Kako odolevate nosenju slusalica kada su tako rizicne?

Kako odolevate nosenju slusalica kada su tako destruktivne?

  • Neprivlacne kao koncept

    glasova: 1 33,3%
  • Nosene...upetljale se vise puta...odustadoh...

    glasova: 1 33,3%
  • Manjak prijatnih resenja za izgled istih me je odbijao...

    glasova: 0 0,0%
  • Ispale... razbijene...

    glasova: 0 0,0%
  • Prestale da rade...

    glasova: 0 0,0%
  • Nema svrhe ...brzo se pokidaju...

    glasova: 1 33,3%

  • Ukupno glasova
    3
  • Anketa je zatvorena .

Zauz

Buduća legenda
Poruka
34.771
Screenshot_20220810-140711_Instagram.jpg


https://rs.n1info.com/zdravlje/predugo-nosenje-slusalica-moze-da-dovede-do-gubitka-sluha/

Screenshot_20220811-015900_Chrome.jpg


Screenshot_20220811-015904_Chrome.jpg
 
A gde je u anketi odgovor za one koji nose slusalice po potrebi ili cesto? :think:
Sva ta upozorenja su na bazi mogucih komplikacija, npr desilo se 100 puta medju milion ljudi koji su prosli bez posledica. Nije zdravo stalno da su u usima, pojacava se mogucnost infekcija, ali nije ni za hipohondriju.
Koristim ih, nekad i jednom mesecno, nekad po 10-15 sati u kontinuitetu, zavisi od potrebe ili situacije.
 
Meni je ton na max kad slušam muziku. Tresu se bubne opne,ali ta punoća zvuka 😍
Zato ćemo za par godina kao ona baba u tramvaju :D
Kad sjedi baba a preko puta nje dečko koji žvače žvakaču pa mu baba kaže:
-džaba ti sinko meni pričaš, ništa ja tebe ne čujem!
 
za mene je ekstremno glupo slusati muziku i nesto raditi. Muzika opusta a svaka delatnost zahteva koncentraciju, sto muzika ometa.
Muziku tolerisem samo na zabavama...........uz alkohol i igru.
Ja bez muzike ne mogu ništa raditi, na poslu slušamo svi isto dok se ne pokoljemo oko izbora radio stanice npr. onda opet svako slušalice. Muzika mi ne smeta ni u čemu.
 
za mene je ekstremno glupo slusati muziku i nesto raditi. Muzika opusta a svaka delatnost zahteva koncentraciju, sto muzika ometa.
Muziku tolerisem samo na zabavama...........uz alkohol i igru.
Brate, jedno vreme sam sedeo u kancelariji sa jos 7 ljudi, svako nesto prica, lupaju vratima, srcu caj ili kafu... a meni treba da se iskljucim i radim nesto. Pustim Skrilex, sluske imaju ponistavanje spoljnje buke i udri, kao da sam sam na svetu....
 
Ja bez muzike ne mogu ništa raditi, na poslu slušamo svi isto dok se ne pokoljemo oko izbora radio stanice npr. onda opet svako slušalice. Muzika mi ne smeta ni u čemu.
Ja ne volim ni u teretani kad puste svako svoj zvucnik. Slusalice i slusaj sta ti odgovara, neko hoce Semsu, neko Metaliku, treci Mocarta....
 

Back
Top