Kako pobediti sugestiju i predrasudu drolje?

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Pita me jedan tinejdzer na zalasku kako da se distancira od utiska koji devojke ostavljaju svojim oblacenjem i donekle stavom kad izlaze u grad.
Da su drolje, da su za jednokratnu upotrebu , ali na triger sa pricom o stvarnoj ljubavi.Lazna zvaka do brzog finjaka...

Kako drolje?
Kaze, minici, ja rekoh nije to strasno , kad pokaza neke slike, to nisu dopicnjaci, to su prekopicnjaci, ono i kad se zategne na max ne prelazi pubis...ili taman...
Kaze kurvinska uniforma, ja pomislih visoke stikle, i torbica o ruku obesena, kad pokaza slike ono i poza i nakit i ispijena koza iako meka od silnih hidrantnih krema, ali se vidi da nije dobro hranjena.
Kaze stavovi ruke, tela, glave, usana, gestovi...sve je poput drolje koja ceka da izvadis novcanicu i da klekne i odradi te....Vise i cutim , jer po slikama stvarno je takav utisak..doduse znam da ne moras da platis, nekad je dovoljno da pitas, iako se ne znate, ali da ne kvarim dete.

Dakle mladici kako vi prevazilazite taj utisak i sugestiju da su devojke u gradu na mestima za izlaske mahom u droljastoj uniformi i ulozi, kako dolazite do njihovog licnog , do njihovog karaktera, a da ne postane kar akter, da li je to lakse sa vremenom ili teze sa vremenom i iskustvima lakih osvajanja?
 
Pita me jedan tinejdzer na zalasku kako da se distancira od utiska koji devojke ostavljaju svojim oblacenjem i donekle stavom kad izlaze u grad.
Da su drolje, da su za jednokratnu upotrebu , ali na triger sa pricom o stvarnoj ljubavi.Lazna zvaka do brzog finjaka...

Kako drolje?
Kaze, minici, ja rekoh nije to strasno , kad pokaza neke slike, to nisu dopicnjaci, to su prekopicnjaci, ono i kad se zategne na max ne prelazi pubis...ili taman...
Kaze kurvinska uniforma, ja pomislih visoke stikle, i torbica o ruku obesena, kad pokaza slike ono i poza i nakit i ispijena koza iako meka od silnih hidrantnih krema, ali se vidi da nije dobro hranjena.
Kaze stavovi ruke, tela, glave, usana, gestovi...sve je poput drolje koja ceka da izvadis novcanicu i da klekne i odradi te....Vise i cutim , jer po slikama stvarno je takav utisak..doduse znam da ne moras da platis, nekad je dovoljno da pitas, iako se ne znate, ali da ne kvarim dete.

Dakle mladici kako vi prevazilazite taj utisak i sugestiju da su devojke u gradu na mestima za izlaske mahom u droljastoj uniformi i ulozi, kako dolazite do njihovog licnog , do njihovog karaktera, a da ne postane kar akter, da li je to lakse sa vremenom ili teze sa vremenom i iskustvima lakih osvajanja?
kakva glupa i nerealna tema :roll:
 
kakva glupa i nerealna tema :roll:

Ako si boldovao ono sto ne verujes, onda se medju znancima odmah pozicioniras na jednu grupicu "meki momci"....Ali to nije tema...tema je kako pobeci od utiska koji verovatno ubija vezu kad zaljubljenost i seksualna uzbudjenost tom partnerkom pocne da opada...

Ne verujem da postoji seksualna tenzija koja nije zacinjena dusevnim desertima a da se odrzava kao ljubav u vezi, mada ima ali da se zove ljubavna veza.....

Kako ovi koji nisu u tom fazonu, volim picic koji steze prstic , iliti nek je i glupa samo da se dobro ......?
Ne vidim ponudjeno resenje za njihov stav, iako nije moral u pitanju vec ideja ljubavi...to uopste nema veze sa moralom...
 
