) kad je zenski svet u pitanju. Jedno je sigurno, uopste nas ne poznajes. A ako se pazljivije procitaju tvoja pisanija na ovu temu na prethodnih nekoliko stranica moze se shvatiti da ti i nemas neko svoje misljenje. Samo ono sto bi drugi voleli da misle da ti mislis... Mozda jednog dana i dokucis sta bi bilo valjano da mislis o nama.

Kao sto ne mora svakome bosanski naglasak biti sexy, moras priznati ni da se tvoj stav ne moze svima dopasti... Cak stavise, verujem da se dopada se verovatno samo tebi i tebi slicnima kojih (nadam se) nema tako mnogo u Novom Sadu - jer Beogradu vas ima isuvise.

A sto se NS devojaka tice... Ne znam. Verovatno im nisi simpatican. Uostalom, sta ces ti u Verigama kada je tamo 'najsponzorskije mesto', a? Znaci li to da si ti sponzor? Ili bi to neka od prisutnih riba mogla pomisliti?
 

Back
Top