Kako povezati

loznicanin

Zainteresovan član
Poruka
478
Hteobi da povežem izlaz grafičke karte ali mi ne uspeva uz nju sam dobio kabal ima zeleni crveni i plavi GRafička je radeon X1300 instaliro sam je i sad mi pravi problem kad odem na start 0svi programi catalist kontrol centar bilo šta da kliknem izbaci mi ovaku grešku kao na slici u task baru nisam dobio nikaku ikonu prilikom instaliranja drajvera a nemam instalacioni disk.http://prntscr.com/1m940
 
možeš li mi dati link odakle da skinem taj franework a drajvere sam instaliro neke ako su pravi nadam se da jesu od grafičke nemam instalacioni verovatno je uz nju dolazio još koji program
 
Povezi zuti cinch na TV-u sa zelenim chincom na tv out-u na kartici,ukljuci tv i restartuj komp.Trebalo bi da imas sliku na tv-u prilikom podizanja sistema,a verovatno ces morati da kasnije u ccc-u podesis TV kao secondary monitor,PAL izlaz i ostale sitnice
 
Crvena i bijela su ti za zvuk. Lijevi i desni kanal.

Tebi treba žuta.

E sad, taj kabal što imaš, šalje svaku boju posebno (RGB), al mislim da ga ipak možeš spojiti. Probaj sa plavom, meni je preko nje išao komplet RGB signal na 8800GT kartici. Znači plava na žutu.

U ATi Control Centru moraš uključiti dual monitor ili video overlay, to ti ne znam napamet reći kako da uradiš, jer koristim nVidia kartice zadnjih par god., pa se ne sjećam.
 
Pa ako otvara na TVu, onda gledaj na TV. I vrati podešavanja kako su bila, tj., stavi svoj monitor kao primarni.

Ako ne umeš, onda pokreni OS u safe modu i briši drajvere ponovo, šta da ti kažem...
 

Back
Top