Ako si boldovao ono sto ne verujes, onda se medju znancima odmah pozicioniras na jednu grupicu "meki momci"....Ali to nije tema...tema je kako pobeci od utiska koji verovatno ubija vezu kad zaljubljenost i seksualna uzbudjenost tom partnerkom pocne da opada...

Ne verujem da postoji seksualna tenzija koja nije zacinjena dusevnim desertima a da se odrzava kao ljubav u vezi, mada ima ali da se zove ljubavna veza.....

Kako ovi koji nisu u tom fazonu, volim picic koji steze prstic , iliti nek je i glupa samo da se dobro ......?
Ne vidim ponudjeno resenje za njihov stav, iako nije moral u pitanju vec ideja ljubavi...to uopste nema veze sa moralom...
NE pozicioniram se na meke momke ,donekle bas i naprotiv. Samo kazem da je receno mnogo glupo, a siguran sam da si i sam svestan da je glupo to sto si rekao, jer stvari ne idu tako.
Sto se tice teme, Taj decko je glup isto z:D. On ide kao na onu pricu jadan ja sve zene su drolje, to je opet nerealno, jer ona moze da se obuce kako hoce, i stil oblacenja nema bas mnogo veze sa nekim drugim stvarima
Mada to je kod nas Srba jos vise pod nekim predrasudama
dobar primer toga je kada neko nosi air max patike, odmah se misli da je saban, i vezuju se odredjene predpostavke. Iako je recimo on samo sportista koji cuva kolena. primera ima milion
a sto se ove devojek tako oblace onako lepo i sredjeno to je plus za njih, a ovaj tinejdzer u prici je totalno u out-u xD
 
Mozda da ih nazovem "momci po protokolu"?

Niko ne voli da ga nazovu meki momak...a stvarno nemaju veze sa maminim momcima, kako nekoga asocira taj naziv...

Mozda pomogne ako kazem da isto vece neke moje poznanice prvo zabavlja "momak po protokolu" a posle "zabavlja" mangup, momak sa znanjem....Ja tu ne moralisem, niti ih (zlo) upotrebljavam, ali one tacno procene ko ih razume i ko ih "vidi"...

Nisam trenutno u poziciji da procenim koliko je tacno po mestima po gradu takvih obucenih fino a da nije droljasto, a da nisu drolje.
Dok sam bio DJ, bio sam u poziciji i u obavezi da procenim mentalni sklop osoba koje su prisutne, jer od toga zavisi sta treba da odradim i na koji nacin, kad ih procitam po pitanju stila muzike koju slusaju...krajnji cilj nije nikad lepo slusanje muzike, bez obzira da li je diskoteka, klub, privatna zurka ili rodjendan ili ispracaj.

Po mom utisku decko se samo ne duva lazno...jer i u moje tinejdz vreme je bilo tinejdzera koji su sve mogli i onih koji su naletali kao magnet na realne drolje...ne po stilu oblacenja...iako su se trudili da ih izbegavaju...ali to je opet sira tema, i ne bih ja u sirinu da li je rodjenjem , znanjem , slucajnoscu, izgledom ili maminim savetima, kriterijum koji od tinejdzera pravi mangupa, promocurnog kad su u pitanju neki tipovi zena, svastojeba, ili finog koji bira ili finog kome prolaze dani u cekanju.
 
Jeftini ljudi vole jeftine prizore na jeftinim mestima,na kraju tu nije ni vazno sta je utisak a sta istina.
To sam i ja pomislio...da vrsta mesta odredjuje klijentelu , po cenama i po nekim drugim finesama.

Ali mi pade na pamet da gde god sam otisao u poslednje vreme , a rado bih otisao na poselo , seljacko poselo ili sedeljku u knjizari nego u klubove, u koje idem ili na poziv ili hajde negde, gde ces nego u klub, sam video brojnije clanstvo u droljastim imidzima nego u pristojnim ali udesenim imidzima...
Isto kao sto mi pada na pamet da to droljasto ustvari predstavlja kopiranje pink droljica koje igraju uz muziku na toj TV....

