Kako podnosite put ?

Ja lično preko Frankfurta, malo duže, ali mi je najsigurnije....


Prošli put mi je verenica išla preko Frankfurta i kaže da je ok.
Sada je došla preko Rima jer je našla najpovoljnije. Hvali se da nikad bolje nije prošla sa uslugom, hranom i udobnošću nego sa Italijanima. O Jat-u ne želi da komentariše (Rim-Beograd).
Jedino što joj je prtljag ostao u Rimu i dobila ga je tek nakon dva dana mada smo čuli posle da se to sa Italijanima često dešava jer je kratko vreme transfera između dva leta
 
Prošli put mi je verenica išla preko Frankfurta i kaže da je ok.
Sada je došla preko Rima jer je našla najpovoljnije. Hvali se da nikad bolje nije prošla sa uslugom, hranom i udobnošću nego sa Italijanima. O Jat-u ne želi da komentariše (Rim-Beograd).
Jedino što joj je prtljag ostao u Rimu i dobila ga je tek nakon dva dana mada smo čuli posle da se to sa Italijanima često dešava jer je kratko vreme transfera između dva leta

I preko Londona često se gubi prtljag.....Ali, Frankfurt je zakon....
 
Samo Lufthansa!!
Nothing else!
Ne ne gledam preko kod grada se ide, samo da je ta kompanija!
Najbolja usluga!
Nikad ne kasne, hrana i pice su odlicni, a sto se tice prtljaga jos nikada mi se nije desilo da nestane, da se zagubi ili dfa bude mokar ili otvaran (sto se, kada letis preko drugih kompanija, jako cesto desi)
Sve pohvale
 
po evropi sam najcesce lufthansom, i oni su mi uvek bili pouzdani, nikad sa njima nisam imala problema bilo kog tipa. mada od kako sam u spaniji, letim sta je najpovoljnije odavde, a hrana je domaca radinost :mrgreen:
najdalje sto sam putovala je bila juzna amerika, preko amsterdama KLM, i to je put od 14 sati ako se dobro secam, sa jednim punjenjem gorivom na arubi. kako podnosim put? jedem spavam budim se gledam filmove ili slusam muziku,citam,gluvarim,spavam opet jedem i tako u krug.mene uspava zvuk aviona tako da ipak veci deo vremena kuntam.

aj srecno ti u braku jerotije, ja sam bila ubedjena sa neke druge teme da si ti naso ruskinju neku, al izlgeda da sam te pomesala sa nekim :neutral:
 
Kako podnosite put do Kanade - Amerike, s kojom kompanijom i preko koje destinacije najčešće idete, najbolja usluga, hrana.....?

isao sam preko londona, praga, frankfurta i becha. najbolje je preko londona, podeli se put na pola, imas pauzu kad je vreme + za pusache, london josh vazi.
kontrola je ipak strahota, bez da imate 2 sata izmedju, nema sta da se sheta okolo.
chujem da su BA ukinili letove za BG, tako da od londona ostaje JAT kao jedina opcija. e ti shiftari kasne, skoro uvek.

chesi sluze pivo od 5 ujutro, pusi se u svakoj kafani, al nema letova toronto-prag vise.
 
Poslednja izmena:
Provereno i samo uvek idem sa Lufthansom i Austrian, nekoliko puta sam samo sa BA i imaju jako nad*kano osoblje,...Znaci prve dve kompanije su mi najbolje!

Trudim se da ne jedem u avionima,ali hrana im je fina, prtljag mi se izgubio samo jednom i vrlo su ljubazni.

Nekako se potrefi da uvek kupim najskuplju kartu,nisam od onih snalazljivih sto dosta unapred rezervisu-sto i nije dobra stvar!

Imate li neke savete? :bye:
 

Back
Top