Како постигнути 'златну' милијарду

како дожи до златне милијарде

  • обавезно увести већи број ЛГБТ 'бракова'

    glasova: 0 0,0%
  • максимум по неЛГБТпару 1 дете

    glasova: 0 0,0%
  • поскупети производе за децу

    glasova: 0 0,0%
  • повећати цену хране за одрасле

    glasova: 0 0,0%
  • смањити наднице

    glasova: 0 0,0%
  • затровати делове континента рудницима

    glasova: 0 0,0%
  • покренути што више конвенционалних ратова

    glasova: 2 25,0%
  • ложити што више десничаре позивимима на 'наци' спас

    glasova: 1 12,5%
  • не треба ништа .. хомо сапијенс ће ионако природно изумрети

    glasova: 2 25,0%
  • отварати што више форума да људи блеје у њих

    glasova: 3 37,5%

  • Ukupno glasova
    8
Него уместо да ми размислимо шта ви причате ..дедер напишите шта да радимо .....односно раде

Не због нас.. Можда Вас неки чују ... па Вам се придруже .. у тој димензији где сте... Ако примате друштво
Persiranje je način da se sagovorniku postavi granica , nedostatak ljubavi, još jedna od lažnih vrednosti, lažno poštovanje
Ima ovde zanimljivih tekstova
A u kojoj sam to ja dimenziji sem što sebe ne gledam kao telo nego kao um,
Ko tebi brani da počneš sebe da gledaš kao um?
Za mene si ti takođe um samo malo nesvestan sebe, mi smo isti samo se ti još nisi spoznao
 
Persiranje je način da se sagovorniku postavi granica , nedostatak ljubavi, još jedna od lažnih vrednosti, lažno poštovanje
Ima ovde zanimljivih tekstova
A u kojoj sam to ja dimenziji sem što sebe ne gledam kao telo nego kao um,
Ko tebi brani da počneš sebe da gledaš kao um?
Za mene si ti takođe um samo malo nesvestan sebe, mi smo isti samo se ti još nisi spoznao

..саће женске .. да се буне зашто на слики из линка нема и младића ....

или мислиш да је милијарда женских крајни циљ?

https://svitanje.rs/

Fontana-Mladosti-1024x803.webp


Kako postici zlatnu milijardu ?

Hmmm :think: pa jel si probao mozda gudru da valjas ? :D

Конкуренција је убитачна .. буквално
 
Ko kaže da vozilo mora da dotraje, Enoh je uznet na nebo, Ilija takođe, telo nije umrlo. Ako znaš kako telo funkcioniše i održavaš ga kako treba ne mora dotrajati.
Zato i kažem biraj u šta ćeš da veruješ,
A rekao bih da si počeo da se podsmevaš umesto da razmisliš šta ti pričam.
Telu treba hrana, voda i vazduh. Znači vanzemaljci su ih odneli na drugu sličnu planetu. No morali su da umru tamo jer telo ima rok trajanja...
 
..саће женске .. да се буне зашто на слики из линка нема и младића ....

или мислиш да је милијарда женских крајни циљ?

https://svitanje.rs/

Fontana-Mladosti-1024x803.webp




Конкуренција је убитачна .. буквално
Svidela mi se slika
Tad nisam tako razmišljao ali danas kad pogledam ima to smisla
Duša je žensko u nama a um je muško; onaj koji bi trtebalo da svojom voljom vlada nad dušom.
A duša je ona koja je zadužena za osećanja, žensko u nama, Ona je ta iz koje izvire život, pa je sasvim Ok da žene budu ukras fontane mladosti.
 