Jos smesnija stvar mi je pala na pamet kad sam regulisao svoju ishranu u stud menzi dok sam studirao. Trebalo je da se nadju njih 3 iz Leskovca, 2 iz Vranja, 2 iz Subotice ili tacnije iz sela iz okoline nabrojanih gradova...I sve dosle sa farmerkama i onim jaknicama sto imaju krzno na kapuljaci i visokim cizmama do kolena....
E to je bilo smejurija , bar meni....pazi kad 7 i vise devojaka dolazi, i sve identicno obucene....razlika je samo u boji , da li braon ili crna jaknica...cak su i torbice bile iste, samo razlika da li braon ili bele boje....
Doduse meni je bilo smesno , decku nije...
 
Mozda da ih nazovem "momci po protokolu"?

Niko ne voli da ga nazovu meki momak...a stvarno nemaju veze sa maminim momcima, kako nekoga asocira taj naziv...

Mozda pomogne ako kazem da isto vece neke moje poznanice prvo zabavlja "momak po protokolu" a posle "zabavlja" mangup, momak sa znanjem....Ja tu ne moralisem, niti ih (zlo) upotrebljavam, ali one tacno procene ko ih razume i ko ih "vidi"...

Nisam trenutno u poziciji da procenim koliko je tacno po mestima po gradu takvih obucenih fino a da nije droljasto, a da nisu drolje.
Dok sam bio DJ, bio sam u poziciji i u obavezi da procenim mentalni sklop osoba koje su prisutne, jer od toga zavisi sta treba da odradim i na koji nacin, kad ih procitam po pitanju stila muzike koju slusaju...krajnji cilj nije nikad lepo slusanje muzike, bez obzira da li je diskoteka, klub, privatna zurka ili rodjendan ili ispracaj.

Po mom utisku decko se samo ne duva lazno...jer i u moje tinejdz vreme je bilo tinejdzera koji su sve mogli i onih koji su naletali kao magnet na realne drolje...ne po stilu oblacenja...iako su se trudili da ih izbegavaju...ali to je opet sira tema, i ne bih ja u sirinu da li je rodjenjem , znanjem , slucajnoscu, izgledom ili maminim savetima, kriterijum koji od tinejdzera pravi mangupa, promocurnog kad su u pitanju neki tipovi zena, svastojeba, ili finog koji bira ili finog kome prolaze dani u cekanju.

Znam na sta si mislio kada si rekao meki momak, i da po nekom kriterijumu spadam u "meke momke". Tu si ipak u pravu. No to je nebitno svako se sluzi sa cime ume, i sta mu je strast. Tako da neko je mozda "meki momak" iako bi bilo isplatljivije da igra drugu ulogu, zbog nekih unutrasnjih motiva. Tu se slazemo da ni ja ne pravim neke predrasude.
No na temu pa mogu ti reci po mojim nekim procenama, vecina devojaka takvih trazi da ih neko zabavi, da bude to zanimljivo, da se znate vec preko nekoga ili tako nesto vec. Barem u Beogradu. Daleko od toga da rade ista za novac. Za novac jedino one u onom parku, mada ih ja iskreno u zivotu nisam video z:D. DAkle u pitanju je uvek zabava
STo se tice ovog tvog tinejdzera, pa da ima nekih blagoslovenih ljudi koji zaista imaju veci odabir medjutim ne vidim sta tu njemu smeta ako se na njega "kace" takve devojke? Uvek je bolje sto vise popularnosti/afekcija. Ne vidim kako to moze njega jasno ugrozavati. A ovo je cisto njegova predrasuda da ako se neko tako oblaci to i jeste. Ai realno ako pogledamo statisticki vecina atraktivnih devojki se tako oblaci na nekim provodima itd, medjutim jednostavno nemamo taj procenat tih seksualnih odnosa, i opet dolazimo u onaj domen
mnogo price, malo akcije :D
Eto posto akzes bio si DJ, mozda bi ti mogao da nam das neki veci uvid u to sve, posto predpostavljam da si stariji i da si se vise "obrazovao" :D
 
