Kako povećati bicepse i tricepse a ne smanjiti kitu? (samo za female)

Bicepsi ili kita?

  • Mišići

  • Kita

  • Ja bih volela ako može oba a ako ne onda mišići

  • Ja bih volela ako može oba ali ako ne onda kita

  • A jel on to misli ozbiljno ili samo da bi me navukao, iskoristio pa šutnuo?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Maršalov Prijatelj

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.509
weak-man.jpg


Dosta mi da budem kržlja sa cvikerima kog prepišava svaka deblja žena u redu pred trafikom! Rešio sam da budem bilder za plažu pa da se ribe lepe na mene ko muve na. E sad, pošto je jun mesec znači počela je sezona pa nema vremena za bilo šta, nema više vremena, kud ćeš sam Sušiću? Čitao sam da postoje oni stereo idi pa bih ja odmah kupio karton. A isto tako sam čuo da se kita smanjuje od upotrebe?

body.jpg


Smeta li devojkama kad je kita mala kod razbacanog bilderčine sa ray ban cvikerima?
 
to je mit da se smanjuje od steroida... Steoridi mogu da syebu mnogo stvari, ali to ne.
Inace uzimao ne uzimao steroide ne mozes ti to za mesec dva da se nabildujes :lol:...
Ne smanjuje se kita, ali testisi postaju manji. Sa upotrebom testosterona u početku bi skakao na sve živo,
a kasnije može doći do ozbiljnih problema :neutral:
Ali... tebi to ne treba, ti si šupak meraklija, bolje da te ebe manja kita,
manje će da boli :mrgreen:

:mazi:
 

Back
Top