Kako nemati kompleks nize vrednosti kada je ovo danas simbol neodoljivosti?

SilverStar

Iskusan
Poruka
5.959
Mislim da si izabrala pogrešnu naslovnu sliku kako bi prikazala na šta se danasnji muškarci "primaju"...

Evo, da si izabrala ovu Stanijinu sliku, ja ne bih imao nista protiv... 😎

20220603_174941.jpg

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
94.575
Pogledajte prilog 1164140

Ovo su danas simboli neodoljivosti / muski sve kao javno "ne bi ih pipnuo ni bacacem plamena" dok ovako medju sobom "ko je lud da ih odbije".

Ako bi bili ljubazni da budete pristojni u komentarima ovde / beskrajno je tesko biti zensko danas kada se momci loze na plastiku plus keramiku ove vrste.

Pogledajte prilog 1164143

Kada ovoga ima sve vise.

Hvala na pristojnoj komunikaciji (nadam se da ce takva biti).
Nisam "jači" pol, mada jesam jači pol uopšteno ,
Moj odgovor je -nije lepo.
Meni nije lepo jer je veštački i neprirodno ..
E sad .među muškarcima ima dobar procenat koji se loži na tu plastičnu ištancovanost .
Postoje muškarci koji verovatno misle kao i ja.
U svakom slučaju , ne loži se svako na gumu i plastiku
.
I nije razlog za komplekse .
Meni pogled na ovako nešto ne može da stvori kompleks niže vrednosti .
Mislim , ja nikada nisam ni zbog čega imala kompleks niže vrednosti (više -ponekad)
No ova slika , i ovakav izgled svakako ne bi mogle tako da utiču na mene.

Mislim da si izabrala pogrešnu naslovnu sliku kako bi prikazala na šta se danasnji muškarci "primaju"...

Evo, da si izabrala ovu Stanijinu sliku, ja ne bih imao nista protiv... ?

Pogledajte prilog 1164993
Nije ti Stanija daleko od njene naslovne slike.
I Stanija je sa "trake".

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.418
Mi zbog ruznoce ovih forumasica na forumu pisemo da nam ovakve prijaju, da se malo opuste, zamisli da kazemo da nam prijaju samo onakve kakve su npr lepotice svetskog renomea.....

Mi da im pomognemo a opet ispadnemo krivi...ne mozes sa zenama.
Svaka forumasica bi mogla da izgleda bolje od ovih koje mi kazemo da su strava, podnadule kao neke forumasice, nesimetricne kao druge, debele da kipi kao trece...dakle prosto da imaju da se pohvale i opet nista...

Ne valjaju im muskarci pa to ti je...

A ja cutim i cutim, umesto da kazem kao sto jeste, a to je da mi se moze i hoce jer sam tako krenuo u zivotu i kad nisam bio nesto lepotan, da budem sa iskljucivo prvo lepim a posle i pametnim zenama , i na kraju odabranim, znaci da umeju da se ponasaju..

Sta ce onda reci forumasice..nista....pocece ponovo da pljuju muskarce samo sada shvatajuci da su daleko od bilo kog predgradja takvog nivoa...
Mozda su nasle bogate muzeve, ali ih to nije ucinilo ni vaspitanijim ni kulturnijim niti lepsim...

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.418
Bre, stvar je jednostavna...
Masa zena forsira momke koji se loze na plastiku i na suntavo..

To je velika i brojna grupa..

Ako nisi u tim zenama, a zene se lazu mahom da nisu u tim grupama,( isto kao sto se lazu masovno da nisu sponzoruse a jesu gore nego prave sponzoruse, crnka sponzorusa koja prica protiv sponzorusa je gora pet puta od sponozoruse plavuse koja je otvoreno sponzorusa..) onda ti je tesko.

