Како оборити 'Вучића'

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
28.257
Свима је ,ваљда, познато да ниједно ствроење односно нејекспониранији од неке 'партије'

је тамо само збогједнога....

ДАЈЕ РЕЗУЛТАТЕ

Који је резултат који одржава Вучића?

Страни капитал 'отвори' фабрику уз донације у просеку 30 000 евра по радном месту . Фабрика 'ради' док се у доцилној земљи технолошки не реорганизује.

Фабрику затворе и циклус је завшен.

'Фабриканти' зато време донирају социјалну помоћ коју дистрибушу ... расподеле кроз локални систем супермаркета.

Одговор наа питање у теми је јако прост.

Ви морате да будете 'профитабилнији' од њега....

Да понудите 40 000 ... сваке године увећавате.....

Имал' другога решења ?!

...
...

Сви знају да Вучића подржавам због 3 ствари

1. Стабилан однос динар - евро
2. Незапосленост испод 10%
3. Мирољубива политика

Гледам код она два идиота ДЛЗ како у Рашкој отворено прети ратом.

Престаћу да га подржавам, превише се примио
он би сад можда и живот дао
за нешто што не постоји.

Ја не бих !

Сви знају да Вучића подржавам због 3 ствари

1. Стабилан однос динар - евро
2. Незапосленост испод 10%
3. Мирољубива политика

Гледам код она два идиота ДЛЗ како у Рашкој отворено прети ратом.

Престаћу да га подржавам, превише се примио
он би сад можда и живот дао
за нешто што не постоји.

Ја не бих !
Чуј такво ратно хушкање на пинку, нисам видео ни за време Милошевића. А Ана Брнабић претила војном интервенцијом ЧП
И онда паф код Хила и мир мир мир ЧП

Сећам се, кад сам био глуп и необавештен (што је исто)
питао сам се зашто народ гласа за Милошевића.

И онда, једног дана кренем кроз Србију.
До тада нисам мицао из Београда.

Хиљаде, десетине, стотине хиљада нових кућа на спрат
кроз Шумадију видех, и схватих:
Јефтин грађевински материјал, не требају грађ. дозволе,
узео народ гласа за себе!

Ко је мени крив тад био што нисам у добитној комбинацији ?
Добро, био сам млад ...

Али сад да се палим на Алексин позив:
"Ајмо браћо !"
нисам луд !

Па ако ми је до аванзовања
лакше је да се прикључим СНСу
него да гинем за Алексину фотељу.

Сори АлексаЈ, мојне тишљу !

Добро, био сам млад ...

"Ајмо браћо !"
нисам луд !

'ДАС Капитал' је највишекористио нама капиталистима....Хвала Марксу и Енгелсу

АдамаС

Свима је ,ваљда, познато да ниједно ствроење односно нејекспониранији од неке 'партије'

ДАЈЕ РЕЗУЛТАТЕ

Страни капитал 'отвори' фабрику уз донације у просеку 30 000 евра по радном месту . Фабрика 'ради' док се у доцилној земљи технолошки не реорганизује.

'Фабриканти' зато време донирају социјалну помоћ коју дистрибушу ... расподеле кроз локални систем супермаркета.

Имал' другога решења ?!

Постоји ипак много већи део људи који се не би сагласио са твојим апокалиптичним погледом на стање у Србистану. Посебно онај део који је преживео ДОС-овску приватизацију и транзицију, па не мисли да је ситуација баш тако гадна. Долазак страних инвеститора и отварање радних места само се овде доживљавају као катастрофа. Прозива се зашто се не помогне домаћим привредницима.

Једно питање, да ли си некад радио за домаћег привредника, посебно у транзиционо време? Да видиш како су патриотски једва исплаћивали и минималац а душу ти вадили на нос. За сваку примедбу добијеш стандардно "ако ти нећеш да радиш има ко хоће". И тада је заиста било, више од 800.000 незапослених, најгоре и најтеже послове увек је имао ко да ради да би преживео. Причај са људима са југа Србије да видиш како се радило у илегалним погодима за 6 до 8 хиљада динара. Посебно бивши радници Коштане, Јумка и других предузећа, код домаћих робовласника.

Тек када су дошли, у ствари када су доведени страни инвеститори и када су почели да отваарају погоне и када је почело веће запошљавање, овде је почело да долази до неке алтернативе у налажењу посла. Данас ако ти се не свиђа да те домаћи или страни газда је.бе за мале паре, седнеш на бајс, обучеш Глово маркер и разносиш пице. Тога онда ниси имао.

Да ти не помињем да страни инвеститор мора да за субвенције испуни неке критеријуме. А најважнији је да је фабрика коју отвара извозно оријентисанса, односно да не заузима домаће тржиште. Најмања плата радника у фирми која прима субвенције мора да је 30 одсто већа од минималца, а расте у складу са позицијом, радним стажом и слично.

