- Poruka
- 10.509
Dosta mi da budem kržlja sa cvikerima kog prepišava svaka deblja žena u redu pred trafikom! Rešio sam da budem bilder za plažu pa da se ribe lepe na mene ko muve na. E sad, pošto je jun mesec znači počela je sezona pa nema vremena za bilo šta, nema više vremena, kud ćeš sam Sušiću? Čitao sam da postoje oni stereo idi pa bih ja odmah kupio karton. A isto tako sam čuo da se kita smanjuje od upotrebe?
Smeta li devojkama kad je kita mala kod razbacanog bilderčine sa ray ban cvikerima?
...





