Kako otkaciti dosadne ljude?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja nabacim onaj vjestacki osmijeh... posebno kad sretnem neke tetke,babe,koje sam jednom u zivotu vidjela i onda mi uhvate pricu KAKO SU TI KUCI,KAKO SKOLA,STA RADI ONAJ (cesto neko kog auopste ne znam),POZDRAVI IH SVE.... bla bla bla.... Ispostujem ih eto,ne znam ni o cemu pricaju....

pa zar bake ispaljujes?! :(
to nije lepo..

Ipak mnogo vece opasnosti prete od ovih mladjih
koji bi da ti ispricaju ceo svoj dan, od trenutka kada su ustali, pa do sad,
kao da tebe to mnogo zanima..
 
1. Ne postoji osoba koju smatram TOLIKO dosadnom da ne mogu sa osmehom da je izdrzim pola sata do dva sata
2. Ne odrzavam duboko prijateljske kontakte sa osobama koji mi dosadjuju vec ih ogranicavam na cao cao i kafu tu i tamo.
3. Trudim se da se stavim u njihovu kozu - mozda i ja nekog smaram a on to ne pokazuje
 
Ne znam da li ovo pitanje spada u ovaj podforum, ako ne neka prebace.
Uglavnom je pitanje kako se vi "borite" protiv dosadnih ljudi koje srecete na ulici, poslu, u basu, koje poznajete ali vam neopisivo dosadjuju.
Ja sam sve izgovore do sada istrosila svaki po pet puta najmanje ("jao zurim znate", "evo bas sam krenula tamo i tamo, cekaju me" i sl.) i iskreno da kazem ne mogu vise. Onda sam pocela da izbegavam takve ljude, ali me i to pocelo neverovatno da zamara, pa me zanima na koji nacin vi izbegavate pokretne dosade?
p.s. nemojte mi samo reci ono "slusaj sta pricaju, ali u stvari misli o necemu desetom" jer ne mogu da ih slusam jer sam dosta nervozna osoba po tom pitanju

A da kazes - smaras?
Sto ti ne vodis glavnu konzervaciju ups konverzaciju pa ti nec bidne tako dosadno?
Nadgovori protivnika ha ha ha:orkestar::amen::per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top