А ако се питаш шта је потребно да Вучић падне, па да се појави нека опозиција која није ДОС, која би добро искористила чињеницу да СНС има апсолутну власт, да је огрезла у корупцији и да знају да тако нешто искористе. Јер стварање фантазије да је сада економски горе него што је било, то добар део народа не гута. Није добро као што би требало да буде, али је свакако неколико корака напред у односу на ДОС-овску транзицију

Постоји ипак много већи део људи који се не би сагласио са твојим апокалиптичним погледом на стање у Србистану. Посебно онај део који је преживео ДОС-овску приватизацију и транзицију, па не мисли да је ситуација баш тако гадна. Долазак страних инвеститора и отварање радних места само се овде доживљавају као катастрофа. Прозива се зашто се не помогне домаћим привредницима.

Једно питање, да ли си некад радио за домаћег привредника, посебно у транзиционо време? Да видиш како су патриотски једва исплаћивали и минималац а душу ти вадили на нос. За сваку примедбу добијеш стандардно "ако ти нећеш да радиш има ко хоће". И тада је заиста било, више од 800.000 незапослених, најгоре и најтеже послове увек је имао ко да ради да би преживео. Причај са људима са југа Србије да видиш како се радило у илегалним погодима за 6 до 8 хиљада динара. Посебно бивши радници Коштане, Јумка и других предузећа, код домаћих робовласника.

Тек када су дошли, у ствари када су доведени страни инвеститори и када су почели да отваарају погоне и када је почело веће запошљавање, овде је почело да долази до неке алтернативе у налажењу посла. Данас ако ти се не свиђа да те домаћи или страни газда је.бе за мале паре, седнеш на бајс, обучеш Глово маркер и разносиш пице. Тога онда ниси имао.

Да ти не помињем да страни инвеститор мора да за субвенције испуни неке критеријуме. А најважнији је да је фабрика коју отвара извозно оријентисанса, односно да не заузима домаће тржиште. Најмања плата радника у фирми која прима субвенције мора да је 30 одсто већа од минималца, а расте у складу са позицијом, радним стажом и слично.

А ако се питаш шта је потребно да Вучић падне, па да се појави нека опозиција која није ДОС, која би добро искористила чињеницу да СНС има апсолутну власт, да је огрезла у корупцији и да знају да тако нешто искористе. Јер стварање фантазије да је сада економски горе него што је било, то добар део народа не гута. Није добро као што би требало да буде, али је свакако неколико корака напред у односу на ДОС-овску транзицију

Добро, био сам млад ...

"Ајмо браћо !"
нисам луд !

Изгледа да сте промашили поглед изнесен као основу теме ....

Предлжени метод теме 'оборити' 'Вужића' ... је ПОВЕЋАТИ субвенције из пореске касе ....

ДЕЛИТИ још више и БОЉЕ по маркетима ....

Изгледа да сте промашили поглед изнесен као основу теме ....

Предлжени метод теме 'оборити' 'Вужића' ... је ПОВЕЋАТИ субвенције из пореске касе ....

ДЕЛИТИ још више и БОЉЕ по маркетима ....

Ја волим кад ми држава нешто да,
волим и акције по продавницама,
волим и Кинезе, имају свашта ...

Ако не знате како да будете срећни - копирајте мене !

Добро си ти ово написао,
једино ми се не свиђа оно "Србистан"...

Буди до краја мудар.

Твоју ?

И колико ПЛАЋАш за то 'твоје' ?

Е мој Алексеј ...
Знаш ли ти шта значи имати своју земљу ?
Своју отаџбину, своју жену, своју децу, пријатеље, рођаке, кућу, посао ...

Гадно је бити луфтика која нема ништа и по свему пљује !
То се код нас Срба зове недомаћин.

ДАЈЕ РЕЗУЛТАТЕ

Имал' другога решења ?!

Veoma jednostavno: svi glasajte protiv njega.

Vucic o zapadu: Sram bilo kompletnu kvintu, sve te lazove! Sram ih bilo! :cepanje: :maramica::klap:

Kvinta

3413100_whatsapp-image-20230403-at-10.29.49-am_ff.jpg

Vučić će ostati doživotno u vlasti.Možda će samo menjati mesto predsednika za premijera,a na to drugo mesto će postaviti nekog fikusa.
Sve je to mafija partijska,sudovi,vojska,policija.
Preko milion i po ljudi je zaposleno po partijskoj liniji u državnim službama,barem trećina na izmišljenim radnim mestima.
Lik ladno u sred noći udje u narodnu lutriju i iznosi kofere sa parama,i niko ništa,sruše Savamalu,portira vežu,nikom ništa,ubiju ženu na naplatnoj rampi,snimak nestane,Mitrovićev sin zgazi devojčicu na pešačkom,i pobegne,nikom ništa,Petra Cvijić zgazi dedu isto na pešačkom,nikom ništa,Vulin ne može da dokaže poreklo novca,kojim je kupio stan,kao i Siniša Mali,nikom ništa
Kriminal na lokalnom nivou cveta,čak i sitni snsovci dobro prosperiraju bez ikakvog naročitog znanja,lokalne tabadzije sns a dobijaju šefovske i direktorske fotelje...Bukvalno Srbija je jedina država u EU u kojoj mafija ima vlast...
Nema ko da ih skine jer su većina i žive kao paraziti,a nesposobna EU im dozvoljava takav život dajući im donacije i razne bespovratne kredite.
Sloba je pao jer se bogatila samo grupa oko njega lično,a kod ovog se bogate svi što mu ližu muda...

Back