Kako pitati devojku da budete zajedno?

Pa ne očekujem baš negativan odgovor ali sa druge strane bolje i to nego neizvesnost
I tad sam mislila kao i sad. Partija za noć?
Ma, jok! Pravo pitanje bi bilo: "Da li bi mogla da budeš moja žena?"Jok, ne bih-lep, zgodan, stasit... nema lošu istoriju... majka me gurnula u sobu pokojnog svog sina u kojoj niko ne spava nikad...
I on me pita čudno pitanje, a nisam mu nikad ni poljubac dala!
Ja da budem nekom avantura?
Pa, izvinite, avantura mi je Da preživim ŠUME svog kraja, a ne da mi se ne zna u kom krevetu spavam. Ćao...

Ne pita se.
Postoji predigra.
Nakon nje je jasno da li će dvoje biti zajedno ili neće.
Otvoreno se pita samo neka koja je sigurna u sebe, inače će na plašljivo pitanje odgovor neke neiskusne uvek biti “ne”, za tu napredniju fazu treba steći socijalnu veštinu koja se stiče vežbom.

Čovek prvo mora da prihvati da devojke ne ujedaju i da ni jedno “ne” nije kraj sveta, ima dovoljno drugih

To se ne pita... Ako te interesuje neka devojka pozoves je na rucak ili veceru...Onda razgovarate, pricas, ali i slusas, radi ono sto umes... Budi iskren u tome, ako te stvarno interesuje ta osoba onda cete interesovati i to sto ima da kaze, a ne samo da ti je bitno da budete zajedno... Ti mozes itekako da zivis bez nje!!! Pa to lepo prodje...A onda je ponovo pozoves, sta znam, ako nisi kreativan onda opet vecera ili tako nesto... I samo razgovori interesantni, otvoreni, iskreni, saljivi... To moze da traje nedeljama, sta je problem? Zuris negde? Druzite se....Ako traje znaci da ima sanse za vas...Ne samo za tebe, nego i za nju... Mozda i sama krene da te poljubi, ako ti sam ne znas da stvoris atmosferu za to....
Eto brate, ja sam ti je doveo u krevet, a ako dalje ne znas, zovi, sta da ti kazem 😂

Back