Quantcast

Kako Pobediti Strah

Bobib

Primećen član
Poruka
896
a cega strah,mislim da je to razmazeno ,bez realnih razloga i prozivljenih stresnih situacija
Smrt je neibezna svakom zivom bicu. Pre ili kasnije, bojali se ili ne smrt ce sigurno doci. Zato sam jos davno odlucio da se ne bojim smrti da taj strah od smrti svedem na minimum. Zato, ne sekiram se umrecu sigurno:)

Strah nas opominje i motivise. Sve dok ne ode u patologiju i ne paralise nas. Strah je jedna od glavnih karakteristika ljudi kukavica. Oni umiru mnogo puta tokom svog zivota. Oni hrabri ljudi umiru samo jednom.

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
10.879
Strah je jedan od vecih problema ljudi. Svakodnevno se susrecemo sa neizvesnim situacijama koje u nama probude strah, koji vodi ka stresu i losem osecaju.

Kako pobediti strah i osecati se opusteno i stalozeno uvek?
nije svaki strah beskoristan i nepotreban, a ako pričamo o iracionalnim strahovima, onda je polaznica od toga da se strah ne može pobediti-nego prevazići i zaista postoje načini u suočavanju sa neurotskim strahovima.

lorelay07

Početnik
Poruka
20
Ja uvek razmisljam sta je najgore sto se moze desiti u datoj situaciji.Npr Ispit,polozices ili ces da padnes,nista se drugo I gore nece desiti..ostaces ziva,zemlja ce I dalje da se okrece oko sunca a ti ces I ako padnes drugom prilikom da izadjes na taj ispit I polozices ga I znaces jos bolje,to je vazno..za pocetak...pomislim I na mnoge druge ljude koji su mozda u mnogo goroj situaciji I dilemama nego ja ...I razmisljam da svi mi cesto mislimo da zasluzujemo mnogo bolje,a nismo svesni koliko nas je losih stvari mimoislo...I tako...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.