Quantcast

Kako planirate da iskoristite poslednja dva dana ove godine?

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.031
Eto, još malo pa prošla....
Šta ćete uraditi u zadnj čas?
Uzeti kredit, kukala vam majka?
Vratiti dug, da vas ne bije Maler (kad već mlati svoju ženu nije mu teško i tuđu)?
Glancnuti kuću, možda neko navrati?
Zameniti, posle tri meseca odlaganja, sijalicu u špajzu?
Spremiti kiflice sa sirom za kojima dragi cvrči danima?
Tema je ograničenog roka trajanja (rok upotrebe ističe 31.12) zato požurite.

smokvicica

Elita
Banovan
Poruka
21.192
za mene i moje ukucane je poseban.sad cu prvo da napravim rucak za danas,a onda cu da pravim sarmu i da ispecem princes krofne (dr etkerz:mrgreen:) i napravim tortu od banana.mislim torta...piskote,banane i slatka pavlaka...
sutra cu da ispecem pecenje.onda cemo da sednemo i da jedemo ko da nikad jeli nismo.posle cemo da placemo jer ce nam biti muka.
i tako planovi su mi bas visokoumni...

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
evo sad se spremam jos malo da krenem da kupim jos neke namirnice koje mi trebaju da spremim neke kolace i pite veceras i posle idem na proslavu, valjda su mi kupili pivo koje sam narucila, i onda cu da se nazderem popijem pivo i idem da spavam hoho
ne volim novogodisnje proslave :neutral:
Taj fazon. Ajde dodji do mene, eno zena napravila tortu, bice posle i pita i meze, a piva imam koliko hoces, to nema da fali kod mene. z:mrgreen:

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
bih ja al sam mnogo daleko,a i ovde je sigurno toplije a ja ne volim zimu :mrgreen:....nego brinem se oko tog piva,lepo sam napisala u mejlu sta da mi uzmu jer u poslednje vreme sam mnogo probirljiva sa pivima,nesto mi ne prijaju sva ko ranije i uvek kada kazes da oces crno svi te cudno gledaju i po pravilu ti donesu neko drugo,pa makar to sto trazio bilo i lokalno pivo ne vredi :sad2:
ja trazila ovo, bas da vidim sa cim cu da zavrsim :sad2:
bice i ovde hrane,al ce jedino domace biti moje :neutral: ovde gomilu stvari kupuju gotovo i polugotovo ( gledali su me ko da sam luda kad sam pekla kokice u serpi,a meni su bolje od onih iz mikrotalasne, i gomila njih je prvi put videla kako se prave palacinke kad smo ih ja i drugarica pravile jer se ovde prodaju gotove)...da ne pricam o kupovnim tortama....koje su ko da jedes stiropor al u zivotu nisam videla da je neko napravio lepu domacu tortu, ko sto smo mama i ja stalno pravile....i onda to meni nedostaje pa ko sta radi,izigravam domacicu a ljudi gledaju u cudu kako hrana moze jelte i da se pravi :confused:

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
bih ja al sam mnogo daleko,a i ovde je sigurno toplije a ja ne volim zimu :mrgreen:....nego brinem se oko tog piva,lepo sam napisala u mejlu sta da mi uzmu jer u poslednje vreme sam mnogo probirljiva sa pivima,nesto mi ne prijaju sva ko ranije i uvek kada kazes da oces crno svi te cudno gledaju i po pravilu ti donesu neko drugo,pa makar to sto trazio bilo i lokalno pivo ne vredi :sad2:
ja trazila ovo, bas da vidim sa cim cu da zavrsim :sad2:
bice i ovde hrane,al ce jedino domace biti moje :neutral: ovde gomilu stvari kupuju gotovo i polugotovo ( gledali su me ko da sam luda kad sam pekla kokice u serpi,a meni su bolje od onih iz mikrotalasne, i gomila njih je prvi put videla kako se prave palacinke kad smo ih ja i drugarica pravile jer se ovde prodaju gotove)...da ne pricam o kupovnim tortama....koje su ko da jedes stiropor al u zivotu nisam videla da je neko napravio lepu domacu tortu, ko sto smo mama i ja stalno pravile....i onda to meni nedostaje pa ko sta radi,izigravam domacicu a ljudi gledaju u cudu kako hrana moze jelte i da se pravi :confused:
Pijes Bock??? ´Bem ti sunce, nakon tri komada ces se srusiti. Ta piva imaju oko 15% alkohola, neka i vise. Tri komada i sredjena si. :zcool: z:mrgreen:

Gde si ti to, pa si toliko daleko od Beca?

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
Pijes Bock??? ´Bem ti sunce, nakon tri komada ces se srusiti. Ta piva imaju oko 15% alkohola, neka i vise. Tri komada i sredjena si. :zcool: z:mrgreen:

Gde si ti to, pa si toliko daleko od Beca?
nema ovaj bock toliko, jaci je nesto od svoje svetle verzije,al nema ni blizu 15%...ali ima ukus koji se meni svidja :) pitko je i ne pada tesko na stomak.

nisam toliko daleko,ali ipak treba da se predje nekoliko zemalja do beca. barcelona.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.