Kako objasniti/reci svom decku/itd.. .. ...

gost 47277

Domaćin
Poruka
3.038
Dakle, ovu temu pokrecem sa jednostavnim pitanjima koje me muce, naravno ne mora se zavrsiti sa tim jednim pitanjem...ali ovako mozemo mnogo toga poucno izvuci...

ide ovako - postavljaju se pitanja koja vas muce i ako vas interesuje - odgovaramo...
onako - neke uopbicajene stvari...

dakle zapocinjem sa pitanjem:

Kako na lep nacin reci decku da ne volim narodnjake, a da se on ne uvredi, jer ne slusa stranu muziku preterano. odnosno - kako mu staviti do znanja da je slusam drugu muziku? a naravno da se on ne uvredi (inace, on je grk, i salje mi njihove narodnjake, a ja ne volim ni nase...a imam osecaj da ce se uvrediti ako mu kazem ''ne, ne svidja mi se, to sto si mi poslao''
 
Mile voli disco, disco
a ja kolo shumadijsko

Da budemo blisko, blisko
harmonika svira disco!


Naime, shta sam hteo da kazem. .. Ako si mislila da cu ti savetovati da napravite nekakav muzichki kompromis u stilu: "kupi mu Betovena u sirtaki aranzmanu", prevarila si se.

Vash problem nije u muzici nego u tome shto zivite 1000km jedno od drugog. Raskidaj.
 
LePiaf:
Mile voli disco, disco
a ja kolo shumadijsko

Da budemo blisko, blisko
harmonika svira disco!

Naime, shta sam hteo da kazem. .. Ako si mislila da cu ti savetovati da napravite nekakav muzichki kompromis u stilu: "kupi mu Betovena u sirtaki aranzmanu", prevarila si se.

Vash problem nije u muzici nego u tome shto zivite 1000km jedno od drugog. Raskidaj.
CARE!!!! :lol: :lol: :lol:
 
LePiaf:
Mile voli disco, disco
a ja kolo shumadijsko

Da budemo blisko, blisko
harmonika svira disco!


Naime, shta sam hteo da kazem. .. Ako si mislila da cu ti savetovati da napravite nekakav muzichki kompromis u stilu: "kupi mu Betovena u sirtaki aranzmanu", prevarila si se.

Vash problem nije u muzici nego u tome shto zivite 1000km jedno od drugog. Raskidaj.

CccC Sto si ti OKRUTAN........:mrgreen:
 
Kad ce sledece pitanje?
a227.gif
 
hehe da li si cula prave grcke narodnjake? ono sto mi smatramo njihovom narodnom muzikom je nas turbo folk ili pop. prava narodna grcka muzika je smrt smrti.dakle, taj turcizam ne postoji ni u turskoj, to zurlanje i arlaukanje niko normalan ne moze da slusa.osim naravno, ljubitelja. ako je pacena joj dusa dobila takvu muziku, nije joj uopste lako.
 
jeele:
Dakle, ovu temu pokrecem sa jednostavnim pitanjima koje me muce, naravno ne mora se zavrsiti sa tim jednim pitanjem...ali ovako mozemo mnogo toga poucno izvuci...

ide ovako - postavljaju se pitanja koja vas muce i ako vas interesuje - odgovaramo...
onako - neke uopbicajene stvari...

dakle zapocinjem sa pitanjem:

Kako na lep nacin reci decku da ne volim narodnjake, a da se on ne uvredi, jer ne slusa stranu muziku preterano. odnosno - kako mu staviti do znanja da je slusam drugu muziku? a naravno da se on ne uvredi (inace, on je grk, i salje mi njihove narodnjake, a ja ne volim ni nase...a imam osecaj da ce se uvrediti ako mu kazem ''ne, ne svidja mi se, to sto si mi poslao''

Ahahaha...Ovo je novi kandidat za najgluplji topic godine...Chekaj sestro slatka, tebe muchi kako da kazesh dechku da ne volish narodnjake, a on se jadnichak ubi da ti poshalje malo esencije svog ganci temperamenta? Oh boze dragi... Ja se taman usr'o po topic-u bog zna shta je, kad ono, mucak...

Mislim, reci mu samo ne biva toliki ljaksofondza, objasni mu i to da je ta mjuza napravljena da glupe ljude uchini josh glupljim i sl., valjda ce bataliti...
 
ok, hvala svima - mislim da sam spasena...poslao mi je mark antony & jennifer lopez - no me ames... nakon sto sam ja njemu poslala nesto sa moje play liste...e sad ne znam, da li treba da izvucem pouku od te pesme ili ne...ali barem nije ona grcka glupost (bez uvrede obozavaocima)

dakle, ajmo ljudi - sledece pitanje
 

Back
Top