Kako odnegovati decu koja će nas poštovati?

Markoni11

Poznat
Poruka
8.566
Kao roditelji želimo da nas naša deca poštuju. Također, želimo ih naučiti da poštuju ostale odrasle osobe – učitelje, bake i deke i sve za koje mi smatramo da zaslužuju njihovo poštovanje.Kako bi trebalo odnegovati decu koja će nas poštovati i kako ih uopšte naučiti što je to poštovanje?

1992850.jpg
 
ako ti deca ne idu po skolama i fakultetima i nemaju pritisak od druge dece onda ce da te postuju, podrazumeva se da si prvo ti normalan jer ako nisi onda nece ni oni biti
Значи, твоја тактика да ти дете једног дана не схвати да ниси савршен би била да га одвојиш у потпуности од спољашњег света да би на тај начин, мислећи о теби као врхунцу мудрости и родитељства, стекло поштовање за тебе?
Хммм...
 
Значи, твоја тактика да ти дете једног дана не схвати да ниси савршен би била да га одвојиш у потпуности од спољашњег света да би на тај начин, мислећи о теби као врхунцу мудрости и родитељства, стекло поштовање за тебе?
Хммм...
Nemam decu plus sto nisi skapirao iskuliraj malo
 
Nemam decu iskuliraj malo
Не видим зашто си, у опште, толико против школе, човече... Мислим... Слажемо се да школски систем није добар, али, да је школа као школа непотребна, па још и факултети, до је, дозволи - глупост.
 
Не видим зашто си, у опште, толико против школе, човече... Мислим... Слажемо се да школски систем није добар, али, да је школа као школа непотребна, па још и факултети, до је, дозволи - глупост.
Ok nista drugo od tebe i nisam ocekivao, ali kao sto sam ti rekao nemam decu tako da u tvom poimanju sveta, necu nauditi ovoj drzavi stvaranjem neakademskih gradjana
 
Ok nista drugo od tebe i nisam ocekivao, ali kao sto sam ti rekao nemam decu tako da u tvom poimanju sveta, necu nauditi ovoj drzavi stvaranjem neakademskih gradjana
Не, него треба очекивати да људи у опште не школују децу, па да их лече разни надри лекари...
Никог релевантног на свету нисам чуо да се бори против школства, а и они који се боре, лицемери, школовали су се. ;)
 
jel biste mogli ti Maruv i Ekcuali da me stavite na ignor bio bih vam zahvalan
Сврха форума јесу дискусија и расправа, а не бежање од истих. ;) Ко је дошао на форум да бежи од разговора са неистомишљеницима - није на правом месту.
 
Ahahaha koji si ti meni car
Daješ savete za odgajanje dece, a nemaš decu?

Ok, idem na neku IT temu da im objasnim sad kako da hakuju pentagon
A ti to nisi znala do sad?
Pa ok ne znam tehnike umirivanja deteta dok vristi na javnom mestu ajde streljaj me
Al zato naucis u sta neko treba da izraste pa znas sta treba da radis s njim a sta ne, mislim bar nesto osnovno
 

Back
Top