Kako odreaguje vaš mužjak kad prdnete dok leškarite pored njega?

E, dobro sto si naglasio da je ozbiljno. :lol:
Ja uvek najavim prdu na vreme da bi mogao da ne dishe umesto da je mirise a zahtevam najavu i od njega kako bih bila spremna na isti nacin. Ne volim da osetim tudju prdu iznenada. Ubedjena sam da niko to ne voli pa je najava sasvim dobro resenje.

to i ja kazem al pokvarenjak cesto ne najavi :zcepanje:
srecom pa se neki i cuju, u slucaju da zaboravis da najavis tvoj organizam se potrudi za to :zcepanje:
 
nego mene nesto drugo brine,sta vi to jedete,kad to radite.nisam neka fina,al u zivotu mi se to nije desilo pred nekim

Nek se zanemare bolesni ljudi sa stomacnim problemima, medju zdravima uglavnom prde ljudi koji cesto menjaju brzinu metabolizma (npr. jedu samo lako varljivu hranu neko vreme, a onda okrenu na tesku hranu ili obrnuto, najedu se teske hrane, a onda zaliju vodom koja je pogura) ili oni koji jedu brzo pa se nagutaju vazduha ili oni koji jedu bilo kojom brzinom hranu koja sadrzi puno vazduha. Ako se ove stvari ne rade, onda se moze ne prdeti i godinama.
 
Nek se zanemare bolesni ljudi sa stomacnim problemima, medju zdravima uglavnom prde ljudi koji cesto menjaju brzinu metabolizma (npr. jedu samo lako varljivu hranu neko vreme, a onda okrenu na tesku hranu ili obrnuto, najedu se teske hrane, a onda zaliju vodom koja je pogura) ili oni koji jedu brzo pa se nagutaju vazduha ili oni koji jedu bilo kojom brzinom hranu koja sadrzi puno vazduha. Ako se ove stvari ne rade, onda se moze ne prdeti i godinama.

normalno je da se svaki dan po koji put prdne....nisam jos cula da neko ne prdi godinama bre.....

ovo je kopirano

Jedini način da nemate gasove u stomaku je da niste živi. Normalna, zdrava osoba ima u proseku četrnaest gasova dnevno. Preterano nakupljanje gasova u crevima (flatulencija) može biti neugodno ako ste u društvu, može biti uzrok bola u stomaku, ali je retko znak ozbiljnog oboljenja.
 

Back
Top