Telu treba hrana, voda i vazduh. Znači vanzemaljci su ih odneli na drugu sličnu planetu. No morali su da umru tamo jer telo ima rok trajanja...
To mi mislimo na osnovu svog iskustva da je tako, Ako pogledamo priču o bretajijancu Truvijanu vidimo da možda i nije tako.
Da se razumemo; iako mi ima logike da telo može da živi večno zasnovano na Bibliji, teško mi je da poverujem kad vidim ovog Truviana da je to stvarno tako.
Možda mi samo volimo da živimo u zabludi
 
To mi mislimo na osnovu svog iskustva da je tako, Ako pogledamo priču o bretajijancu Truvijanu vidimo da možda i nije tako.
Da se razumemo; iako mi ima logike da telo može da živi večno zasnovano na Bibliji, teško mi je da poverujem kad vidim ovog Truviana da je to stvarno tako.
Možda mi samo volimo da živimo u zabludi
Šta sve neću videti na internetu. Ne jede i ne pije vodu godinama.Bio mrtav 3 dana.(prevrćem očima) Ovog lika nalupati na sred trga kao primer ostalima koji isto lažu i lupetaju gluposti.
 
Izgleda da Sorosu i Rokfeleru slabo ide ta zlatna milijarda, jer je svake godine sv3 vise ljudi na planeti.

2021. 7 meleardi, a sada vec 7,3 melearde.

Crknote Sorose i Gejce!!!
Plan vi propada!
Депопулација иде добро.За сада, Европа, САД, Јапан, Кореја, Аустралија и Канада изумиру, и да није досељавања имали би смањење становништва.У стању демографског прелаза се налази већи део Азије и Л.Америка и они се крећу ка депопулацији.Једино још у Африци расте знчајно број становника.

Средином или у другој половини овог века, зауставиће се раст популације на светском нивоу, и почеће депопулација на глобалном нивоу.
 
Депопулација иде добро.За сада, Европа, САД, Јапан, Кореја, Аустралија и Канада изумиру, и да није досељавања имали би смањење становништва.У стању демографског прелаза се налази већи део Азије и Л.Америка и они се крећу ка депопулацији.Једино још у Африци расте знчајно број становника.

Средином или у другој половини овог века, зауставиће се раст популације на светском нивоу, и почеће депопулација на глобалном нивоу.

Како се то уклапа у планове Сороша и Ротшилда о златној мелеарди?
 
Како се то уклапа у планове Сороша и Ротшилда о златној мелеарди?
Не знам за њихове планове, али целом свету следи депопулација у овом веку.Човечанство ће достићи 9-10 милијарди, а онда ће број становника почети да пада.
 
Циљ светскога профитерства је нанекакав начин елиминисати превелики број људи.
У Африци им деценијама 'иде добро'. Заподевају ратове. Стална глад. Исцрпљивање и јефтине сировине.
На истоку су у најмлогољуднијој земљи Кини увели једно дете правило. Многим ародитељима је то повећало стандард и створило
генерацију самица и самаца која ће се одрећи потомства зарад луксуза.
Индија је следеђа у плану један пар једно дете.
Много ЛГБТ заједнице се рекламирају на сва звона да би усвојила 'вишак' деце .. а истовремено смањила могужност настајања нове .
Европа већ одавно уљуљкана у свој сан ос стандарду нема вишка радне снаге.

Технолошки развој ускрочини вишком милијарде људи ..али 'срећом' односно по плану тих пар милијарди ионако неће конзумирати
јер ће помрети без потомства

За све горесу задужени спровести политичарке и политичари локалоно и глобално

Ако треба убацичена ће бити и нека болест .....Смрстоноснија од ковида...

Све у свему све је по плану'

А да ....

Да сте ви уза нашу или њихову децу ?

У чију 'тикву дувате' ?
И ја сам против глобалиста, али ти претерујеш. Што се тиче елиминације људи, они ништа нису успели. Африканаца има све више и више и више.
Кина је посебна цивилизација и њих има превише и њихов број се не смањује, али да кажемо да је под контролом.
Индија тек буја, не да нема никакве приче о смањивању броја људи, већ само супротно.

Е сад прелазимо на белу расу, ту се једино дешава то о чему причаш, али то није проблем глобалиста, него недостатак вере.

Јесмо веровали да вакцина има за циљ да смањи популацију људи ? Јесмо.
Је л Русија прва избацила вакцину ? Јесте.
Је л чак и део српских антиваксера десничара осудило Русију, назвавши Путина слугом НСП и глобализма, Сорошевим плаћеником итд. Јесте.
Је л се то десило преко ноћи. Јесте.

