Како подносите лето и врућине?

Ono kad ne znam koju reakciju ti bacim, ne mogu podržim ne bi bilo normalno jelte, ne ide ni tužić ispalo bi da sažaljevam.. itd
Pa aj taman da pitam jel ti alergija došla do faze da moraš neke lekove ili prosto izbegavaš ono ne izlaziš na sunce ne jedeš bombonjere
Izbegavam jako sunce od 9-17h leti.
S proleća uzimam prepisanu terapiju (koju redovno zaboravljam, uspavljuju me lekovi pa ih izbegavam), zaštitnu kremu protiv zračenja, koju mažem sa pojavom lepših dana, ali pre pojave jakog sunca i obavezenu zaštitu od UV zračenja (kremu koju letu mažem pre izlaska iz kuće).
Čokolade i bombonjere izbegavam, bude mi muka.Inače ih volim jesti.Alergična sam na jednu vrstu emulgatora (ima ga i u eurocremu)
 
Ono ne kažem ima i leto svoje loše strane: bude pakao i bude mnogo komaraca i drugih užasnih bubetina.
Ali i dalje mi je bolje da se kuvam nego da se smrzavam tamo u zimu :ljutko:
Proleće bi mi bilo najlepše doba, da se nije potpuno izgubilo u pogledu srednjih temperatura i da nisam alergična na polen.
Umotaj se kao sarma. 😌
 
Zavisi da li si mlad ili star, zdrav ili bolestan.

Mladom i zdravom coveku ne smeta mnogo ni zima ni vrucina.
Meni vrućina smeta oduvek, bukvalno je nisam podnosila ni kao klinka

Eh a zdravlje tu sam slaba.. misim kako i ne bila kad maltene samo na pljugama živim.. sa guarane se jedva skinuh pa dok kriziram za njom vratih se koka koli.. A klopa, jedem ko ptičica sve nešto na silu..
 
Многи кажу да тешко подносе летње врућине.Мени не сметају,чак и волим лето.
Најтеже ми падају ове прве,јунске врућине,а после ми буде супер.
Како вама прија ово вруће летње време?
Podnosim do 30 posle me smara vucina ,dobro je samo za kupanje.
 
не волим лето баш због врућина...једина добра ствар је што имам годишњи одмор тад, па се изгубим негде ван града где је то могуће лакше поднети.
зима, киша, снег итд ми не сметају....за сад :lol:
 

Back
Top