Kako povratiti ljubav

G

gost0709

Gost
U frci sam sa zenom donekle svojom krivicom i zelim zarko da povratim poverenje i ljubav a ona kaze da je sigurna da nece moci da je povrati. Mislim da uvek ima nacina, jer imamo i dvoje dece koje neizmerno volim ali sam ja toliko konfuzan da posle takve besede sa njene strane ne znam kako da se postavim. Mozda bi par misljenja sa vase strane pomoglo. Mozda bi mi bilo lakse, a mozda i ne, u svakom slucaju HVALA.
 
gost0709:
U frci sam sa zenom donekle svojom krivicom i zelim zarko da povratim poverenje i ljubav a ona kaze da je sigurna da nece moci da je povrati. Mislim da uvek ima nacina, jer imamo i dvoje dece koje neizmerno volim ali sam ja toliko konfuzan da posle takve besede sa njene strane ne znam kako da se postavim. Mozda bi par misljenja sa vase strane pomoglo. Mozda bi mi bilo lakse, a mozda i ne, u svakom slucaju HVALA.
Jeeeeee, pa ti si bas u frci, kad si na ovoliko foruma postavio pitanje !!!
 
gost0709:
U frci sam sa zenom donekle svojom krivicom i zelim zarko da povratim poverenje i ljubav a ona kaze da je sigurna da nece moci da je povrati. Mislim da uvek ima nacina, jer imamo i dvoje dece koje neizmerno volim ali sam ja toliko konfuzan da posle takve besede sa njene strane ne znam kako da se postavim. Mozda bi par misljenja sa vase strane pomoglo. Mozda bi mi bilo lakse, a mozda i ne, u svakom slucaju HVALA.

E pa dragi moj da si sve radio kako je trebalo do ovoga nebi nikada doslo!!!
Ali sta je tu je.
Pokusaj sledece:
1.Sto vise vremena provodite zajedno
2.Prosetajte parkom ,pored jezera
3.Prisecajte se starih, dobrih dana ,to budi razne emocije
4.Hvali je kako je lepa kada se budi
5.Odrzavaj stalo fizicki kontakt(povremeno je uhvatis za ruku,poljubis burmu,pohvalis je kako ima lepe ruke,nokte)
6.Kupi joj poklon(ne veliki ,to nikako...Dovoljna je i ruza iz baste)Inace zene padaju na to kada se probude ,a na krevetu je ruza)
7.Tepaj joj(Miko,Sunce,srce...)
8.Ova recenica uvek pali:,,Ne znam sta se desava sa tobom , ali danas si mi nekako posebna, prosto zracis, divna si,,
9.Ukoliko imate mobilne telefone posalji joj poruku,,Neko te mnogo voli,,
10.A ako ti nista od ovoga ne upali onda ces barem saznati zasto sam ser ja razvela..Salim se. Nema sanse da ne upali...Drzim ti fige.
Lela
 
gost0709:
U frci sam sa zenom donekle svojom krivicom i zelim zarko da povratim poverenje i ljubav a ona kaze da je sigurna da nece moci da je povrati. Mislim da uvek ima nacina, jer imamo i dvoje dece koje neizmerno volim ali sam ja toliko konfuzan da posle takve besede sa njene strane ne znam kako da se postavim. Mozda bi par misljenja sa vase strane pomoglo. Mozda bi mi bilo lakse, a mozda i ne, u svakom slucaju HVALA.

sredi kucu? :>
 
sve zavisi od toga zasto je doslo do sukoba... nedavno sam sa prijateljima razmatrala slicno pitanje i dosla do zakljucka da dok se problem ne resi nema ni dobrih odnosa...

jako mi je drago sto imas volju da dovedes stvari u normalu, samo sto nisi rekao sta si uradio pa je zbog toga ona bila takva prema tebi. ima nekih stvari preko kojih se prelazi i stvari preko kojih se ne prelazi...
 
U frci sam sa zenom donekle svojom krivicom i zelim zarko da povratim poverenje i ljubav a ona kaze da je sigurna da nece moci da je povrati. Mislim da uvek ima nacina, jer imamo i dvoje dece koje neizmerno volim ali sam ja toliko konfuzan da posle takve besede sa njene strane ne znam kako da se postavim. Mozda bi par misljenja sa vase strane pomoglo. Mozda bi mi bilo lakse, a mozda i ne, u svakom slucaju HVALA.

Jel to kaže? Teraj je odmah u ***** i vodi decu što dalje od nje. Ovaj savet je free i nije zlatan već od čiste platine. Posle nedelju dana će ti doći na noge bez da moraš da joj ga povraćaš. Možda će morati samo onaj drugi da se ispovraća ali ko zna zašto je to dobro.
 
Nego zna li neko da nam kaze dokle su ? :mrgreen: ili da nastavimo sami sa reziranjem :) ?

Moze reziranje...ajd pocni recenicu i svako da nastavlj...igrajmo se...:lol:

meni nije jasno zasto kazes nznam kako da se postavim ...a da ukljucis malo svoju mastu i da je upotrebis...valjda ti najbolje poznajes svoju zenu...jezim se kad cujem rec NEZNAM

i ja se isto jezim kad cujem rec neznam

Skvo bas si kvarna...:lol::lol::lol:
 

Back
Top