Како постигнути 'златну' милијарду

како дожи до златне милијарде

• обавезно увести већи број ЛГБТ 'бракова'

glasova: 0 0,0%
  • максимум по неЛГБТпару 1 дете

• поскупети производе за децу

• повећати цену хране за одрасле

• смањити наднице

• затровати делове континента рудницима

• покренути што више конвенционалних ратова

glasova: 2 25,0%
  • ложити што више десничаре позивимима на 'наци' спас

glasova: 1 12,5%
  • не треба ништа .. хомо сапијенс ће ионако природно изумрети

glasova: 2 25,0%
  • отварати што више форума да људи блеје у њих

glasova: 3 37,5%

• Ukupno glasova
    8

Гром

Domaćin
Poruka
3.754
Džaba na svaki greh padam. Neću biti spasen. Sa mnom je gotovo. Nadam se da ću samo umreti i nestati a da pakao ne postoji.
Nije to ništa strašno, ti samo ne umeš da vladaš svojom voljom. a takvih je 99 od sto.
Evo meni je bog pokazao kako se vada voljom pa opet pogrešim.
Zato i čekamo Drugi Hristov dolazak da on svojom silom pomogne da se reši taj problem.
Ako težiš ka dobroti, ako si milostiv, ako praštaš drugima grehe, ako ne sudiš bližnjima, ima šanse za spasenje.
Carstvo nebesko je svet tvojih misli i nasledićeš ga ako budeš učo da vladaš svojim mislima umesto da one vladaju tobom.
Ti si car kome su podanici uzeli vlast iz ruku jer ne umeš da vladaš svojom voljom,

Droid

Buduća legenda
Poruka
46.960
Nije to ništa strašno, ti samo ne umeš da vladaš svojom voljom. a takvih je 99 od sto.
Evo meni je bog pokazao kako se vada voljom pa opet pogrešim.
Zato i čekamo Drugi Hristov dolazak da on svojom silom pomogne da se reši taj problem.
Ako težiš ka dobroti, ako si milostiv, ako praštaš drugima grehe, ako ne sudiš bližnjima, ima šanse za spasenje.
Carstvo nebesko je svet tvojih misli i nasledićeš ga ako budeš učo da vladaš svojim mislima umesto da one vladaju tobom.
Ti si car kome su podanici uzeli vlast iz ruku jer ne umeš da vladaš svojom voljom,
Dobar sam kao leb, pomažem prijateljima, ali sam osvetoljubiv, sujetan, izuzetno gord, proždrljiv, jurim žene, volim da popijem, jedino nisam nešto srebroljubiv ali volim da potrošim. Jedino nisam zao, ne sudim nikom, kako da sudim pored sopstvene pohote!

A to nije dovoljno. Ne. Meni nema spasa. :eek:

Mystic+

Legenda
Poruka
69.810
Dobar sam kao leb, pomažem prijateljima, ali sam osvetoljubiv, sujetan, izuzetno gord, proždrljiv, jurim žene, volim da popijem, jedino nisam nešto srebroljubiv ali volim da potrošim. Jedino nisam zao, ne sudim nikom, kako da sudim pored sopstvene pohote!

:kafa:... има времена да Ти се догоди "Чудо".

Пашће Дух преко твог јаства, па ће престати тиранија твог Тела према сопственој Души.

(Кључне речи: Дух, Душа и Тело)

Droid

Buduća legenda
Poruka
46.960
:kafa:... има времена да Ти се догоди "Чудо".

Пашће Дух преко твог јаства, па ће престати тиранија твог Тела према сопственој Души.

(Кључне речи: Дух, Душа и Тело)
Da tamo kad budem imao 80 godina i kada već budem polumrtav, onda će odjednom da mi ojača duhovnost i neću želeti seks, ždranje i opijanje.
Baš prigodno.
To kad se pokaješ sa 99 godina to je iskreno toliko da te expres šalju u deo pakla namenjen licemerima. Njima je tamo najgore kažu.

Najveća sreća je u stvari ni ne roditi se. Biti abortus.

Гром

Domaćin
Poruka
3.754

Čuj nema spasa; ti imaš pogrešnu predstgavu kako to Hristos spasava,
Mi imamo slobodnu volju a toznači da sve u našem životi zavisi od nas samih.
Spasenje je u prihvatanju te činjenice,
Sve što te okružuje izvire iz tvog uma,
Hristos daje savet kako da rešiš svoj problem i spašćeš se ako poslušaš savet.
Jer neposlušnost je bio prvi greh; Adam i Eva su bili neposlušni Bogu i sgrešili su.
Mi se poslušnošću spasavamo.
Nekim ljudima je sve fino u životu; i kad imo ponudiš spasenje oni ne vide da će time nešto dobiti.
Ko kad napitome ponudiš vode,
Ali kad žednome ponudiš vode on će oberučke prihvatiti.
Pogledaj svoj život, ako si zadovoljan njime da ne pričamo dalje na ovu temu, tebi spasenje neće doneti neku velik korist.
Mogao bi da budeš poslušan Hristu preventive radi jer svakim grehom čovek šteti svom životu.
Bog ima sve, njemu nije od tebe ništa potrebno ali čovek može mnogo da dobije ako je poslušan bogu, jer ono šta daješ životu to ti život pre ili kasnije vrati.

Гром

Domaćin
Poruka
3.754
Savršen život su seks, droga i rokenrol. 😇🤟
Sve sam to probao, mislio sam da kad toga nebi bilo život nebi imao nikakvog smisla,
Ali ne možeš večno da uzimaš od života mora ponešto i da mu se da.
Život dobiješ za džabe ali je održavanje skupo.
A onda sam shvatio da čovek koji kupuje zadovoljstva nikada neće imati dovoljno za srećan život,
Za živor ispunjen radošću čovek mora da ima izvor radosti u sebi samome.
A bog svojim savetima nauči čoveka kako da nađe taj izvor, kako da ga iskopa, da ga ogradi, da od njega napravi Fontanu mladosti.

HEFESTOS 1

Buduća legenda
Poruka
27.478
Nedostatak volje da se uradi bilo šta,
Otpor prema kome, čemu?
Otpor prema svojim zlim mislima?
Живот је борба, ако ћемо да се гађамо фразама и водимо испразну конверзавију, да разбијемо досаду једној страни, а другој је пребацимо...
Сизиф је гурао камен; зашто?
У одговорима на то питање је и одговор на твоја.

Гром

Domaćin
Poruka
3.754
Нема спаса превентивом него искреношћу. Лицемерје спаљује душу.
Нема нама спаса јер огромна већина слуша превентивно.
Сви ћемо горети у паклу!
Nisam rekao da slušaš preventivno nego da budeš poslušan. Od slušanja nema vajde ako se ne primeni kroz poslušnost.
Ne budi zaboravni slušač, kaže Pismo
I nema licemestva u poslušnosti jer bog zna sve namere našeg srca, i svako dobije platu; da li po svojoj iskrenosti ili neiskrenosti
Poruka je automatski spojena:

Живот је борба, ако ћемо да се гађамо фразама и водимо испразну конверзавију, да разбијемо досаду једној страни, а другој је пребацимо...
Odosmo mi u filozofiranje

AleksaJ

Elita
Poruka
23.819

Па та борба не мора да буде јалова .. узалудна ..борба једних људи против других ...

Ваљда је природа довољан изазов ?!

или није ?!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.