Ima mali broj zena koje onda
-ne bi davale podrsku mainstreamu zena...zenskom korpusu
Ali obicno cute...verovatno nisu nikad radile nista u smislu radile na okruzenju javno....a vidim ponekad se pobune protiv feminacizma, desilo se jednom i ispalo je 80 % prema 20% a to je slucajnost bila obicno je 90% prema 10%...
-ne bi prihvatale na sebi potrebne zahteve, tj nije tu samo hirurski noz i silikoni , pumpanje usana , tetoviranje, promena stila, obavezno prihvatanje prostitucionog modela ponasanja...
-vezane su za stereotipne izglede, a to je najcesce kobno , jer misle da neko ko jeste takvog izgleda pripada takvoj ideologiji u MZ istoriji , ali to nije tacno..
Primer je chat...tamo ima masa tipova koji su zastareli po izgledu , ali su poremeceni , nemarni i zanemareni , pa zato izgledaju izvan trendovskog stereotipa, a ne zato sto podrzavaju ideologiju prirodnog izgleda...
Medjutim tamo se spoje mentalno krizirani sa ovog pola sa izgnanicima iz onog pola i tako to funkcinise.

-zele da pronadju adekvatnog partnera..
Najcesca omaska je to sto onda mora da nastupi ciscenje stavova, jer savremeno okruzenje donosi reakciju a to su stavovi...
A stavovi i misljenje i ponasanje nisu isto, za onog ko misli...a za onog ko je u trendu su isto..
Za nas muskarce je normalno da nevina devojka krije svoje stanje iako je njeno stanje ustvari za postovanje i poseban pristup...
Medjutim danas je to protiv normi ovakvog sveta pa mora da krije..
Tako se kriju razne stvari ili se reaguje sa sitnim naznakama ...

Zena koja ocigledno ne zeli da bude deo zenskog korpusa , onda mora da bude jaca od zenskog korpusa...a to znaci bas puno pameti i snage..
Jer ce iz pakosti da je ruse zene a i muskarci samo manje..

Ako prirodna devojka zeli na isti nacin da maksimalizuje svoju dobit , preko lepote npr, moze se desiti cudo...da bude kaznjena bas zato sto je prirodno lepa...jos ako je nestabilna, moze se desiti apsurd da izvrsi estetske korekcije iako joj ne trebaju ali joj treba pripadnost danasnjoj kulturi..

Vreme prolazi i to je resurs koji se najbrze gubi...
Malo ljudi je vaspitano da obraca paznju na ljude, vise na karijere...koju je teze i ostvariti...osim ako nisi deo grupe..

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.418
Takva zena mora da ima inicijativu , a ne muskarac...jer su je zaebali u informisanju da je nekada, dok se postovala normalnost , musko bilo inicijator, a to nije tacno , cak i kad jeste, cekala se naizmenicna igra....tj cak i onda je nebitno ko je prvi krenuo nego da su oboje krenuli...

Samo u medijima, i gde je bitan izgled. U stvarnosti ima ih mnogo manje.
Ne, gresis..
Uzasno je brojna grupa...
Ne racunaju se oni koji su se povukli sa scene...

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.418
Cuj radim u zgradi gde ima bar 50 devojaka mladjih od 30. Nijedna plastificirana. Te plastificirane rade na estradi i to, i samo su one
dovoljno glupe da se unakaze. Znaci, one sto planiraju da se motaju po pinku...
Moram da te pitam da li uopste prepoznajes plastificirane....jer je to sto si napisao skoro pa nemoguce...osim ako ne rade u fabrici lekova...

Miller

Legenda
Poruka
56.609
Užas, one ni na sunce ne smiju. Plastične spodobe.
sve one dobro mešaju kad su na viršli

Naslov teme mi nekako nije na mestu.. Nijedna formirana, zrela i samosvesna osoba ni zbog koga i ni zbog čega ne može imati komplex niže vrednosti. U ovom slučaju, žena.. koliko mora bude bez i mrve nekog minimalnog samopouzdanja pa da joj onakve kreature nabiju komplex bilo kog tipa a kamoli niže vrednosti..
zato sto imaju lovu

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.405
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.