Kako opisati promenu ukusa

DarkMoon

Elita
Poruka
16.588
Pre sam gledao seriju prijatelji,sad kad ide repriza meni se prosto receno gadi,ali gadi,jel to kao pre smo bili naivni ,takva vremena bila a sad nam treba nesto modernije ne kapiram?
Gledam ja vruc vetar ,otpisane i pre stare nego nove ,ne znam sto mi se bas ovo toliko gadi:think:
Zasicenje ,zrelost ,ponavljali su tu seriju milion puta pa su zgadili nama koji smo gledali pre dok je bilo aktuelno...

Indigo3

Veoma poznat
Poruka
10.475
Pre sam gledao seriju prijatelji,sad kad ide repriza meni se prosto receno gadi,ali gadi,jel to kao pre smo bili naivni ,takva vremena bila a sad nam treba nesto modernije ne kapiram
Ne znam... ja kad god se slučajno parkiram u to vreme ispred TV-a sa nekom nostaligijom gledam i smejem se isto. Naravno da primećujem ponešto što nisam pre, ali... drago mi je pomalo opet da naletim i pogledam.
Prijatelje naročito.
Neke šale su postale plitke i čak glupe, ali uz sam osvrt na to da sam se nekad uz njih u plaču smejala... ne mogu da mi se gade.
Ili, pomisao da su oni svi već poprilično zagazili u neke godine, a tad su bili baš ono pravo za moje oči...
Prođe me jeza kada Ros u uvodnoj špici radi neki weird dance, ali... na stranu to, bila je to mnogo dobra serija!
Vredi i danas... sa malo gledanja kroz prste, što ja uvek radim.

Poslednja izmena:

jolemisa

Elita
Poruka
20.679
Pre sam gledao seriju prijatelji,sad kad ide repriza meni se prosto receno gadi,ali gadi,jel to kao pre smo bili naivni ,takva vremena bila a sad nam treba nesto modernije ne kapiram?
Gledam ja vruc vetar ,otpisane i pre stare nego nove ,ne znam sto mi se bas ovo toliko gadi:think:
Nikada mi se nieje svidjao americki i engleski humor u tim serijama.Gledas seriju i slusas u pozadini kako se rulja smeje.Tolika glupost.Od americkih smesnih serija,jedino mi se svidjala Policijska akademija.Cak ni Dzeri Luis nije bio skoro ni malo smean,sa onim njegovim gegovima.Ckalja je za njega izmislio gegove.Voleo sam da gledam Bad Spensera i Terns Hila u obe verzije i italijanske i americke.Beni Hil mi je bio totalna glupost i prostaklluk.

Žerearmani

Aktivan član
Poruka
1.019
Nikada mi se nieje svidjao americki i engleski humor u tim serijama.Gledas seriju i slusas u pozadini kako se rulja smeje.Tolika glupost.Od americkih smesnih serija,jedino mi se svidjala Policijska akademija.Cak ni Dzeri Luis nije bio skoro ni malo smean,sa onim njegovim gegovima.Ckalja je za njega izmislio gegove.Voleo sam da gledam Bad Spensera i Terns Hila u obe verzije i italijanske i americke.Beni Hil mi je bio totalna glupost i prostaklluk.
A mućke jel voliš
Onli fuls end horses

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.703
Mozda si previse puta gledao, mozda jednostavno taj humor ili sta vec nije za tebe, odrasta se...
Ja kao klinac sam Zikine dinastije i Tesnu kozu mogao gledati svaki dan, sad nema sanse ni dva minuta. Neke vanvremenske serije koje si naveo- Vruc vetar, Otpisani, Moj rodjak sa sela i dalje bih mogao da gledam...Od stranih Mucke i MPFC (pajtonovce).

Antihejter

Domaćin
Poruka
3.235
ISTO!
Gledam tako, ide scena kako Monika obeća da će ići na trčanje i onda se vadi i naravno ne ode.
Svi svima nešto obećavaju, niko ništa ne ispunjava ili ako i ispuni to je preko K i zapitam se: koji bre prijatelji? Zar smo bili toliko slepi?
Kukamo danas, nema više "prijatelja k'o nekad" a ustvari nismo skapirali "između redova".
Dobar ti primer, štaviše savršen.

Menora

Primećen član
Banovan
Poruka
615
Gledam ja vruc vetar ,otpisane i pre stare nego nove ,ne znam sto mi se bas ovo toliko gadi
Promenio se svet posle korone :)))
Salim se. Jednostavno si to prevazisao. Ja ih npr nikad nisam gledala, ali Mucke bih mogla uvek.

mali roker

Veoma poznat
Poruka
13.648

Ide to sa godinama.
Te neke serije namenjene određenom uzrastu kad postaneš stariji ne gledaš više na isti način.
To što pišeš za Prijatelje meni se desilo sa Beverli Hilsom, jedna od omiljenih serija u tinejdž periodu, pokušala da odgledam ponovo posle 15ak godina.
Prekinula posle prve epizode.
Postali su mi smešni sa njihovim srednjoškolskim problemima.

Dok npr, Tvin Piks mogu da repriziram na svakih par godina i otkrivam nešto novo i drugačije...
Seriju Prijatelji ne mogu da komentariš jer je nisam gledala.
Ove druge, domaće serije, bile su dobre u vremenu kad su se prikazivale prvi put, postale su dosadne kad su se na repertoaru našle n-ti put.
Bolji život je bila odlična serija koja je oslikavala taj neki period 80ih.
Sad kad bi je gledala, bila bi to nostalgija za vremenom koje je prošlo.

mekflaj

Poznat
Poruka
7.490
gade ti se jer si vremenom skapirao da nemaš prijatelje i ne podnosiš ljude a oni su u seriji non stop zajedno i super im je... plus si vremenom razvio sentiment prema anti-američkim vrednostima i načinu života. pa ipak, i dalje nosiš najke i ostale američke brendove što te dovodi u kontradikciju sa samim sobom te živiš u nelagodi

georgejune

Starosedelac
Poruka
183.107
gade ti se jer si vremenom skapirao da nemaš prijatelje i ne podnosiš ljude a oni su u seriji non stop zajedno i super im je... plus si vremenom razvio sentiment prema anti-američkim vrednostima i načinu života. pa ipak, i dalje nosiš najke i ostale američke brendove što te dovodi u kontradikciju sa samim sobom te živiš u nelagodi
Ne mekflajicu wanna be sajkolodzist,sve ostale americke serije gde ima prijatelja volim,ne nosim najke,ne idem u mek,ne pijem cocacolu

Poruka
8.463
Нису нам отворили очи онда док је трајала та серија, и уопште ја уопште не знам, мене онај смех у позадини иритира а пре уопште нисам обраћао пажњу.
Јел то као они нама пласирају штс као да гледамо и још нам диктирају... На шта ћемо да се смејемо!
Смеће од пријатеља.
Шпанске серије су закон ако мене питаш, ту има и Марисол и Љовисна а о Касандри да не говорим.
Врућ ветар, а не не не.
Више су класика срећни људи.
Само штета што их из године у годину репризирају и тако досађују народу

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.