Kako ozeniti 300 000 momaka?

Treba uvoziti žene iz Egipta, ove ženke iz naroda Kopti, a kad to presuši treba videti sa Burmankama.
Za sad još uvek nije presušio ni izvor iz severne Albanije, odnosno okoline Skadra. Tu devojka košta oko 2000 evra sa sve troškovima i država bi trebala da subvencioniše te ženidbe.

Lepo,oduzeti zenama pola prava i nece biti toliko razmazene :cool:

:lol: ti si antievropejan i retrogradan u svakom pogledu i ponosiš se time :lol:

Oko milion ljudi u Srbiji je nesrecno jer ne mogu svoje sinove ozenit.Devojke iz gradova nece da cuju za poljoprivredu i seoske momke a i devojke sa sela beze u gradove.
Na selu se moze dobro ziveti od proizvodnje voca itd.Mnogo toga se moze izvoziti u Rusij,na Zapad i u druge zemlje a ima i poljoprivrednih proizvoda(kostunjavo voce i dr.)koje stalno uvozimo.Radi se inace o skupim proizvodima.Uzgred da kazem da malinari nisu u pravu.Ti njihovi problemi su resivi izgradnjom sopstvenih hladnjaca i na druge nacine.Drzava je dozvolila da propadne najveca hladnjaca koju je izgradio bivsi bankar iz Paracina.
Devojke se moraju ,uvoziti, pa bih pomenuo neke zemlje(drzave bivseg SSSR,Albanija,Mongolija,Filipini,Kina,Etiopija itd.)Ima i uspesnih brakova sa devojkama koje su dosle sa Zapada.
Ugledajmo se na Amere,Turke,Madjare i druge.Nacija bi dobila svezu krv i ojacala bi bioloski.Zabluda je inace da ima cistih nacija.Sve se to mesalo kroz istoriju.Devojke sa strane bi bile vrednije.Nase gledaju serije i cekaju princeve.U celini gledano treba da budemo skroniji kao narod i da ne precenjujemo sebe.Sabac je ozenio preko 100 momaka Ruskinjama.
Posebno pomoci Srbe na jugu i KiMu.Voce i dr. izvoziti za Rusiju a otuda uvozit devojke.Bilo bi dobro i da se deo nasih iz sveta vrati ali na tome bi moralo debelo da se radi.
Ugledajmo se na Holandjane.Plastenici su im prave fabrike a jagode se gaje na pet spratova.
Uzgred da kazem da mnogo mrzim sledecu recenicu:To ovde ne moze.Prema stavu jednog engleskog strucnjaka sef odmah otpusta saradnike sa posla kada mu kazu da projekat ne moze uspeti.

...

Uvezite 300 000 Kineskinja...

Pa to jedino k'o Knez Milos sto je radio.....kad mu dodju pod konak u Kragujevac seljaci da se parnice......pa ih on pita "a jeste zenjeni" ako neki od njih kaze da nije, on uzme jednu od tri'jes svojih konkubina i kaze "e ovo ce ti odsad biti zena"! On je isto tako "ozenio" i svoju majku, baba Visnju. Jednog jutra je setao po Rudniku i zatekne nekog seljaka kako mu sece sumu i pita ga "sta to radis" a ovaj ne znajuci sa kim prica mu kaze "murs jebbem ti majku" ali kad mu je ovaj prisao, seljak ga prepozna i poce da mu se izvinjava. Zatim ga Milos pitao sto sece drva da bi mu ovaj rekao kako pravi sebi kucu. Onda ga je pitao jel ozenjen, posto ovaj nije bio ozenjen Milos mu rece "Posto mi toliko VOLIS majku....ponesi ta drva kod mene.....odsad ces biti muz mojoj majci"! To sam procitao u jednoj knjizi davno, ne mogu da se setim tacno kojoj.

Pa to jedino k'o Knez Milos sto je radio.....kad mu dodju pod konak u Kragujevac seljaci da se parnice......pa ih on pita "a jeste zenjeni" ako neki od njih kaze da nije, on uzme jednu od tri'jes svojih konkubina i kaze "e ovo ce ti odsad biti zena"! On je isto tako "ozenio" i svoju majku, baba Visnju. Jednog jutra je setao po Rudniku i zatekne nekog seljaka kako mu sece sumu i pita ga "sta to radis" a ovaj ne znajuci sa kim prica mu kaze "murs jebbem ti majku" ali kad mu je ovaj prisao, seljak ga prepozna i poce da mu se izvinjava. Zatim ga Milos pitao sto sece drva da bi mu ovaj rekao kako pravi sebi kucu. Onda ga je pitao jel ozenjen, posto ovaj nije bio ozenjen Milos mu rece "Posto mi toliko VOLIS majku....ponesi ta drva kod mene.....odsad ces biti muz mojoj majci"! To sam procitao u jednoj knjizi davno, ne mogu da se setim tacno kojoj.

