Kako odnegovati decu koja će nas poštovati?

Mogu ja da ti odgovorim?

Ako s ljubavlju ne radiš sve što započneš, posao, brak, odgajanje dece ili čak održavanje stana ili travnjaka..
Ako sa ljubavlju ne vodiš decu na fudbal, klizanje ili balet..
Ako sa ljubalju ne odvedeš porodicu na izlet, reku...

To je odsustvo strasti, puko trošenje vremena.
I tu nema sreće u životu ni u odrastanju te dece.
Deluje mi da zivis na selu, al da treba da se budis da bi isla da radis za drugog jel bi ti to bilo lepo?
Jel ti sa ljubavlju brises prasinu, sudove, usisavas, peglas?
Ajde bre sve neki preduzetnici ovde, ti me malo prijatno iznenadis pa onda malo vise razocaras
 
Deluje mi da zivis na selu, al da treba da se budis da bi isla da radis za drugog jel bi ti to bilo lepo?
Jel ti sa ljubavlju brises prasinu, sudove, usisavas, peglas?
Ajde bre sve neki preduzetnici ovde, ti me malo prijatno iznenadis pa onda malo vise razocaras

Pa kako to nežno da ti saopštim..
I u najomraženijim poslovima sam pronalazila zadovoljstvo, jer bi se inače verovatno ubila..
Kad moram da peglam, najodvratnija stvar na svetu, pustim najdražu muziku i pevam na sav glas i podnesem i peglanje.
Nije život samo med, moraš malo i žuči da popiješ, a ako sve vidiš kao besmisleno i preteško...

Ja ne znam kako preguraš dan.
 
Pa kako to nežno da ti saopštim..
I u najomraženijim poslovima sam pronalazila zadovoljstvo, jer bi se inače verovatno ubila..
Kad moram da peglam, najodvratnija stvar na svetu, pustim najdražu muziku i pevam na sav glas i podnesem i peglanje.
Nije život samo med, moraš malo i žuči da popiješ, a ako sve vidiš kao besmisleno i preteško...

Ja ne znam kako preguraš dan.
Trebao bih mnogo bolje da te poznajem da bih mogao da sagledam situaciju, ne mozes da znas kako je u cijoj kozi i to sto ti je sada tako ne znaci da bi isto to mislila u drugim okolnostima zato zaboravi na ovo...
 
dok su deca bila mala trudio sam se da im ulijem postovanje prema starijim i drugaricama i drugovima..Ja sam bio novinar vise na terenu nego doma..No imao sam srecu da deca nisu zastranila u pubertetu pa je sve ispalo dobro..sad obadve imaju svoju decu sto prakticno ne znaci da su moje brige prestale no manje su..
 

Back
Top