Quantcast

Kako odblokirati Facebook

tehnics

Početnik
Banovan
Poruka
40
Evo ovako: u skoli profesor je na svim kompjuterima blokirao Facebook pa niko nemoze da ga otvori. Probao sam da ga odblokiram tako sto sam gledao u podesavanjima browser-a i antivirus programa i nista...
Da li zna neko kako da ga odblokiram?

Inace mi u skoli koristimo Windows XP.

Ordinary Player

Iskusan
Poruka
6.042
sajtovi se ne blokiraju na svakom kompu posebno vec na hostu preko koga ide net,tj. njegovom,ako je profesor pametan stavio je sifru i na svoj nalog,i na antivirus,tj program koji blokira.....moja topla preporuka,ako ti je malo vreme koje provedes kuci na fejsu,vec ti treba i u skoli,ti se lepo ispisi iz skolice :confused:

random.

Ističe se
Poruka
2.057
Evo ovako: u skoli profesor je na svim kompjuterima blokirao Facebook pa niko nemoze da ga otvori. Probao sam da ga odblokiram tako sto sam gledao u podesavanjima browser-a i antivirus programa i nista...
Da li zna neko kako da ga odblokiram?

Inace mi u skoli koristimo Windows XP.
Нећеш више моћи никада да идеш на фејс бук... никада никада....

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
36.399
Ako je dobro uradjen sistem, i profesor i direktor mogu da daju sve sifre - pa se nece izaci na FB.

Blokada se pravi na serveru... a njega niko od pomenutih ne zna ni da upali. Pa jos ako je neko bio dovoljno dobar da server stavi na Linuxu...

Ako nije zivot u opasnosti - posveti se skoli dok si u skoli. Nije to ceo dan. Pa kad dodjes kuci - a ti na FB, nece da propadne svet dok si u skoli ;)

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
36.399
Meni se to isto desilo negde pretprosle godine... Nekih 10-15 dana je bio blokiran, potpuno bez obavestenja - i jednako bez obavestenja je posle bio odblokiran i svi podati netaknuti.
Malo strpljenja, nista vise.

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.705
Ovako meni je facebook nalog sad blokiran,a nzm ni zasto ni kako :S odjednom da udjem i pise "Your account is temporarily locked." nzm sto? HITNO MI TREBA KO ZNA DA MI POMOGNE RECI CU MU I SIFRU I SVE ! HITNOO !!
Ma mora da pise zasto je zakljucan ili na mailu ili kada pokusas da udjes na nalog, ne zakljucavaju oni naloge sto im se cefne onako...