Kako planirate da iskoristite poslednja dva dana ove godine?

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.920
Eto, još malo pa prošla....
Šta ćete uraditi u zadnj čas?
Uzeti kredit, kukala vam majka?
Vratiti dug, da vas ne bije Maler (kad već mlati svoju ženu nije mu teško i tuđu)?
Glancnuti kuću, možda neko navrati?
Zameniti, posle tri meseca odlaganja, sijalicu u špajzu?
Spremiti kiflice sa sirom za kojima dragi cvrči danima?
Tema je ograničenog roka trajanja (rok upotrebe ističe 31.12) zato požurite.

za mene i moje ukucane je poseban.sad cu prvo da napravim rucak za danas,a onda cu da pravim sarmu i da ispecem princes krofne (dr etkerz:mrgreen:) i napravim tortu od banana.mislim torta...piskote,banane i slatka pavlaka...
sutra cu da ispecem pecenje.onda cemo da sednemo i da jedemo ko da nikad jeli nismo.posle cemo da placemo jer ce nam biti muka.
i tako planovi su mi bas visokoumni...

evo sad se spremam jos malo da krenem da kupim jos neke namirnice koje mi trebaju da spremim neke kolace i pite veceras i posle idem na proslavu, valjda su mi kupili pivo koje sam narucila, i onda cu da se nazderem popijem pivo i idem da spavam hoho
ne volim novogodisnje proslave :neutral:

Taj fazon. Ajde dodji do mene, eno zena napravila tortu, bice posle i pita i meze, a piva imam koliko hoces, to nema da fali kod mene. z:mrgreen:

bih ja al sam mnogo daleko,a i ovde je sigurno toplije a ja ne volim zimu :mrgreen:....nego brinem se oko tog piva,lepo sam napisala u mejlu sta da mi uzmu jer u poslednje vreme sam mnogo probirljiva sa pivima,nesto mi ne prijaju sva ko ranije i uvek kada kazes da oces crno svi te cudno gledaju i po pravilu ti donesu neko drugo,pa makar to sto trazio bilo i lokalno pivo ne vredi :sad2:
ja trazila ovo, bas da vidim sa cim cu da zavrsim :sad2:
bock%20damm.jpg
bice i ovde hrane,al ce jedino domace biti moje :neutral: ovde gomilu stvari kupuju gotovo i polugotovo ( gledali su me ko da sam luda kad sam pekla kokice u serpi,a meni su bolje od onih iz mikrotalasne, i gomila njih je prvi put videla kako se prave palacinke kad smo ih ja i drugarica pravile jer se ovde prodaju gotove)...da ne pricam o kupovnim tortama....koje su ko da jedes stiropor al u zivotu nisam videla da je neko napravio lepu domacu tortu, ko sto smo mama i ja stalno pravile....i onda to meni nedostaje pa ko sta radi,izigravam domacicu a ljudi gledaju u cudu kako hrana moze jelte i da se pravi :confused:

bih ja al sam mnogo daleko,a i ovde je sigurno toplije a ja ne volim zimu :mrgreen:....nego brinem se oko tog piva,lepo sam napisala u mejlu sta da mi uzmu jer u poslednje vreme sam mnogo probirljiva sa pivima,nesto mi ne prijaju sva ko ranije i uvek kada kazes da oces crno svi te cudno gledaju i po pravilu ti donesu neko drugo,pa makar to sto trazio bilo i lokalno pivo ne vredi :sad2:
ja trazila ovo, bas da vidim sa cim cu da zavrsim :sad2:
bock%20damm.jpg
bice i ovde hrane,al ce jedino domace biti moje :neutral: ovde gomilu stvari kupuju gotovo i polugotovo ( gledali su me ko da sam luda kad sam pekla kokice u serpi,a meni su bolje od onih iz mikrotalasne, i gomila njih je prvi put videla kako se prave palacinke kad smo ih ja i drugarica pravile jer se ovde prodaju gotove)...da ne pricam o kupovnim tortama....koje su ko da jedes stiropor al u zivotu nisam videla da je neko napravio lepu domacu tortu, ko sto smo mama i ja stalno pravile....i onda to meni nedostaje pa ko sta radi,izigravam domacicu a ljudi gledaju u cudu kako hrana moze jelte i da se pravi :confused:

Pijes Bock??? ´Bem ti sunce, nakon tri komada ces se srusiti. Ta piva imaju oko 15% alkohola, neka i vise. Tri komada i sredjena si. :zcool: z:mrgreen:

Gde si ti to, pa si toliko daleko od Beca?

Pijes Bock??? ´Bem ti sunce, nakon tri komada ces se srusiti. Ta piva imaju oko 15% alkohola, neka i vise. Tri komada i sredjena si. :zcool: z:mrgreen:

Gde si ti to, pa si toliko daleko od Beca?
nema ovaj bock toliko, jaci je nesto od svoje svetle verzije,al nema ni blizu 15%...ali ima ukus koji se meni svidja :) pitko je i ne pada tesko na stomak.

nisam toliko daleko,ali ipak treba da se predje nekoliko zemalja do beca. barcelona.

Back