Kako otkačiti devojku sa kojom ste duže vreme

inspirion

Iskusan
Poruka
5.667
Smorili ste se u vezi. Počeli ste redovno da tucатe bivšu devojku. Muvate skoro svaku uveče u gradu.

Redovna riba, postala ko domaćica. Samo što još kecelju nije stavila i krpu na glavu.

Šta reći da bi se dotična što lakše i sa što manje scene šutnula?

Jеbiga, ako nas mogu zbog male piše, vreme je da i mi njima istinu kažemo. Kako stvari zaista stoje.

Nadam se da gospodin M.Vasić neće zaključati temu. Ipak, ovaj forum je za muškarce.
 
inspirion:
Smorili ste se u vezi. Počeli ste redovno da tucатe bivšu devojku. Muvate skoro svaku uveče u gradu.

Redovna riba, postala ko domaćica. Samo što još kecelju nije stavila i krpu na glavu.

Šta reći da bi se dotična što lakše i sa što manje scene šutnula?

Jеbiga, ako nas mogu zbog male piše, vreme je da i mi njima istinu kažemo. Kako stvari zaista stoje.

Nadam se da gospodin M.Vasić neće zaključati temu. Ipak, ovaj forum je za muškarce.


zanimljivo...zavisi kolikosi sa njom...prethodna veza mi je bila 1,5 i nasla sam drugog decka...rekla sam bivsem istinu...bilo je bas teskih trenutaka...i osecala sam krivicu...ali rekla sam...sada sam u vezi od 4 godine ...kada bi se moj decko tako osecao...bila bih mu zahvalna kad bi mi rekao istinu...jer ja njemu bi sigurno...(dokazano iz prethodne price)
...e sad koliko sam ja razumela malo bi ljudi islo ovim putem...obicno se odlucuju za onaj laksi,.....da cute....meni je licno to grozno...
...ta osoba je bila tvoj izbor....na kraju svega mozes barem da je udostojis i da joj kazes istinu...thats it...ali prepostavljam da ce moj nacin biti odbijen...
...a sta bi ti uradio?
 
inspirion:
Ja bi sa njih dve malo istovremeno, pa bi se onda zaljubio u trecu.


..nadam se da me ne zezas posto ti stvarno dajem ozbiljne odgovore....mozda imam konzervativne i sskljucive stavove po tom pitanju...ali
...kad si duze vreme sa nekim...pocinjete slicno i da razmisljate...postajete i prijatelji....pritom je ona tvoj izbor...(ne bi bio sa svakom dugo u vezi)
....prevara ili takvo ponasanje mi je isto kao da si sam sebi pljunuo u lice...
 
inspirion:
Smorili ste se u vezi. Počeli ste redovno da tucатe bivšu devojku. Muvate skoro svaku uveče u gradu.

Redovna riba, postala ko domaćica. Samo što još kecelju nije stavila i krpu na glavu.

Šta reći da bi se dotična što lakše i sa što manje scene šutnula?

Jеbiga, ako nas mogu zbog male piše, vreme je da i mi njima istinu kažemo. Kako stvari zaista stoje.

Nadam se da gospodin M.Vasić neće zaključati temu. Ipak, ovaj forum je za muškarce.

Da u pravu si,..treba da joj kazes istinu,.....Budi fer i neka te takvog i pamti,..nemoj posle da prica o tebi po gradu kakav si saljam,..sto si je izjebao,prevario ili slicno.
Devojke cene iskrenost kada im decko kaze ono sto misli i oseca,...Ako te gusi bolje jeda sto pre to okoncas....Good Luck!!! ;)
 
ma sta kako..kazes..mrsssshhhhh.vidi na sta licis? i sta se muljas po toj kuhinji?dropljo jedna:x i u krevetu si nikakva..trpim te bre dve godine, mislim bice nesto od tebe..al dzaba sve..aj sad, kupi prnje i tutanj..josh si tu???