Pa kako kome.Inspiracija je stvar duha.
Pa dobro to jeste, ali mozda su one isto okrenute duhovnom svetu, pa zato ne misle o odeci pa se samo oblace po ustaljenom vec sablonu. kao ni ti sto nisi previse gledala odecu, a ja sam ti cak i savetovao da bi trebalo da pogledas oblacenje vise. No ti si tada istinito primetila da ti takva odeca nije trebala, i u pravu si bila. Ja sam morao da predjem dug put da bih dosao do onoga sto sit i rekla jos onomad :D xD
 
Ako nema vise mesta gde ih nema, bez obzira da li poticu kao kopije Pinka ili nekako drugacije, tema postaje jos aktuelnija....kako nekome ko slabo "hvata" Pink objasniti sukob izmedju najverovatnijeg ponasanja i onoga sto on kao zakljucak izvlaci (zabava, ako znas tempirati vreme, bice i kucna zabava) i onoga sto bi bilo razbijanje njegovih predrasuda (nekad su to tacne predikcije, nekad predrasude) stvorenih na osnovu oblacenja...

Ja ne bih znao to da uradim na tinejdz nivou...

Tacno je da ja mogu da se pretvaram pa da mi ista devojka posluzi kako sam raspolozen, jer one su ameboidne, tj prilagodljive...tj umem da odrzim tenziju pa da budem protokolarni momak celo vece a da ne budem jadan ili "zabavan i interesantan" sto je identicno sa jadan, samo nije dosadan.
Ili da budem okidac, pa da okida na mene, znaci animalno do koske...sto zene vole s vremena na vreme...da im pokazes da su estetski i fizicki mocne da dovedu muskarca do ludila...totalno odsustvo nekog intelektualnog lozenja...jos ako procene da te je tesko naloziti zbog iskustva ili sta vec procene da moze da bude razlog....

Tacno je da neki put upoznam devojke koje se trude da budu u droljastom fazonu ali su u tupadzijskom fazonu...tj nemaju pojma sta je fazon, jednostavno se trude da piletu prisiju sise....
Iskreno , takve su obicno stvarno i glupe, bas glupe, iako nisu nekulturne niti su neprijatne niti dosadne u razgovoru, ali iskustvo mi je da su bas glupe....

Ostaje mi da kazem da same intelekt devojke izbegavaju mesta gde ce biti etiketirane kao meso i bombardovane ponudama od akcionih momaka (a hoce ako ne obuku dzak , vec je dovoljan jedan item od droljaste garderobe, sto uopste ne cini vise droljastu garderobu, ali momci se vezuju za helanke i kraj, boli njih briga sto je ceo aranzman totalno drugaciji....jos ako su agresivni pa probaju ono , sedi, a osete malu plasljivost pa na kraju je i smotaju....(sve to vidi DJ, nesto i cuje, tehnika dogurala do RF).

Sad su brucosijade, to je tek zanimljiva skupina, novodoslih devica, kurvicica sa recnikom deteta 2og razreda osnovne skole, prof droljica, droljica koje se prave da nista u zivotu videle nisu, obicno sa sela...i opet u odnosu na ranije manjak nekih stvarno emancipovanih....Ispada da porastom emancipacije , emancipovanih zena vise, emancipovanih devojaka manje...bar na javnim mestima...
Ovo poslednje je resenje da ne bude sve apsurd...
 
Devojka uvuče stomak i izbaci dupe i grudi i odmah je drolja. I toliko se neki gade na njih da ih čak i slikaju; nemojte mi reći da je to kako bi tu sliku pljunuli, gađali pikadom,... Ako će nekada da shvatite da se trude da budu kao i ostale, ako ćete pogledati da to nije izmislio ni Pink ni nemaština već je tako došao neki trend. Smatrate da nemaju stila i nisu vam zanimljive, što onda lepo ne gledate neke druge. Nego ni sami ne znate šta bi, pa da opletete po onom što kao ne bi hteli. Uplašeni dečaci, kako to tužno zvuči.
 

Back
Top