i sada ispada da mu je seljo ebo majku nadalje u životu,e jes ti priča :D

i sada ispada da mu je seljo ebo majku nadalje u životu,e jes ti priča :D

Mislim da sam to procitao, mada nisam siguran sto posto, u nekeim novinama za penzioner, zovu se "Glas osiguranika" koje smo mi dobijali tamo 1997/98/99 za potrebe organizacije gde ja radim. Tu je bila ta rubrika koja se zvala "Iz memljivih zapisa" i moglo se svasta procitati. Tu sam takodje procitao da je Knez Milos sa sviom prolazio kroz selo Selevac blizu Pozarevca ili Smedereva i na polju zapazio zene koje su tu radile. Onda su svi poskakali sa konja i krenuli da ih jure po livadi da ih jebbu. Medjutim, jedna od njih koju niko nije hteo (tako pise) otrci u selo i kaze muzevima sta se dogadja, tako da su ovi dotrcali sa vilama i sekirama da ih umlate a ovi su se jedva spasili tog njihovog gneva. I od tada Milos vise nije hteo da sudi nikome iz tog sela vec u zvanicnim spisima koja se i danas cuvaju stoji "da on ne zeli da se mesa u jebbacinu Selevcana nego da je sami resavaju" :)!

Ja zelim da se ozenim, jel ima neka institucija koja ugovara brakove i u Srbiji i da saradjuje sa rusijom, albanijom i sa drugim drzavama koje imaju daleko vise devojaka od momaka??Platio bih i 1000 evra nema problema za uslugu
Otkucaj na Guglu sledece reci:devojke iz Albanije,Raska svadba,devojke iz grada Ivanova(Rusija)... ,pa ce ti se ukazati nacin kako da dodjes do devojke.
Kada se budes ozenio kupi moje 2 knjige,koristi ce ti!
Pozdrav svim momcima!Zelim im da nadju pravu ljubav,nezavisno odakle su neveste.

Морамо их оженити и сваки мора да има бар троје деце! Стоп белој куги!
Ако немаш СТАЛНО и СИГУРНО запослење и плату бар 300 евра не размишљај о браку и против беле куге. Знаш ли ти колико кошта памперс, млеко, каше, кревет, одећа за бебе, фемибион за труднице, прегледи, ултразвук, пентаксим за бебе.. Држава даје циганима и србима лезилебовићима социјалу већу 5 пута него што износи дечији додатак. Бебе заслужују пристојан, лагодан, безбрижан живот а не да их маме мењају памперс једанпут у току дана..

Ако немаш СТАЛНО и СИГУРНО запослење и плату бар 300 евра не размишљај о браку и против беле куге. Знаш ли ти колико кошта памперс, млеко, каше, кревет, одећа за бебе, фемибион за труднице, прегледи, ултразвук, пентаксим за бебе.. Држава даје циганима и србима лезилебовићима социјалу већу 5 пута него што износи дечији додатак. Бебе заслужују пристојан, лагодан, безбрижан живот а не да их маме мењају памперс једанпут у току дана..
Нисам ја рекао да је довољно САМО имати доста деце, ја сам рекао да треба актвино да се борим против беле куге и да се активно боримо за бољи живот деце и одраслих. То је све што сам хтео рећи.

Oko milion ljudi u Srbiji je nesrecno jer ne mogu svoje sinove ozenit.Devojke iz gradova nece da cuju za poljoprivredu i seoske momke a i devojke sa sela beze u gradove.
Na selu se moze dobro ziveti od proizvodnje voca itd.Mnogo toga se moze izvoziti u Rusij,na Zapad i u druge zemlje a ima i poljoprivrednih proizvoda(kostunjavo voce i dr.)koje stalno uvozimo.Radi se inace o skupim proizvodima.Uzgred da kazem da malinari nisu u pravu.Ti njihovi problemi su resivi izgradnjom sopstvenih hladnjaca i na druge nacine.Drzava je dozvolila da propadne najveca hladnjaca koju je izgradio bivsi bankar iz Paracina.
Devojke se moraju ,uvoziti, pa bih pomenuo neke zemlje(drzave bivseg SSSR,Albanija,Mongolija,Filipini,Kina,Etiopija itd.)Ima i uspesnih brakova sa devojkama koje su dosle sa Zapada.
Ugledajmo se na Amere,Turke,Madjare i druge.Nacija bi dobila svezu krv i ojacala bi bioloski.Zabluda je inace da ima cistih nacija.Sve se to mesalo kroz istoriju.Devojke sa strane bi bile vrednije.Nase gledaju serije i cekaju princeve.U celini gledano treba da budemo skroniji kao narod i da ne precenjujemo sebe.Sabac je ozenio preko 100 momaka Ruskinjama.
Posebno pomoci Srbe na jugu i KiMu.Voce i dr. izvoziti za Rusiju a otuda uvozit devojke.Bilo bi dobro i da se deo nasih iz sveta vrati ali na tome bi moralo debelo da se radi.
Ugledajmo se na Holandjane.Plastenici su im prave fabrike a jagode se gaje na pet spratova.
Uzgred da kazem da mnogo mrzim sledecu recenicu:To ovde ne moze.Prema stavu jednog engleskog strucnjaka sef odmah otpusta saradnike sa posla kada mu kazu da projekat ne moze uspeti.

