Како подносите лето и врућине?

Mimi95

Poznat
Poruka
9.150
Gotovo? Leto kalendarski traje do 22. septembra, a kako čujem, i posle toga će biti još puno toplih dana.
У том тренутку је деловало да бар до краја августа више неће прелазити 30С.
А генерално топле дане можемо имати до краја септембра и евентуално нешто у октобру.

dakyorlando

Buduća legenda
Moderator
Poruka
29.251
Meni se baš sviđa što je leto ove godine značajno produženo. Em što je počelo više od mesec dana pre dugodnevice (čini mi se da su temperature bile dosta tople već početkom maja), em što će izgleda trajati još dugo posle jesenje ravnodnevice. Jedino što dani neizostavno postaju kraći; evo već oko pola osam počinje da se smrkava i do osmice je već mrak u mojoj sobi.

Mimi95

Poznat
Poruka
9.150
Meni se baš sviđa što je leto ove godine značajno produženo. Em što je počelo više od mesec dana pre dugodnevice (čini mi se da su temperature bile dosta tople već početkom maja), em što će izgleda trajati još dugo posle jesenje ravnodnevice. Jedino što dani neizostavno postaju kraći; evo već oko pola osam počinje da se smrkava i do osmice je već mrak u mojoj sobi.
Почетак маја је још био хладњикав,а први летњи дани су кренули после 10.маја.Мислим да неће бити пуно летњих дана у септембру.
Иначе,правилно је дугодневница и равнодневница.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.