Kako podnosite ispalu

yebote trosim vreme drugde a covek mi peva skoro pola sata! bas sam neosetljiv
pa ovo je remek delo, aj pevaj jos!

jel imas nesto od shabana

Znam da volis Sabana.Na kontu takvih ovaca se nakupio para.

U kafanu zdrugovima ,rujne suze lijes,

dok mu ona noge siri, ti rakiju pijes,

ej sudbino kletaaaaa,

kakva stetaaaaaaa, kakva stetaaaaa

Poslednja izmena:
imam kolegu tamo, radi kao umetnik al crkla mu partnerka. ne moze da hrani porodicu, ima dugove, treba mu vaspitana mecka da ume da igra kad on lupi o busni dobos
ti mi zvucis kao obrazovan .
2 tolara da igras uz dobos. na sat!

Jel ostanete ravnodušni ili se jako naljutite, budete besni? Imajte u vidu činjenicu, da je Hitlerova prva ljubav bila Jevrejka, pa zaključite kako je on podneo :D

Kad pomenu to za Hitlera,setih se jedne price o Ivanu Groznom.Nekadasnjem caru Rusije koji je u pocetku svoje vladavine bio omiljen medju ljudima.Miran,dobrocudan i blag covek.I onda je otisao u neki rat i kada se vratio iznenada,saznao je da je njegova zena bila sa nekim crncem koji je bio sluga na dvoru.Cak mu je rodila i malog crncica.Kada je to saznao,razapeo je tog slugu na konjima,kao i nesrecno dete a zenu proterao u neku Rusku piz*u materinu i neke sumetine i od tada vise niko nije saznao bilo sta o njoj.I da stvar bude jos gora,onako kivan i ogorcen na ceo svet,zaveo je u Rusiji takvu strahovladu da je i dobio taj "nadimak" Grozni.
Neznam da li je ovo samo mit ili je istina.Ako ima neki bolji istoricar moze da potvrdi ili demantuje.
Eto sta zena ucini od coveka...u ovom slucaju od drzave.

- - - - - - - - - -

Inace @tema neznam,nije sve jedno.Zato i veoma retko prilazim devojkama.Samo u slucaju da je situacija jasna da nemam posla sa nekom nadmenom,nabusitom i ja-sam-naj-riba-na-svetu devojkom.Znaci retko.Tako da jednostavno ne stavljam sebe u situacije zbog kojih moze da mi bude neprijatno.

Muskarac sebi ne treba da dozvoli da bude placipizda.

Da place za picckom.

"Nemam sta da karam! Buaaaaaaa! Ne mogu da zivim bez picckeeeeee!"

Jadno.To nisu muskarci . To su placipizde.

Muskarac koji ne moze da zivi bez piccke - nije ni dostojan zivota.

Pravi odrastao muskarac je svestan da mu nikakva zena nije neophodna ,vec da bi samo mozda mogla biti od koristi.

значи живела десанка:D

Kad pomenu to za Hitlera,setih se jedne price o Ivanu Groznom.Nekadasnjem caru Rusije koji je u pocetku svoje vladavine bio omiljen medju ljudima.Miran,dobrocudan i blag covek.I onda je otisao u neki rat i kada se vratio iznenada,saznao je da je njegova zena bila sa nekim crncem koji je bio sluga na dvoru.Cak mu je rodila i malog crncica.Kada je to saznao,razapeo je tog slugu na konjima,kao i nesrecno dete a zenu proterao u neku Rusku piz*u materinu i neke sumetine i od tada vise niko nije saznao bilo sta o njoj.I da stvar bude jos gora,onako kivan i ogorcen na ceo svet,zaveo je u Rusiji takvu strahovladu da je i dobio taj "nadimak" Grozni.
Neznam da li je ovo samo mit ili je istina.Ako ima neki bolji istoricar moze da potvrdi ili demantuje.
Eto sta zena ucini od coveka...u ovom slucaju od drzave.

- - - - - - - - - -

Inace @tema neznam,nije sve jedno.Zato i veoma retko prilazim devojkama.Samo u slucaju da je situacija jasna da nemam posla sa nekom nadmenom,nabusitom i ja-sam-naj-riba-na-svetu devojkom.Znaci retko.Tako da jednostavno ne stavljam sebe u situacije zbog kojih moze da mi bude neprijatno.

Nije tačno ovo za Ivana Groznog...prva žena mu je umrla,on je kao malo zglajzno optužio bojare da su je otrovali i krenuo da "ravna račune" ...usput ukidajući sva ograničenja svoje vlasti. Mislim da je više ovo boldovano doprinelo njegovom krvavom piru nego ljubav prema ženi ali ajde....posle toga se ženio više puta nego Henri VIII nije isključeno da je neka završila u šumi....ali do tada je već uveliko čerečio opoziciju :lol:

Poslednja izmena:
Nešto mi se čini da po društvenim mrežama i tim dejt sajtovima ima puno plaćenih devojaka i još više lažnih profila koji imaju za cilj navlačenje muške publike na iste i zarađivanje novca. Ima oglasa za posao tipa "potrebna devojka za chat" i slično.

Back