Је л сад Путин више није слуга НСП и Сорошев плаћеник, пошто је заратио против запада ? Није.
Је л се то десило преко ноћи. Јесте ... за неке који верују у теорије завере, уместо да размишљају рационално, својој главом.
 
И ја сам против глобалиста, али ти претерујеш. Што се тиче елиминације људи, они ништа нису успели. Африканаца има све више и више и више.
Кина је посебна цивилизација и њих има превише и њихов број се не смањује, али да кажемо да је под контролом.
Индија тек буја, не да нема никакве приче о смањивању броја људи, већ само супротно.

Е сад прелазимо на белу расу, ту се једино дешава то о чему причаш, али то није проблем глобалиста, него недостатак вере.

Јесмо веровали да вакцина има за циљ да смањи популацију људи ? Јесмо.
Је л Русија прва избацила вакцину ? Јесте.
Је л чак и део српских антиваксера десничара осудило Русију, назвавши Путина слугом НСП и глобализма, Сорошевим плаћеником итд. Јесте.
Је л се то десило преко ноћи. Јесте.

Је л сад Путин више није слуга НСП и Сорошев плаћеник, пошто је заратио против запада ? Није.
Је л се то десило преко ноћи. Јесте ... за неке који верују у теорије завере, уместо да размишљају рационално, својој главом.
Ko kaže da putin nije više Sorošev igrač, On samoglumi opoziciju i ubija slovene, to isto radi i Zelenski. Ovo šta se dešava u Ukrajini a odražava se na ceo svet se odlično uklapa u agendu 20-30,
Nažalost ti ne razmišljaš racionalno,
 
Ko kaže da putin nije više Sorošev igrač, On samoglumi opoziciju i ubija slovene, to isto radi i Zelenski. Ovo šta se dešava u Ukrajini a odražava se na ceo svet se odlično uklapa u agendu 20-30,
Nažalost ti ne razmišljaš racionalno,
Која параноја, јбте. Дај подели још неке теорије завера да се смејемо колективно. 🤣
 
Кад ћеш са Чанком да палиш руске заставе, пошто су и Руси глобалисти ?
Nisu Rusi Globalisti nego korumpirana vlast u Rusiji kao i svuda po svetu.
Čuj sa Čankom, svi političari su korumpirani od svetske elite,
Da bi Korporacije pokupovale sve po svetu potreban je jedan veliki rat, svetskih razmera; ovo sa Ukrainom je samo uvod
sve je to davno osmišljeno i sada se samo sprovodi. A naivci poput tebe će biti topovsko meso
 
Sto paranoja ,pravog Putina su odavno sklonili ,covek treba da bude slep i ne vidi da tu ne stima nesto debelo.
Vladimir_Putin_31_December_1999-3.jpg

Да ово је прави Путин, а овај сада је убачени Сорошев Путин. Јбга чак ни глобалисти не могу да победе старост и смрт.

Nisu Rusi Globalisti nego korumpirana vlast u Rusiji kao i svuda po svetu.
Čuj sa Čankom, svi političari su korumpirani od svetske elite,
Da bi Korporacije pokupovale sve po svetu potreban je jedan veliki rat, svetskih razmera; ovo sa Ukrainom je samo uvod
sve je to davno osmišljeno i sada se samo sprovodi. A naivci poput tebe će biti topovsko meso
Значи када сарађује са западом, онда је плаћеник и Сорошевац, а када ратује против тог истог запада, онда је корумпиран, јер тај исти запад га плаћа да сада ратује против њих. :lol:

И пошто ти познајеш тајне светских моћника и кажеш да је ово само увод, ајде откриј нама обичним смртницима, где ће извити следећи рат, светских размера.

И како то да је капиталистима одговарао ковид систем, затварање и те силне мере, када је тиме био заустављен проток капитала ?
И како им сада то исто одговара када овај локални рат такође утиче на капитал ?

И ако сам ја топовско месо, шта си онда ти ? Да ниси неки саветник Сороша, који ће да те стави под заштиту када крене та апокалипса ?
 

Back
Top