nije nikakav problem ozeniti 300 000 srpskih momaka. treba samo iz budzeta srbije da se kupi 300 000 mercedesa, otvori 300 000 dobro placenih radnih mesta u drzavnoj sluzbi, obezbedi 300 000 vila od po 300 kvadrati na najelitnijim lokacijama u srbiji........................I GARANTUJEM DA CE ZA PAR SEKUNDI SVAKI OD OVIH 300 000 NEZENJA biti obasut sa bar 1000 domacih ponuda za brak i sa jos par hiljada ponuda iz ukrajine, bugarske, ................

to je valjda u srbiji svakom jasno.

Otkucaj na Guglu sledece reci:devojke iz Albanije,Raska svadba,devojke iz grada Ivanova(Rusija)... ,pa ce ti se ukazati nacin kako da dodjes do devojke.
Kada se budes ozenio kupi moje 2 knjige,koristi ce ti!
Pozdrav svim momcima!Zelim im da nadju pravu ljubav,nezavisno odakle su neveste.

Kad se otkuca samo izbijaju neki novinski clanci a nema nikakva organizacija gde da se covek prijavi??????? Da li ima organizovano to negde?

Neka se snađu sami ... nema država pametnija posla nego da brine o momcima nesposobnim da sebi nađu žene za brak.

управо супротно
држава треба да процени ситуацију и да омогући становнишву већи избор

кад увозимо четкалице за муда и мазове за гузове и гнојеве за туширање што не би увозили и жене

или се ти плашиш конкуренције док тврдиш пазар

подржавам и мешање крви јер Србин је стање духа и боље нека буде полу србин него да се гасе огњишта

треба преферирати словенске земље за овакав пројекат и не треба да се штеди на томе јер су битнија српска деца него коридор 22.714

а доста жена из украјине, молдавије, средње азије и слично би душу дале да рађају децу на српском селу у шумадији или војводини а подстрек за мрдање из летаргије би био сваком србину од 25 до 40 да има дете, децу за коју треба да се бори и ради и ствара

ко је против овако нечег је идиот. не треба никог присилити али нафуране граЦке цуре и побегуље са села и треба да скончају са мачком и псом без рода и порода са добро очуваном шаумом

Kad se otkuca samo izbijaju neki novinski clanci a nema nikakva organizacija gde da se covek prijavi??????? Da li ima organizovano to negde?

Хуманитарна организација “Стара Рашка” је хуманитарна, невладина, нестраначка и непрофитна организација више физичких и правних лица, организована као група грађана.... Помогла је финансијски и организационо, непосредно или посредно, склапање око 300 бракова, са девојкама из иностранства.

У Удружењу “Стара Рашка” немају прецизне податке, али, верује се да је у целој Рашкој области склопљено више од стотину српско-албанских бракова.

http://www.stararaska.org/
humorg@stararaska.org
011 3131 638

Са срећом!

Милун типичан материјалиста који све гледа кроз призму еврића и богатства. Удају се девојке и за сиромашне и из љубави само да те обавестим.

jok bre. to ti je trend u srbiji. pogledaj sta sve rade te smrdljive sponzoruse. .............a sve ih je vise u srbiji.............bas zato sto drustvo tolerise te kapitalisticke deformacije.
a ako nije ovako kako ja kazem, kazi, zasto se onda nasi momci ne zene?.

a za koga se udalo tih 300.000 zena koje fale za uparivanje?! Ili nece da se udaju uopste?! Zene su koliko znam procentualno brojnije znaci muskaraca mora biti manjka svakako, pa gde su te zene?! Jel to neka epidemija frigidnosti za koju nema leka?! Uvece po klubovima kad se izadje ribe se nude na izvolte samo da im platis pice i malo ih zabavis... Nekad su bile mnogo zahtevnije a vi kukate tu nesto. A ovi po selima, ako dosad nisu shvatili da zeni nije dovoljna stala sa bikovima i njiva vec i nesto drugo da se osecaju zivima, onda se nikada i nece ozeniti... Nije dovoljno ozeniti zenu i posecivati je samo pred spavanje...

Back