razlaz!:twisted:

a?nisi mogo sam smisliti?pa dosho nas da pitash?jel surovo?evo jedna ljupka varijanta


draga moja...ti si divna..i ne zasluzujes skota kao sto sam ja...ja nikad necu moci pruziti tebi, to sto ti dajes meni..ja ne mogu(ovdje pustis suzu) vise da te zavaravam..ja sam niko..ja sam nista..oprosti mi...budi srecna..uvek cu te voleti:cry: :cry: :cry:

jel bilo dobro?:D

evo i treca..umerena..al to je za normalne, ne verujem da ce ti se dopasti:twisted:

vidi, draga..shvatas i sama da ovo vishe ne ide..nesto fali..ajde da zavrsimo na vreme, pre nekog veceg sranja...bilo je lepo, ali sad je dosta...ja vise ne zelim da budemo zajedno...eto:|
 
inspirion:
Smorili ste se u vezi. Počeli ste redovno da tucатe bivšu devojku. Muvate skoro svaku uveče u gradu.

Redovna riba, postala ko domaćica. Samo što još kecelju nije stavila i krpu na glavu.

Šta reći da bi se dotična što lakše i sa što manje scene šutnula?

Jеbiga, ako nas mogu zbog male piše, vreme je da i mi njima istinu kažemo. Kako stvari zaista stoje.

Nadam se da gospodin M.Vasić neće zaključati temu. Ipak, ovaj forum je za muškarce.

Проблем је следећи - што је више одбијеш, она се све више враћа...
 
a kako je to "postala domacica"? :shock:
pa ne zivite valjda zajedno
??
heeh a kako si ti tako interesantan...ebesh sa strane
kako te je ona privukla
kako je "postala takva"?? a druzi se s TOBOM, a ti si interesantan???
a ako si ti dosadan..pa sto njoj prebacujes??
ili se ne druzite dovoljno???
mozda ima nekih problema...??? ocekujes da ih sama resava?? odnosno ne doticu te se uopste? da li je to onda veza..ok mozhda i jeste. sta ce tebi uopste devojka i sta je devojka...neko ko je lep, koga stalno tuca.sh i koga mozes da setas u bioskop?? ok mozhda niste jedno za drugo
ehhehe ti si efendija junior :)
pozdrav od uciteljice...ajd ovo mi je zadnji post ever..ali EVER!!! a na pp samo odabrane
eto...tako.....hmmmm ona je to radila pa se uvek vrati :)
ok ja cu da probam stvarno
ok...ajd za 3 meseca ...mozd abude neki
ali ever
hm..osim ako ne obrisem neka velika samranja..mislim koga briga da li je ever ili nije :)
 
PLESsitnihDEMONA:
E sad cu da ti ja dam savet.
Kako je moj POBRATIM raskinuo sa ribom. Ne znam koliko su se zabavljali. Uglavnom on sedi kuci misli se,razmislja,premislja...kako da raskine,sta da kaze...kako...
I ode u WC izdrrka ga i izadje iz WCa pozove je i odyebe je. Eto...radi,provereno u praksi. :lol: :lol: :lol:

povraticu od ove gadosti Plesni
;)
zar nije znao nista pametnije da smisli
 
HeBePoBaTaH_:
Gazdo, pa dobar mu je rad. Mogu da se kladim da, kada bi joj (eventualno), rekao za neke sa strane, da bi bio privilegovan. Ma volite vi ohole bačeje, važno da ste prva gejša...
Ne vole sve... Ja volim... :mrgreen:

Sto se inspiriona tice, ne dopada mi se njegov stil... Ne vidim bas neki shlif u njemu...
A, bez toga, igra se ipak svodi na sirovost, koja ne prija mom senzibilitetu...
Otud ni ne mogu da je svarim...
 
Meni se ovakva igrarija ne svidja jer se sprda sa terminom domaćica, ostaviće pogrešan utisak , a ustvari su neke druge stvari obično u pitanju.....

Igrate se i sprdate sa "potencijalnim situacijama" , kao da režirate film, trujete medjuodnose, pa se posle dešavaju stvari kao što su devojke preplašene nepoznatim muškarcima i situacijama, totalno nespontano i tipizirano ponašanje....

Ali poštujem vaš poligon , jer ionako je forum utočište onih kojima nije sve potaman.
 

Back
Top